Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] pilot od centralnego nie dziala (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=62897)

djkurek 24-02-2009 13:01

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
No ja znalazłem, nawet na alledrogo jest ogłoszenie, że gościu regeneruję piloty w wawie, ale można do niego dosłac pilot.

cosmo80 24-02-2009 13:05

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
Z drugiej strony zastanawiam sie czy rozwiazaniem nie bedzie zalozenie jakiejs dobrej centralki dedykowanej do Mondeo z zachowaniem wszystkich dotychczasowych funkcji (domykanie szyb, otwieranie bagaznika itp.) Wtedy mam dwa piloty i pewnosc dzialania bo z tego co widze to centralny zamek to slaba strona naszych samochodow. Co Wy na takie rozwiazanie myslicie ??

mobb21 24-02-2009 13:18

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
to nie jest zly pomysl nawet rozgladalem sie za czym s takim mozna za 120 zl znalesc cos konkretnego, ale udalo mi sie przed chwila zaprogramowac kluczyk :)
wszystko tak jak w instrukcji z jednym szkopulem nie cztery razy krecic tylko trzy ( tak ja mialem) i sie udalo , teraz otwiera i zamyka tak jak byc powinno. Dzięki za pomoc panowie

djkurek 24-02-2009 14:47

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
Cytat:

Napisał mobb21 (Post 1096761)
...ale udalo mi sie przed chwila zaprogramowac kluczyk :)
wszystko tak jak w instrukcji z jednym szkopulem nie cztery razy krecic tylko trzy ( tak ja mialem) i sie udalo , teraz otwiera i zamyka tak jak byc powinno. Dzięki za pomoc panowie

to lux, zmotywowłeś mnie tym że jeszcze raz odłączyłem bezpiecznik od centrala i bede kombinował.
Pozdro

mobb21 25-02-2009 08:02

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
powodzenia daj znac czy sie udalo

dominikspb 02-03-2009 14:55

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
kurcze mam ten sam problem co koledzy, i jest to upierdliwe. Pilot działał do soboty, a teraz wyjęcie bezpiecznika( nr.27) i włożenie go po 3min. nie pomaga.Wymieniłem baterie i nic. Idę teraz sprawdzić to kręcenie stacyjką.

dominikspb 02-03-2009 15:10

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
Właśnie bawiłem się stacyjką ale to nie podziałało. Dalej jest do d.... Dalej będę zapominał zamykać mojego mondiego.

mobb21 03-03-2009 06:20

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
krecenie nic nie dalo ??? to chyba niestety musisz poszukac jakiegos specjalosty do progranmowaniea kluczyka
poprobuj troche to krecenie, mi tez na poczatku nie wychodzilo i bylem strasznier wqurw.. ale po pewnymczaie sie udalo

djkurek 03-03-2009 10:30

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
Ja swój póki co pilot wysłałem do speca od pilotów, ciekawe czy coś rozkmini... Na stronie tego magika wyczytałem że w pilocie jest jakiś regulator (kondenstor) który przy upadku może sie roztroić (nie czyt. że będą trzy piloty, hehe). Ale nie mam pojęcia czy u nas w pilotach też tak jest.

mobb21 06-03-2009 08:34

Odp: pilot od centralnego nie dziala
 
mondziaki tak maja, z tego co czytam na forum i z info od znajomych predzej czy pozniej moze sie to przrafic prawie kazdemu, kluczyk sie przeprogramuje i wowcza trzeba sie pocic. Jakis tam specjalista moze pomoc tylko czy na pewno trzeba wyrzucac pieniardze na niego ???


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.