Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Wymiana piór wycieraczek. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=69040)

Godlike87 05-05-2009 17:38

Wymiana piór wycieraczek.
 
Takiego tematu nie znalazłem a że się nie znam to zapytam. Chcę zmienić wycieraczki przednie bo te co mam to już bardzo rozmazują i pytanie które:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Różnica w cenie ale czy tutaj cena idzie w parze z jakością? Bo te pierwsze to pięknie opisane są a o tych drugich nie wiele co jest.

dempsej 05-05-2009 18:01

Odp: Wymiana piór wycieraczek.
 
Witam,
ja tylko napisze, że kupiłem raz fordowskie wycieraczki nie powiem zbierały ładnie po wymianie kolejny raz ze względu na brak dostępności (kupiłem na stacji paliw) firmy bodajże hart i ku mojemu zdziwieniu zbierały jeszcze lepiej i przede wszystkim dłużej :) w końcu przecież oryginały to one są tylko z nazwy. Robi je firma kogucik z logo forda i cena 4 razy większa. Moim zdaniem nie ma sensu kupowanie oryginałów i tak w dużej mierze styl pracy zależy od stanu szyby tzn. czy nie jest z odpryskami itd. itp.


Pozdrawiam

Jarek5067 05-05-2009 18:40

Odp: Wymiana piór wycieraczek.
 
Zgadzam się z moim przedmówcą, nie ma sensu kupować drogich bo ich jakość bywa wątpliwa, uważam że lepiej kupić tańsze i ewentualnie wymienić je szybciej jeżeli się zużyją, bywa nawet i tak że tańsze są wytrzymalsze niż te oryginalne.

Kusek 05-05-2009 18:42

Odp: Wymiana piór wycieraczek.
 
kiedys skusielm sie na te wycieraczki cienkie- i bylem zawiedziony, wez te drugie z blaszana konstrukcja, so o wiele lepsze, ale nie propouje kupowac jakichs i innych podrobek, sa dobre do maluchow ;-))

Mariusz 05-05-2009 18:49

Odp: Wymiana piór wycieraczek.
 
Kupilem polskie firmy MOTGUM (płaskie) bez stelarza metalowego i zbierają rewelka. Użytkuję je ~1/2 roku!

lopezpb 05-05-2009 19:16

Odp: Wymiana piór wycieraczek.
 
Cytat:

Napisał 12345mario (Post 1156084)
Kupilem polskie firmy MOTGUM (płaskie) bez stelarza metalowego i zbierają rewelka. Użytkuję je ~1/2 roku!

Dokładnie MotGumy są najlepsze i najtańsze za razem :!:

Karlito 05-05-2009 19:49

Odp: Wymiana piór wycieraczek.
 
Jak dla mnie fordowskie wycieraczki nie nadaja sie do niczego lepiej juz kupic COKOLWIEK innego niz przepłacać, za tą cene masz juz najlepsze wycierki bosha albo valeo co kto lubi.

Mariusz 05-05-2009 20:05

Odp: Wymiana piór wycieraczek.
 
Karlito bez urazy! Ale jeśli chodzi o wycieraczki Boscha, to nie mają one pochlebnych opinii na forum, ja ich nie użytkowałem, ale chcąc jakieś kupić poczytałem troche na forum i kupiłem Motgum!

franczesko 05-05-2009 20:34

Odp: Wymiana piór wycieraczek.
 
Cytat:

Napisał Karlito (Post 1156148)
Jak dla mnie fordowskie wycieraczki nie nadaja sie do niczego lepiej juz kupic COKOLWIEK innego niz przepłacać, za tą cene masz juz najlepsze wycierki bosha albo valeo co kto lubi.


VALEO to porażka wogole;/ dałem za nie ok 65, zł dokładnie miałem je na samochodzie miesiac, a zachowywały się tak jak by miały co najmniej 10 lat

mirosch 05-05-2009 20:40

Odp: Wymiana piór wycieraczek.
 
Cytat:

Napisał Karlito (Post 1156148)
Jak dla mnie fordowskie wycieraczki nie nadaja sie do niczego lepiej juz kupic COKOLWIEK innego niz przepłacać, za tą cene masz juz najlepsze wycierki bosha albo valeo co kto lubi.

Witam te pierwsze wycieraczki z tego co przeczytalem w opiniach sa wlasnie VALEO


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.