Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1996-2000] nie działa prędkościomierz (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=119540)

gepardcheester 11-01-2011 18:14

Odp: nie działa prędkościomierz
 
jutro sprobuje wejsc do kanalu i poszukac tej wtyczki, poprzednio probowalem ale bylo mokro i za kolnierz woda leciala, bede odlaczac i podlaczac wszystkie wtyczki które zobacze, może coś mi się uda zrobić;)

Marek 11-01-2011 18:38

Odp: nie działa prędkościomierz
 
moim zdaniem od góry będzie łatwiej

gepardcheester 11-01-2011 19:33

Odp: nie działa prędkościomierz
 
a z gory to odktorej strony sie dobierac lepiej? od strony filtra powietrza?:) widze tak po opisie ze jestes z wrocka?:P ja bywam tam dosc czesto:P u kobietki:D

Marek 11-01-2011 19:43

Odp: nie działa prędkościomierz
 
2 załącznik(i)
To podjedź na Bielany wroc...


Po raz kolejny.....

Zdejmujesz rurę karbowaną od filtra powietrza do przepustnicy/rezonatora.Podałem ci link ale zaraz wrzucę jakiś inny tak żeby było widać gdzie on jest jak skrzynia jest zamontowana w aucie



1.wtyczka czujnika
2.sam czujnik.

gepardcheester 11-01-2011 19:48

Odp: nie działa prędkościomierz
 
jak bede we wrocu to dam znac:P za pomoc postawie Ci piwo:P tylko bede z kobieta:P bo to ona mieszka we wrocku a ja po zupelnym skosie, okolice białegostoku, wiec:P;)

darmodziej 12-01-2011 15:34

Odp: nie działa prędkościomierz
 
Zupełnie nie rozumiem, dlaczego po tych 200 metrach nie zrobiłeś w tył na lewo i z powrotem do mechanika, żeby sprawdził, dlaczego prędkościomierz nie działa.

gepardcheester 12-01-2011 16:20

Odp: nie działa prędkościomierz
 
Cytat:

Napisał darmodziej (Post 1575580)
Zupełnie nie rozumiem, dlaczego po tych 200 metrach nie zrobiłeś w tył na lewo i z powrotem do mechanika, żeby sprawdził, dlaczego prędkościomierz nie działa.

dlatego że samochód postawiłem 7.12.2010 a odebrałem 31.12.2010 o godzinie 19, więc nie dziw się mi, iż nie chciało mi się już wracać i walczyć z nim, już tylko chciałem odebrać samochód od niego i mieć spokój, ale... mam przewagę taką, że nie zapłaciłem mu za robotę jeszcze, więc teraz on poczeka na kaskę, a także jak mi nie zrobi prędkościomierza, tak więc sam widzisz, to jest problem małych miejscowości że mechanicy się rozpanoszyli i trzeba codziennie chodzić i prosić o to żeby zrobili samochód

darmodziej 14-01-2011 14:59

Odp: nie działa prędkościomierz
 
Cytat:

Napisał gepardcheester (Post 1575614)
dlatego że samochód postawiłem 7.12.2010 a odebrałem 31.12.2010 o godzinie 19,

Ja bym mimo wszystko wrócił. Jeżeli to tylko niewłączona wtyczka, to zajęłoby to około 5 minut, a jeżeli coś innego, to bym się umówił w innym terminie. W takim przypadku nie mógłby powiedzieć, że to nie jego wina, a jak się zjawisz po miesiącu, to Cię wyśmieje.

zocho85 28-01-2011 13:57

Odp: nie działa prędkościomierz
 
Witam
Mam taki sam problem ze przy kupnie samochodu nie dziala mi ani predkosciomierz, ani licznik km.
prosiłbym o pomoc jezeli mozna
dzieki serdeczne

krzychu3073 28-01-2011 14:12

Odp: nie działa prędkościomierz
 
to kolego posprawdzaj ten vss,jak on będzie dobry to ja bym proponował kupić inne zegary(koszt niewielki) chyba że poprzedni właściciel dał jakiś namiar co się zpsuło:roll:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.