Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Fordem na narty (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=67947)

RoNiN76 22-04-2009 12:12

Fordem na narty
 
Jako, że już po sezonie postanowiłem na spokojnie założyć taki oto temacik ponieważ jestem jeszcze troszeczkę pod wrażeniem ostatniego swojego wyjazdu na narty do Włoch. Wyjazd był super lecz podróż była autokarem a wiadomo, że takie wyjazdy mają swoich zwolenników i przeciwników ja pozostanę może obojętny bo narzekać nie mogę naprawdę był to udany wypad lecz w przyszłym roku postanowiłem jechać autem. Założyłem ten temat po to, że może jest więcej osób co ma takie plany na kolejny ski wypad i można by było wspólnie coś zorganizować jeżeli nazbierało się więcej osób. Postaram się również zamieścić kilka fotek z mojego wyjazdu. Zapraszam zainteresowanych do dyskusji.

heko 22-04-2009 12:51

Odp: Fordem na narty
 
....ja się piszę :D

TiM 22-04-2009 13:34

Odp: Fordem na narty
 
:D Noooo! :)

RoNiN76 22-04-2009 13:37

Odp: Fordem na narty
 
Cytat:

Napisał TiM (Post 1145315)
:D Noooo! :)

coś chciałeś więcej napisać Tim ??? klawiaturke Ci odjęło :P ?

TiM 22-04-2009 14:32

Odp: Fordem na narty
 
Prawie Roni, prawie! :D
Może tylko tyle, ze na tą chwilę jestem za opcją sesji foto mojego mk4 w plenerze alpejskim, ale trzeba będzie to gruntownie przemyslec jeszcze. :)
Trochę czasu jest na szczęście :p

RoNiN76 22-04-2009 23:22

Odp: Fordem na narty
 
tak jak obiecałem tutaj są narazie dwa filmiki z mojego ostatniego szusowania a kilka fotek wrzucę później.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

RoNiN76 03-07-2009 08:30

Odp: Fordem na narty
 
śniegu ni ma więc widzę, że obecnie cisza :P albo ten temacik nie wypalił :(

mouzes 03-07-2009 11:14

Odp: Fordem na narty
 
po co w Alpy ? to Polskie góry są jakieś gorsze ?

z roku na rok warunki zjazdowe na polskich stokach sie poprawiają, a jakbyscie planowali wyjazd do polski to pewnie więcej osób by sięzdecydowało (nawet być może ci, którzy nie maja nart :P )

sam polecam Poronin. Niby stok jest tam tylko jeden (ale za to długi :) ) ale ceny bez porównania niższe niż w Zakopcu, Bukownie czy Małym Cichym, a tak czy siak wszędzie jest blisko :) jakieś 7 km do Zakopca, tyle samo do Bukowiny, około 5km do małego cichego. Przy okazji mogę zaproponować ciekawy pensjonacik, ale to może jeszcze nie teraz :)

Sam kocham zimowe wyjazdy (mimo że w tym roku niestety nie byłem :( ) i z chęcią pojechałbym w jakimś zorganizowanym gronie. A jeśli komuś nie pasuje codzienna jazda po górach własnym samochodem to ... busiki wychodzą naprawdę tanio :) (w dodatku można sobie pozwolić z alko i nie martwić się o powrót do domu :) )

RoNiN76 03-07-2009 11:40

Odp: Fordem na narty
 
Mouzes wszystko się zgadza i wszystko jest fajnie poza jednym u nas nigdy nie będzie takiej infrastruktury wyciągów jak jest we Włoszech, Austrii, Francji. Tam masz tras zjazdowych w promieniu 50km ok 300-400km tras zjazdowych liczących po parę km.
Nawet nasz Kasprowy wysiada jeżeli chodzi o długość zjazdów.
U nas masz krótkie stoki wieczne kolejki trasy nie są tak przygotowane jak tam.
Też tak sądziłem jak Ty do momentu kiedy w tym roku 1 raz pojechałem.
Wolę 3 razy u nas nie pojechać a pojechać raz a konkretnie tam .... taka jest moja opinia i nie upieram się wcale przy niej... owszem można i u nas coś pomyśleć.
I tak samo jak u nas wszystko jest zorganizowane w kwestii transportu kwater itp...

torbba 03-07-2009 14:33

Odp: Fordem na narty
 
rowniez w tym roku poraz pierwszy bylem we wloszech (val di sole-czy jakos tak sie to nazywalo) wczesniej myslalem ze czeskie wyciagi sa zajefajne ale w tym roku stwierdzilem ze sie myle :D
we wloszech bylem tydzien i najezdzilem sie na caly rok :D, z oszednosci pojechalem na free ski i tez bylo fajnie co prawda snieg nie byl pierwszej klasy ale i tak bylo lepiej niz w polsce :D
jak bede mial kaske to za rok jade tez w alpy, sory ale polakom jeszcze daleko do nich, czesi jako tako sie staraja jest lepiej niz w polsce ale i tak tam jest najlepiej :D takie moje zdanie

lepiej nie jezdzic i pojechac na tydzien tam niz tutaj wydawac kase (jak chyba kazdy wie to nie mala ;/ wyjazd na jeden dzien kosztuje mnie okolo 200zl a do wloch kosztowalo mnie okolo 1tys)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.