Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] czy można dorobić drugi kluczyk? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=87990)

grabos 06-01-2010 12:29

czy można dorobić drugi kluczyk?
 
Witam,
posiadam Focusa z centralnym zamkniem i alarmem. Auto jest otwierane z pilota który jest w kluczyku. Okazało się, że poprzedni właściciel był bałaganiarzem i zapodział gdzieś drugi komplet kluczy. Jak wygląda kwestia dorobienia takiego kluczyka? Czy macie na ten temat informacje? Jaki jest ew. koszt?

romek111 06-01-2010 13:39

Odp: czy można dorobić drugi kluczyk?
 
Kilka stówek

Pendrol 06-01-2010 13:55

Odp: czy można dorobić drugi kluczyk?
 
Ja dorabiałem to płaciłem coś 300-350. Ale to przeszło rok temu w Lublinie. Ceny mogą się różnić.

grabos 06-01-2010 14:20

Odp: czy można dorobić drugi kluczyk?
 
a to tylko w autoryzowanym?

kuba0005 07-01-2010 13:50

Odp: czy można dorobić drugi kluczyk?
 
230 zł kluczyk bez pilota tylko z dogranym immo. Pilot na allegro lub serwis i spbie sam dograsz do centralnego. Patrz instrukcja.Immo dogra każdy lepszy kluczykarz.

moons 07-01-2010 15:37

Odp: czy można dorobić drugi kluczyk?
 
Jeśli masz tylko jeden kluczyk to pozostaje Ci albo ASO albo jakiś magik od kluczyków. Dotniesz klucz w każdym punkcie z dorabianiem kluczy to wiadomo, ale najgorzej z immo. Aby móc zaprogramować immo w kluczyku należało by mieć dwa fabryczne kluczyki i wtedy zgodnie z instrukcją auta sam mógłbyś zaprogramować, natomiast jeśli masz tylko jeden to niestety tylko w tych miejscach co napisałem na początku.
Pozdrawiam

grabos 07-01-2010 18:30

Odp: czy można dorobić drugi kluczyk?
 
to jeszcze takie pytanie teoretyczne:

gdyby doszło juz do utraty przeze mnie tego kluczyka to czy ASO w jakiś sposób jest w stanie dorobić mi kolejny?

piko36 07-01-2010 20:36

Odp: czy można dorobić drugi kluczyk?
 
Cytat:

Napisał grabos (Post 1326877)
to jeszcze takie pytanie teoretyczne:

gdyby doszło juz do utraty przeze mnie tego kluczyka to czy ASO w jakiś sposób jest w stanie dorobić mi kolejny?

ja kiedys zgubiłem oba komplety i bez aso sie nie obejdzie
auto na lawecie musisz im zawiesc no a oni tam muszą immo sczytać mi sie udało i wykrywaczem metalu kolega mi znalazł no i 600 monet zaoszczedzone

adriaan1989 07-01-2010 21:48

Odp: czy można dorobić drugi kluczyk?
 
O matko... tak duzooo?? No to nie oplaca sie dorabiac. U mnie w miescie elektryk za zalozenie na nowo calej instalacji do centralnego+2 klucze+ robocizna bierze 180 zloty ;p

moons 07-01-2010 22:14

Odp: czy można dorobić drugi kluczyk?
 
Bez jaj za 180 zł to chyba dokładany uniwersalny centralny zamek i dwa piloty a nie dorobienie dwóch oryginalnych fordowskich kluczy. Zobacz ile kosztuje sam surowy kluczyk.
Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.