Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Mechanik z komputerem w Łodzi poszukiwany!!! (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=37723)

krzysiek236 09-02-2008 09:48

Mechanik z komputerem w Łodzi poszukiwany!!!
 
Poszukuję w Łodzi bądź okolicach warsztatu który podłączy Mondeo 2004r pod komputer, zaprogramuje wtryski, zdjagnozuje inne błędy, NIE ASO zawiodłem sie i na Mieszku i Gonerze w Łodzi więc polećcie mi inny warsztat!!!

Dlugilodz 12-02-2008 10:04

Re: Mechanik z komputerem w Łodzi poszukiwany!!!
 
Podobno na Telefonicznej w stacji Boscha można dobrze zdiagnozować forda, ale ja dostałem ten namiar odnośnie 2.0 16V benzyna

Dlugilodz 12-02-2008 10:04

Re: Mechanik z komputerem w Łodzi poszukiwany!!!
 
Podobno na Telefonicznej w stacji Boscha można dobrze zdiagnozować forda, ale ja dostałem ten namiar odnośnie 2.0 16V benzyna

dax40 27-02-2008 00:04

Re: Mechanik z komputerem w Łodzi poszukiwany!!!
 
czesc
jat to jest dizel to robi to w pabianicach facet pompy własnie juz z elektronika jest tez w łodzi na ul. ptasie to kolo reale na al włókniarzy tam podłaczą ci pod kompa i sprawdza pozdro

kreeecik 27-02-2008 08:20

Re: Mechanik z komputerem w Łodzi poszukiwany!!!
 
A w Pabianicach na jakiej ulicy jest ten fachman od diesli?

arek11121979 27-02-2008 09:08

Re: Mechanik z komputerem w Łodzi poszukiwany!!!
 
witam w Pabianicach ten fachman od diesli jest na konopnickiej naprawde jest dobry polecam
pozdro :fcp29 :fcp29 :fcp29

krzysiek236 27-02-2008 11:58

Re: Mechanik z komputerem w Łodzi poszukiwany!!!
 
w moim autku po poszukiwaniach speca jednak zawitałem u Mieszka, dla zainteresowanych uważam że programowanie dało dobre skutki. Ale od początku umówiłem się na wizytę pojechałem a na dzień dobry mówią mi że nie mogę wejść do nich na warsztat, ale po kilku namowach z mojej strony rozmowie z kierownikiem wpuścili mnie, podłączyli sprzęt odczytali błędy, weszli w procedurę adaptacji i po 30 min roboty po kłopocie, przy okazji na moją prośbę pokazali jak się wyłancza ten brzęczyk od pasów. Za całą robotę skasowali mnie na 150zł Po zaprogramowaniu zaraz po wyjechaniu z serwisu zauważyłem że silnik pracuje bardziej miękko, wcześniej zwłaszcza na zimnym silniku przy dodawaniu gazu dzwięk silnika był twardy i dawał dzięk na zasadzie pukania popychaczy, po zaprogramowaniu silnik pracuje na moje ucho bardziej miękko, co do innych skutków w niedzielę wieczorem wyjechałem za Stuttgartu (DE) na całą trasę zrobiłem 2570km i wcześniej na tej trasie spalanie wyniosło 8,2 l/100km teraz 7,7 l/100km (średnia prędkość z komputera na tej trasie 112km/h w Polsce do Zgorzelca jechałem w miarę spokojnie utrzymując prędkość 120-140km/h w Niemczech prawie 90% na tempomacie ustawionym na 160km/h z przyspieszaniem podczas wyprzedzania) więc uważam że spalanie minimalnie na trasie spadło co do jazdy po mieście nie zauważyłem różnic.

kreeecik 27-02-2008 19:04

Re: Mechanik z komputerem w Łodzi poszukiwany!!!
 
Cytat:

Napisał arek11121979
witam w Pabianicach ten fachman od diesli jest na konopnickiej naprawde jest dobry polecam
pozdro :fcp29 :fcp29 :fcp29

Dzięki :fcp29

damianołódź 27-02-2008 19:14

Re: Mechanik z komputerem w Łodzi poszukiwany!!!
 
Cześć
W Pabianicach spec od diesla u którego ja diagnozowałe swojego MK III jest na ulicy nie pamiętam nazwy. Ale dojechac łatwo. Na światłach na Łaskiej przy Lidlu, jadąc od strony centrum na Wrocław skręcasz w lewo i jedziesz przez dwie przecznice gdzie masz Stop i ustap pierwszeństwa na wprost, za drugą przecznicą po lewej stronie zielona brama. Koleś zna się na rzeczy i na pewno nie jest naciągaczem. Oprócz testu na kompie, wyjmuje wtryski i sprawdza na stole probierczym.
Polecam ten warsztat.
Na ptasiej Bosch serwis tez ma kompa do Forda, ale niestety nie zajmują się dieslami i wtryskami, odsyłają do Bosch serwis Zgierz na Konstantynowskiej. Jak się leci do Zgierza Szczecińską to za przejazdem kolejowym już w Zgierzu po lewej stronie jest Bosch Serwis. JA u niego nic nie robiłem więc się nie wypowiadam.
Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.