Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   MKIII 2004 kombi- woda od strony kierowcy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=25856)

kobi1408 05-06-2007 19:21

MKIII 2004 kombi- woda od strony kierowcy
 
Witam
Ostatnio zakupilem Forda Mondeo III 2004, wyjechalem sobie na dlugo przejazdzke i zlapala mnie bardzo silna ulewa, po przyjezdzie zauwazylem wode bardzo duza ilosc pod nogami kierowcy w miejscu gdzie jest przycisk od wlewu paliwa( jest tam zaglebienie), pod mata bylo bardzo duzo wody oraz blota i piasku, skad sie tam wziela ??? uszczelki na drzwiach suche ?? nastepnego dnia jak jechalem przy wiekszych predkosciach woda jakby zostala wpychana do srodka bo znow sie pojawiala ( lub moze splywala ale sam juz nie wiem) prosze o rady gdzie szukac przyczyny

ILO 05-06-2007 19:29

Wskakuj pod samochód i zobacz czy nie są przytkane odpływy odprowadzające wodę - w każdym wgłębieniu od środka czyli wypukłości pod samochodem powinna być dziurka przez którą wylewa się woda i może masz ją przytkaną. :fcp12 Najłatwiej taką znaleźć można w bagażniku pod kołem zapasowym. :fcp27 Inną przyczyną - jaką ja miałem była popękana uszczelka wokół przedniej szyby i tamtędy spływała sobie woda do środeczka - wrrrrr :fcp5

tomnet 05-06-2007 19:43

Re: MKIII 2004 kombi- woda od strony kierowcy
 
Cytat:

Napisał kobi1408
Witam
Ostatnio zakupilem Forda Mondeo III 2004, wyjechalem sobie na dlugo przejazdzke i zlapala mnie bardzo silna ulewa, po przyjezdzie zauwazylem wode bardzo duza ilosc pod nogami kierowcy w miejscu gdzie jest przycisk od wlewu paliwa( jest tam zaglebienie), pod mata bylo bardzo duzo wody oraz blota i piasku, skad sie tam wziela ??? uszczelki na drzwiach suche ?? nastepnego dnia jak jechalem przy wiekszych predkosciach woda jakby zostala wpychana do srodka bo znow sie pojawiala ( lub moze splywala ale sam juz nie wiem) prosze o rady gdzie szukac przyczyny

O ile się nie mylę to przy filtrze przeciwpyłkowym mogło ci uszczelkę szlag trafić.

rogi23 05-06-2007 19:50

W moim Mndeo woda dostawała się przez zewnętrzną zabudowę filtra kabiny. Miałem mokry dywanik od strony pasażera. Wystarczyło odkręcić pokrywę i uszczelnić łączenia.

mondzio III 05-06-2007 20:10

Poczytaj to
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
i użyj szukajki jest tego trochę na ten temat
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.