Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2010-2015] centralny zamek lewe tylne drzwi nie zamyka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=299511)

Adspike 11-08-2019 17:55

centralny zamek lewe tylne drzwi nie zamyka
 
Witam posiadam C-Max-a 2013r 1,6 115KM i dzisiaj zauważyłem, że mam problem dotyczący centralnego zamka a mianowicie nie chcą mi się zamykać drzwi lewe tylne tzn po zamknięciu samochodu z pilota czy też z kluczyka zamykają się wszystkie drzwi za wyjątkiem lewych tylnych (nie słychać centralnego w tych drzwiach) zaś przy otwieraniu z pilota czy tez z kluczyka centralny tak jakby otwierał te drzwi (słychać jak działa) co może być powodem nie zamykania się owych drzwi??

Adspike 12-08-2019 17:28

Odp: centralny zamek lewe tylne drzwi nie zamyka
 
Sprawa sie wyjaśniła temat do usunięcia...

romanm13 20-01-2020 18:36

Odp: centralny zamek lewe tylne drzwi nie zamyka
 
Cytat:

Napisał Adspike (Post 3162703)
Sprawa sie wyjaśniła temat do usunięcia...

Czy mogę prosić o informację w jaki sposób udało się naprawić ?

Darek.. 23-01-2020 18:21

Odp: centralny zamek lewe tylne drzwi nie zamyka
 
Witam.
Dzisiaj zauważyłem, że mam identycznie w swoim samochodzie ( c max ) 2013 rok. Byłem u fachowca i stwierdził, że do wymiany cały zamek. Nie wiem jak się za to zabrać - może ktoś to już robił i pomoże, może jakiś opis, zdjęcia .....
Z góry dziękuję !!!!

natomiast 21-04-2021 10:50

Problem z centralnym zamkiem
 
Witam,

Mam problem z zamkiem centralnym a mianowicie nie zamyka mi jednych drzwi (widziałem podobny wątek na forum ale niestety podane tam rozwiązanie nie pomogło). Chodzi o tylne drzwi od strony kierowcy. Reszta działa OK.
Wymieniłem zamek i nadal problem jest. Nie jestem mechanikiem/elektromechanikiem i nie wiem co (i jak) dalej powinienem sprawdzić?
Chciałem zaprowadzić lokalnie u siebie do elektromechanika ale terminy prawie na przyszły rok a słabo zostawiać auto z otwartymi drzwiami na parkingu.
Może ktoś miał podobny problem lub wie jak się zabrać do dalszej diagnostyki?
Ford C-Max 2012.
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam :)

Sebakamil 31-05-2021 19:42

Odp: centralny zamek lewe tylne drzwi nie zamyka
 
Mam taki sam problem z centralnym zamkiem.Proszę o pomoc.

rosol73 27-03-2024 09:58

Odp: centralny zamek lewe tylne drzwi nie zamyka
 
Mam też problem z tylnymi drzwiami. Centralny nie zamyka. Kluczy też nie. O dziwo, jak przekrecę blokadę rodzicielska, to drzwi nie mogę otworzyć z zewnątrz, ale z wewnątrz tak. Po otwarciu blokada się dezaktywuje. Na razie radzę sobie w ten sposób, że jak nie potrzebuję ich otwierać, to da zablokowane cały czas. Jak muszę je otworzyć, to muszę znów przekręcić blokadę.
Macie jakieś rozwiązanie? Kable, zamek, siłownik zamka?

tomao 27-03-2024 10:14

Odp: centralny zamek lewe tylne drzwi nie zamyka
 
Cytat:

Napisał rosol73 (Post 3488909)
jak przekrecę blokadę rodzicielska

To akurat druga blokada, służy właśnie do zamknięcia samochodu w razie awarii elektryki. Na początek do sprawdzenia wiązka drzwi w przejściu do nadwozia.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.