Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1996-2000] Magnetyzery - co o nich sądzicie? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=91469)

pupek86 11-02-2010 13:14

Magnetyzery - co o nich sądzicie?
 
witam. co sadzicie o magnetyzerach od ktorych roi sie na allegro? wszyscy sprzedajacy okrutnie je zachwalaja ale jakos nie przekonuje mnie to do zakupu. opinie mechanikow sa podzielone. jak to jest?

kowal2799 11-02-2010 13:23

Odp: Magnetyzery - co o nich sądzicie?
 
Mój ojciec założył sobie taki magnetyzer do passata. Jemu nie mówiłem, ale wam moge powiedzieć, że nie dało to żadnego efektu ani w osiągach ani w spalaniu:-)

stasio392 11-02-2010 13:30

Odp: Magnetyzery - co o nich sądzicie?
 
po za tym ze go mam to chyba nic nie daje, przynajmniej nic nie zauważyłem, chociaż jak kiedyś miałem w polonezie to silnik zaczął pracować miękko i bardziej "przyjemnie" ale palił tyle samo

kali7511 11-02-2010 13:47

Odp: Magnetyzery - co o nich sądzicie?
 
Z doświadczenia wiem, że te magnetyzery nic nie dają, a jeśli dają cokolwiek, to niezauważalnie. Miałem w poprzednim aucie i po założeniu nie było żadnej zmiany. Może te Maksora (b.drogie) coś dają, ale ze względu na cenę gra nie warta świeczki.

SrebnaStrzała 11-02-2010 16:02

Odp: Magnetyzery - co o nich sądzicie?
 
Może coś dają w autach starej generacji, bo co maja poprawić w nowej gdzie spalanie jest na poziomie 95%

pupek86 11-02-2010 16:12

Odp: Magnetyzery - co o nich sądzicie?
 
Cytat:

Napisał kali7511 (Post 1359886)
Z doświadczenia wiem, że te magnetyzery nic nie dają, a jeśli dają cokolwiek, to niezauważalnie. Miałem w poprzednim aucie i po założeniu nie było żadnej zmiany. Może te Maksora (b.drogie) coś dają, ale ze względu na cenę gra nie warta świeczki.

sprawdzilem na stronie producenta ceny tych wynalazkow. mowienie o nich ze drogie to malo powiedziane, one sa okrutnie drogie, i co z tego ze niby cos daja. koszt takiego wynalazku zwroci sie z niezlym opoznieniem wiec jak kolega wspomnial, gra nie warta swieczy pod żadnym wzgledem.

xtz 11-02-2010 16:26

Odp: Magnetyzery - co o nich sądzicie?
 
Jezeli magnetyzery cos dawaly by ,to produceci aut zakladali by je seryjnie prawda!!!

Snajper_881 11-02-2010 17:22

Odp: Magnetyzery - co o nich sądzicie?
 
Jeżeli dałoby się zrobić niepsujące się auto to producenci by je zrobili, prawda !!

gabrysia1 11-02-2010 18:51

Odp: Magnetyzery - co o nich sądzicie?
 
Kolego Snajper producenci autek to jakby mogli to sami by je psuli żeby ludzie do serwisu częściej jezdzili - bo na tym głównie zarabiają. Magnetyzer miałem na trzech autach i faktycznie przy gaznikowych jakby ciszej prcował silnik i może 10 % mniej palił ale już przy esssim 1,6 16V to nic- lipa więc więcej nie stosowałem, nie ma sensu.

eng 12-02-2010 08:40

Odp: Magnetyzery - co o nich sądzicie?
 
Uwaga ogłaszam wszem i wobec. Magnetyzery czy to firmy znanej bądź nieznanej czy to zrobione nawet z kryptonitu kompletnie nic dają. Nie, że coś tam. N I C. Zakładasz i nic. Ani nie maleje spalanie ani nic innego kompletnie się nie zmienia. Silnik nie chodzi miększej - w ogóle co to znaczy? Panowie to wszystko to lipa ściema. Nic nie da założenie magnesu na przewody paliwowe na przewody powietrza na cokolwiek. To jakaś bzdura wyssana z palca.

Żeby nie było, że mówię to nie testując tego. Owszem kupiłem kiedyś najdroższy jaki był na rynku magnetyzer na przewody paliwowe firmy Maksor. Miałem wtedy punto 1.1. Nic nie odczułem oczywiście po założeniu. Ale co odczułem. Magnetyzer ma wąskie kanały i po jakimś czasie zapchał się silnik zaczął się krztusić gasnąć i wywaliłem to dziadostwo. I wtedy autko zaczęło normalnie chodzić.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.