Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   Modul BT/VC+USB aktualizacja (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=92220)

grzegorz914 20-02-2010 07:06

Modul BT/VC+USB aktualizacja
 
Witam
Posiadam u siebie moduł BT/VC+USB w wersji 8M5T-19C112BK język niemiecki i muszę go zaktualizować do wersji 8M5T-19C112BM lub nowszej lecz jest jeden problem bo nie mam pełnego dostępu do do FordEtis skąd można pobrać plik aktualizacyjny (8M5T-19C112-BM.vbf lub 8M5T-19C112-BN.vbf ) i załadować go poprzez złącze USB używając zwykłego palca USB i tu moje pytanie czy są koledzy na forum którzy maja pełny dostęp do FordEtis?.
Oczywiście się odwdzięczę za ewentualną pomoc.
Dodam jeszcze że aktualizacja ta rozszerza możliwości modułu o Bluetoth Streaming A2DP

grzegorz914 20-02-2010 15:27

Odp: Modul BT/VC+USB aktualizacja
 
Widze że raczej pomocy na tym forum nie znajde albo nikt niema dostępu do Etisa w co nie chce mi się wierzyć albo nikt nie chce pomoc a przecież skorzystali by na tym wszyscy.

mzk 29-03-2010 10:12

Odp: Modul BT/VC+USB aktualizacja
 
JEśli chcesz po prostu zmienić język to potrzebujesz kogoś z navi NX, tam to się robi z menu.
Więc albo na zlocie, albo możesz mi wysłać moduł ;)
Z tego co czytałem to przez USB nie udało się nikomu nic wgrać

Leonzaw 29-03-2010 16:03

Odp: Modul BT/VC+USB aktualizacja
 
ja tam swojego z Navi NX mogę udostępnić ;)

keisim 29-03-2010 20:16

Odp: Modul BT/VC+USB aktualizacja
 
Głowy nie dam... ale czytałem, że NX ma wbudowany VC i dlatego można zmienić jezyk. W pozostałych radiach obsługa VC jest w module BT, którego jak na razie chyba nikt nie umie updateować na inny język czy też nowszą wersję.

Leonzaw 29-03-2010 20:22

Odp: Modul BT/VC+USB aktualizacja
 
nie wiem czy ma wbudowany czy nie ale ja mam ;)

groblin 29-03-2010 20:36

Odp: Modul BT/VC+USB aktualizacja
 
Warto założyć modół BT? Czy ponownie zainwestować w słuchawkę.

Strzeszku 30-03-2010 15:44

Odp: Modul BT/VC+USB aktualizacja
 
Cytat:

Napisał groblin (Post 1400149)
warto założyć modół bt? Czy ponownie zainwestować w słuchawkę.

warto !!!

Leonzaw 30-03-2010 20:15

Odp: Modul BT/VC+USB aktualizacja
 
ja nie wiem jak to działą z Soniakiem ale z Navi hhmmmm mniam mniam ... fajnie słychać, dobrze zbiera, wygodne na maxa, odbierasz z kierownicy, możesz też wyszukiwać z kierownicy numery (ale zależy od modelu telefonu)

Strzeszku 30-03-2010 20:16

Odp: Modul BT/VC+USB aktualizacja
 
Cytat:

Napisał Leonzaw (Post 1401145)
ja nie wiem jak to działą z Soniakiem ale z Navi hhmmmm mniam mniam ... fajnie słychać, dobrze zbiera, wygodne na maxa, odbierasz z kierownicy, możesz też wyszukiwać z kierownicy numery (ale zależy od modelu telefonu)

BT nawet z radiem 6000CD działa bardzo dobrze :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.