Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|łódzka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=144)
-   -   zakładanie gazu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=13836)

szoker 07-06-2006 21:17

zakładanie gazu
 
Witam.
Gdzie w łodzi najlepiej i najtaniej zagazuję mojego forda? Jak znacie warsztaty które trzeba omijać szerokim łukiem to też piszcie. Co powinno być w dobrym gazie założone przy moim silniku?

Kaczuszka 07-06-2006 22:35

Witam,
Niestety ale ja tu dorzucę tylko "czarną cegiełkę" - omijaj zakład na Strykowskiej (jadąc od centrum) po prawej stronie, za Wojska Polskiego....
Ja tam zakładałam i brakuje mi palców u rąk aby zliczyć ilość wizyt "reklamacyjnych". :fcp6

Pozdrawiam
Kaczuszka

adi 08-06-2006 08:48

szoker ja moge polecic zakład "pod Łodzia"tzn 50km od Łodzi ale za dobre pieniądze ci założą jak sie na mnie powołasz i dobry gaz montuja-ja tam robiłem scierke szt2 i dwa mondki moje jzu u nich gazowałem i sa na prawde oki!!!
jesli odległosc cie nei wystarszyła to na pw dam ci namiar.
a z ciekawosci-ile chcieli z agaz do twojego essiego w Łodzi?i jaki to gaz tzn generacja i "model"?
porównamy ceny!!!

szoker 08-06-2006 14:54

Model i typ to nie wiem ale wszyscy chcą 1800-2200.

adi 09-06-2006 08:14

czyli jakies Landi Renzo z LCSem ,nie sekwencja--ale to dobra instalka i ja ja mam w mondku 1,8 taty z plastikowym kolektorem!tam za taka musiał byc zapałcic 1800zł a z tego co ja w Łodiz sie orientowałem-to taka sama na Weselnej 2200 wiec 400zł taniej!!!

a to nie elektronika bingo co ja mam u siebie w 2,0 tylko LCS.

[ Dodano: 2006-06-09, 09:15 ]
no butla w kole i jescze ci pokroweic na koło zapsowe daja!

mmmk 09-06-2006 14:26

za 2800 daja juz sekwencje firmy ...agis?? czy jakos tak nie mam papierow od niej w domu i jest niby ok. zbiornik w kolo i pokrowiec tez dali wiec moze lepiej to dolozyc nawet w ramach jakiegos kredytu czy cos takiego i miec spokoj?? ja wlasnie tak zrobilem
pozdrawiam
maciek
p.s. niby ok bo juz swiece zmienione, kable tez i jeszcze kopulka na poczatku przyszlego tygodnia a potem kilka godzin ustawien na laptopie i ma byc ok.

szoker 09-06-2006 14:53

na weselnej też chciał 2200 a ja zakładam w blokmanie na złotnie - brat tam zakładał i jest zadowolony. Wacham się tylko co z tą k..ą Zytą Gilowską i ceną gazu :-(

adi 10-06-2006 17:50

tamci za sekwqencie Diego chca ok 2600zł ale ja tam nie chciałem tej sekwencji tylko zwyklucha!

l_uk 17-06-2006 16:54

Witam
Ja zakładałem na Malowniczej w Łodzi koszt 1600 i jestem zadowolony

NODDI11 17-06-2006 22:59

Ja moge polecić zakład w Zduńskiej woli (jak odległość Cię nie odstraszy) Zakladali mi tam Lanirenzo za 1650 zł. Dobrze chłopaki robią i widać że znają się na rzeczy. Kilku moim znajomym też zakladali i tamci też są zadowoleni.
A w Łodzi omijaj szerokim łókiem zakład na Wędkarskiej bo to straszne partacze, i tyle razy co ja tam ze swoją sekwencją KME jeżdzilem że w końcu kazałem im zdjąć jak nie umią dobrze zalożyć gazu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.