Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Listwa ozdobna na drzwiach. Czym przykleic? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=12997)

pluto 08-05-2006 05:59

Listwa ozdobna na drzwiach. Czym przykleic?
 
Witam. Bezskutecznie usiluje przykleic listwe ozdobna na drzwiach do mojego mondeo (lewa tylna) listwa jest uzywana i juz mi sie zdazyla ciut powyginac. Stosowalem tasme obustronna do przyklejania (taka z zielona folia) no ale niestety mimo dociskania na kilka godzin i innych zabiegow odkleja sie. A juz nie wspomne co sie z nia dzieje jak sloneczko poswieci:/ Moze ktos kleil te listwy i ma jakies rady?? A moze lepiej kupic jakas nowa?? ile takie cacko kosztuje?? Jestem wdzieczny za odpowiedzi:-) Przeczytam na weekendzie jak wroce z delegacji:D
Pozdrawiam

Skolmi 08-05-2006 06:32

Taśma + podgrzanie powierzchni normalnie załatwia sprawę,
ale jak masz pogiętą listwę to tylko jej wcześniejsze wyprostowanie może pomóc.

pluto 08-05-2006 06:40

To chyba musze kupic jakas specjalna tasme do przyklejania. Bo teraz podgrzalem listwe (pofaldowana ciut ale dolegala na calej powierzchni). No i lipa

jagrall 08-05-2006 15:28

pluto, najpierw porządnie odtłuść powierzchnię, np. denaturatem. potem jtak jak pisze Skolmi

kuba 08-05-2006 17:15

Ja polecam klej do wklejania szyb-jest cholernie mocny i na to mi przyklejali listwy do Fiesty. Albo podjedź do jakiegoś blacharza/lakiernika to Ci to powinien przykleić za parę złotych.

pluto 12-05-2006 18:16

Dzieki za odpowiedzi. Sprobuje jeszcze raz to odtluscic, podgrzac listwe i przykleic a jesli odejdzie to sprobuje tego kleju do szyb. Bo nieladnie wyglada jak listwy brakuje :/

mmmk 12-05-2006 19:38

ja takie rzeczy kleje silikonem bezbarwnym i nic mi jeszcze nigdy nie odpadlo po takim czyms tyle,ze podczas klejenia trzeba dobrze docisnac no i potem jakos usunac nadmiar tego jezeli gdzies bokiem wyjdzie. chociaz po to niby jest bezbarwny,zeby go nie bylo widac wiec ...
pozdrawiam
maciek

dawidek 13-05-2006 00:32

Kupiłem w sklepie z lakierami samochodowymi taśmę 2 stronną cena ok 15zł za 5mb i już rok trzyma gicio a wóz cały czas pod gołym niebem

pluto 15-05-2006 05:53

Poki co kupilem jakas mocniejsza tasme ale wyprobuje to dopiero w nastepny weekend bo znowu delegacja na caly tydzien:/ jesli to nie pomoze to sprobuje tego silikonu. Dzieki serdeczne za porady

Pinki 16-05-2006 13:40

Cytat:

Napisał mmmk
ja takie rzeczy kleje silikonem bezbarwnym i nic mi jeszcze nigdy nie odpadlo

A mi owszem silikon puścił teraz mi czymś lakiernik przyklejił jak autko było u kosmetyczki przyklejił mi czymś na ciepło ,ze odrazu chwyciło silikonu nie polecam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.