Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|opolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=167)
-   -   Ściganie na torze kartingowym Opole (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=107929)

Pablo_X 21-08-2010 10:38

Ściganie na torze kartingowym Opole
 
Kto już jeździł na torze kartingowym w Opolu :?:
Strona toru [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jakie macie czasy :?:

Mój najlepszy czas 43.26s (kart 16) na torze OPEN.

Co do samego toru, jest dość trudny. Dużo ciasnych zakrętów i nawrotów nie pozwala zbytnio poszaleć, ale trzy szybkie zakręty i trzy szybkie proste (zwłaszcza ta najdłuższa z szybkim łukiem) dają dużą satysfakcję :619:.
Start grupy zawodników rozproszony (w odstępach czasu) co powoduje, że nie ma bezpośredniej rywalizacji :( . Dostajesz wydruk tylko z najszybszymi czasami dla grupy kartów.
Obsługa bardzo słaba.

Jednak bardzo polecam do pojeżdżenia, tym bardziej, że nie jest specjalnie drogo.

Komor 21-08-2010 23:03

Odp: Ściganie na torze kartingowym Opole
 
Pachnie reklamą ;)

Pablo_X 22-08-2010 10:26

Odp: Ściganie na torze kartingowym Opole
 
No to jeszcze jedna reklama ;)

Jeździłem na tym torze - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]. Tor jest trochę daleko w Gdańsku.
Mój czas 33.42

Tor bardzo fajny, niezwykle dynamiczny. Dwa wolne zakręty reszta szybka. Super skonfigurowana prosta startowa z pierwszym zakrętem gdzie rozwija się prędkość maksymalną. Super zrobione pola startowe tak jak w prawdziwym F1 (pola startowe + światła).
Mocne karty o mocy 9KM.
Obsługa bardzo dobra.
Dostajesz wydruk z czasem każdego okrążenia dla grupy kartów.

Byłem jeszcze na turnieju na torze [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ale to już zupełnie inna jazda.

Dorka 23-08-2010 14:06

Odp: Ściganie na torze kartingowym Opole
 
:) też jeździłam kartem nr 15 i czas miałam 45.67 :)
niby kartingi wszystkie takie same ale na karcie nr 8 nie mogłam dosięgnąć dobrze pedałów ... jazda przednia!

Pablo_X 23-06-2011 22:43

Odp: Ściganie na torze kartingowym Opole
 
Dzięki dla adminów za odświeżenie tematu :)

Dzisiaj znowu było ściganie. Karting nr 7 (w systemie jako nr 8 ). Czasy tym razem minimalnie gorsze choć masa zawodnika o 5kg mniejsza :p. Udało się uzyskać 43.95s :?
Do ostatniego - piątego miejsca na tablicy rekordów brakuje jeszcze 4 sek. Jak oni to robią :?: :?:

marfm76 24-09-2011 08:58

Odp: Ściganie na torze kartingowym Opole
 
Cytowane z GW Opole:
W sobotę 24.09 i niedzielę 25.09 w godz.11-17 przed Centrum Handlowym "Turawa Park" będzie można za darmo pojeździć na gokartach :)

FrogsterPL 24-09-2011 17:28

Odp: Ściganie na torze kartingowym Opole
 
...i wygrać jakieś nagrody, o ile dobrze pamiętam ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.