Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fusion (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=100)
-   -   [Fusion] Filtr paliwa, zamiana od innego forda (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=164098)

Norus 21-08-2012 22:00

Filtr paliwa, zamiana od innego forda
 
Wymienilem dziś olej i filtr oleju. Został mi jeszcze filtr paliwa i zapachu. Problem dotyczy filtru paliwa a dokładnie ceny... czy istnieje możliwość zamiany od forda mondeo mk3 2.0 TDCI? Z tego co się orientuje to zamiennik kosztuje w okolicach 150zł< do fuzji, a do mondeo 50zł.

Yaro 23-08-2012 14:12

Odp: Filtr paliwa, zamiana od innego forda
 
Co do filtra może [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Ci się przyda

emonkey 30-08-2012 20:58

Odp: Filtr paliwa, zamiana od innego forda
 
Filtr wymieniasz co ok. 60 tys zł, w moim przypadku to 3 lata jazdy :) Więc nie jest to taki duży wydatek - co prawda filtr możesz mieć droższy, bo ja podgrzewacza nie mam.

Nie wiem czy będą pasować węże do filtra od Mondeo, jeżeli dopasujesz to bierz i sprzedaj patent na forum :)

Pozdrawiam

michalpodroznik 07-09-2012 08:11

Odp: Filtr paliwa, zamiana od innego forda
 
JA niedawno montowałem filtr paliwa z Filtronu - cena ok. 75 złotych. Moze warto nie kombinować, tylko kupić i założyć nowy filtr?

Ach, przepraszam, nie zauważyłem - kolega ma diesla, zaś ja 1,4 benzynkę. Faktycznie, filtr do diesla będzie droższy...

Rico_233 10-09-2012 19:31

Odp: Filtr paliwa, zamiana od innego forda
 
po ilu przejechanych kilometrów jest zalecana wymiana filtra paliwa ??

emonkey 11-09-2012 18:32

Odp: Filtr paliwa, zamiana od innego forda
 
Wymiana co 60tys km diesel lub jak nie odpala ;)

Pozdrawiam

Rico_233 11-09-2012 19:04

Odp: Filtr paliwa, zamiana od innego forda
 
to ja wymienię go po zimie dopiero :) bo narazie pali przez zarzutów :D

Bump: tylko doradźcie warto kupić filter z podgrzewaczem czy bez ?

emonkey 12-09-2012 14:04

Odp: Filtr paliwa, zamiana od innego forda
 
Mi zimą odpala bez problemów, wiadomo jak jest mróz -20 kilka stopni to za 2, 3 razem, ale dodam, że akumulator oryginał motocrafta :)

Co do podgrzewacza, to koszt filtru jest porównywalny (różnica ok. 10zł) tylko ja nie mam poprowadzonych przewodów do filtra.

Pozdrawiam

emonkey 13-09-2012 18:04

Odp: Filtr paliwa, zamiana od innego forda
 
Witam, mam takie pytanie, idzie założyć filtr z miejscem na podgrzewacz do fiesty bez?
Zakupiłem omyłkowo oryginalny filtr z miejscem na podgrzewacz a raczej na zwrot pieniędzy nie mam co liczyć bo podczas opakowania uszkodziłem karton.
Jakiś sposób na zaślepienie tego otworu lub kto by chciał kupić (mogę wystawić fakturę VAT)? Ewentualnie da się dołożyć podgrzewacz?

crk81 16-09-2012 10:16

Odp: Filtr paliwa, zamiana od innego forda
 
Zaktualizowałem swoją wypowiedź Wymiana filtru paliwa w silniku 1.4TDCi Fusion/Fiesta przytoczoną przez kolegę Yaro

Co do Twojego zapytania - wydaje mi się, że pozostaje tylko poszukać filtra z podgrzewaczem na szrocie (tylko by zaślepić otwór...) , lub oczywiście odsprzedaż.
(Cena samego NOWEGO podgrzewacza ścina z nóg...)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.