Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] pilot od centralnego nie dziala (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=62897)

djkurek 06-03-2009 09:16

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
No ja już się męcze z tym parę miesięcy, też czytałem że komuś się udało po kilku miesiącach, doradzał żeby zrobić to przy dużej wilgotności powietrza. Myślę że warto oddać czasem do speca, tak jak wszystko piloty się zużywają więc może po małym liftingu będą działac dłużej.

giker70 13-03-2009 22:13

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
miałem kiedyś podobny problem wystarczylo przeczyścić miejsce gdzie złącza od bateri dotykają płytki całego modułu pilota lub mozna je podgjąć tak zeby nie dotykały starych miejsc na płytce u mnie to pomogło i pilot smiga jak nowy

djkurek 14-03-2009 10:02

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
Cytat:

Napisał giker70 (Post 1112485)
miałem kiedyś podobny problem wystarczylo przeczyścić miejsce gdzie złącza od bateri dotykają płytki całego modułu pilota lub mozna je podgjąć tak zeby nie dotykały starych miejsc na płytce u mnie to pomogło i pilot smiga jak nowy

Niesety u mnie nic "magik" od pilotów nie pomógł, jego diagnoza to "zresetowany procesor, strojenie tylko w ASO"

Kicajbc 14-03-2009 13:46

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
jak masz pilota na podczerwien to sprawdz czy nadaje sygnal moze dioda sie zwalila;/ jak tak to ustaw kamere na pilota i wyceluj dioda w obiektyw zobaczysz czy bedzie widac miganie:P jak tak to działa pilot.

djkurek 14-03-2009 14:44

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
niestety mój pilot jest radiowy, więc chyba rzeczywiście pozostała wizyta w ASO z tego co czytałem gdzieś na forum to ta zabawa mniej więcej kosztuję 200PLN'ów

pawelek4 17-03-2009 15:10

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
Panowie ja z dosc błachym ,,problemem''. Mam pytanie jak działa u was sygnalizacja swietlna po otwarciu i zamknieciu samochodu ? U mnie przy zamykaniu nic sie nie swieci dopiero jak nacisne drugi raz zamkniecie (jakies tam domykanie) to jest sygnalizacja kierunkami, przy otwieraniu wogule nie ma sygnalizacji. U was jest tak samo ? W wiekszosci centralnych zamków roznych marek samochodów przy owieraniu i zamykaniu jest sygnalizacja swietlna.

matrog19 17-05-2011 15:30

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
Witam. I mnie też to niestety dopadło. Muszę gdzieś się udać do fachowca, żęby sprawdził czy pilot wysyła fale. Narazie wymieniłem baterie, wyjąłem gem i włożyłem ponownie. Programować próbuje ale po piknięciu jak naciskam na pilot to już nic nie pika. Poradził sobie ktoś w tym temacie?

kreed 21-10-2011 07:29

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
Przyłączam się do problemu. Ma ktoś rozwiązanie?

muli9 21-10-2011 12:47

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
Cytat:

Napisał pawelek4 (Post 1115455)
Panowie ja z dosc błachym ,,problemem''. Mam pytanie jak działa u was sygnalizacja swietlna po otwarciu i zamknieciu samochodu ? U mnie przy zamykaniu nic sie nie swieci dopiero jak nacisne drugi raz zamkniecie (jakies tam domykanie) to jest sygnalizacja kierunkami, przy otwieraniu wogule nie ma sygnalizacji. U was jest tak samo ? W wiekszosci centralnych zamków roznych marek samochodów przy owieraniu i zamykaniu jest sygnalizacja swietlna.

ja mysle ze sam sobie odpowiedziales ostatnim zdaniem - wszystko zalezy od auta i ... alarmu ;) u mnie jest podobnie (ale przy otwieraniu nie ma blysku swiatlami tylko sa dwa sygnaly dzwiekowe) ale poczytaj sobie w instrukcji alarmu jak mozna przeprogramowac kluczykiem otwieranie i zamykanie potestuj a zobaczysz roznice ;)

artur_win87 27-10-2011 19:52

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
Witam, Mondeo tak mają, że sygnalizacja kierunkowskazami następuje dopiero po szybkim zamknięciu dwa razy. Mondeo ma w zamku dwa rygle i kierunki palą się po zamknięciu tego drugiego rygla. Co do tematu to też mam problem z pilotem od jakiegoś miesiąca. Na początku pomoglo podgięcie blaszek od baterii ale na dzień dzisiejszy pilot padł i nic już mu nie pomaga. Zobaczymy co da wizyta u specjalisty.
Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.