Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Realna cena ramek FCP (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=226731)

radek9103 23-06-2015 17:46

Realna cena ramek FCP
 
Witam :-D Dziś spotkała mnie dość dziwna i śmieszna sytuacja :diabelek: Po pracy pojechałem do centrum handlowego M1 w markach. Jakież było moje zdziwienie widząc gościa postury Pudziana w ręku z dolna częścią ramki tablicy rejestracyjnej. Od słowa do słowa okazało się ,że owy pan Grzegorz odebrał część mojej ramki od jakiegoś typka w wieku ok 25-30 lat. Z relacji wynikało ,że nie doszły złodziej oglądał Fordy , mojego najpierw z przodu ( Nie mam tam ramki ) później z tyłu i wyrwał listwę z napisem i jakby nigdy nic się oddalał :-D Przy okazji chciałbym pozdrowić tego chama którego nie stać było na ramki :razz: a na pewno jest na tym forum

jarhel74 23-06-2015 19:54

Odp: Realna cena ramek FCP
 
Chama !!!

Adept 23-06-2015 19:58

Odp: Realna cena ramek FCP
 
Może zarząd powinien sprzedawać na allegro takie ramki w cenie 2 razy większej niż dla USERA na FCP :P

radek9103 23-06-2015 20:11

Odp: Realna cena ramek FCP
 
Dzięki @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] że zwróciłeś uwagę :-D

Marek 23-06-2015 20:13

Odp: Realna cena ramek FCP
 
Cytat:

Napisał Adept (Post 2419675)
Może zarząd powinien

Zarząd to masz np. na MKP.

Naszym forum rządzi Jacek :)

Złodziejstwo wszędzie się znajdzie. Z drugiej strony ramki zaczynają nabierać na wartości skoro stają się obiektem wartym grzechu :D
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] chyba czas ze trzy edycje na raz wypuścić aby zniwelować popyt :D

TOMAS 23-06-2015 20:16

Odp: Realna cena ramek FCP
 
He he he

juri2069 23-06-2015 20:17

Odp: Realna cena ramek FCP
 
A może to chytra baba z Radomia :568: :D bez urady do mieszkańców :D

TOMAS 23-06-2015 20:18

Odp: Realna cena ramek FCP
 
Jak z Radomia to @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :D :D

juri2069 23-06-2015 20:24

Odp: Realna cena ramek FCP
 
Ooooooooo wydało sie :D

Adept 23-06-2015 20:29

Odp: Realna cena ramek FCP
 
Cytat:

Napisał Marek (Post 2419691)

Naszym forum rządzi Jacek :)

@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] chyba czas ze trzy edycje na raz wypuścić aby zniwelować popyt :D

No racja :) ale popatrz na to, że Red i Tomas zajmują się np. ramkami, czapkami :P prawie jak zarząd :P
Poza tym zgadzam się trzeba wznowić i powiększyć produkcję :) a chętni na pewno się znajdą np. allegro :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.