Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich było (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=314742)

BLACKYLUC 14-11-2020 14:55

podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich było
 
Witam serdecznie

Posiadam program Forscan i kiedy dzisiaj podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich było.

Teraz mam kłopoty z tym aby pozbyć się błędów z ABS i utraciłem możliwość zamykania samochodu z pilota.

Nie chcę narozrabiać więcej dlatego BŁAGAM o POMOC:572::oops:

Potrzebuję kogoś kto zna się na forscanie i może mnie poprowadzić aby dokładnie zaprogramować BCMii Mein krok po kroku.

Pozdrawiam i z Góry dziękuję za pomoc

rajman 14-11-2020 15:07

Odp: problemy z komputerem i modułami potrzebna pomoc do forscan
 
Jakie masz błędy od ABS?

Najlepiej było by wgrać fabryczna konfigurację. Zrobiłeś sobie kopie?

BLACKYLUC 14-11-2020 15:58

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Niestety to jest problem ze zapisany plik pocatkowej konfiguracji nie wczytuje się komputer laptop pokazuje mi błąd pliku.
A. Teraz mam jeszcze problem z immo bo nie rozpoznaje kluczyków a komputer pokazał mi próbę kradzieży co jest dla mnie przerażające bo zablokowało mi samochód

Bump: Podaj mi nr tel a zadzwonię bo tak to jest bardzo dużo pisania niestety jak możesz oczywiście

Bump: ABS ma problem z układem przeciwdziałania blokadzie hamulców błąd U2101:00-48 i nie tylko

Bump: Teraz szaleje mi PCM i. RCM oraz BCMii RATUNKU

Bump: Wcale nie chce mi zaprogramować kluczyków nie otwiera mi już klapy bagażnika i cała masa różnych różnych drobnostek

Antej 14-11-2020 16:09

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Pewnie akumulator pewnie już ledwo zipie.

Co to za kabel do diagnostyki?

BLACKYLUC 14-11-2020 16:13

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Elm 327 ze pstryczkiem ale on coś nie działa dobre ten pstryczek

Bump: Akú mám drogi i prostownik więc jak jeden pada to drogi mam

Bump: Chce teraz wgrać firmware update BCMii, ABS, TCM RCM

Bump: Siedzę nad tym wszystkim od prawie 10 godzin

Antej 14-11-2020 16:26

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Cytat:

Napisał BLACKYLUC (Post 3296046)
Elm 327 ze pstryczkiem

Cytat:

Napisał BLACKYLUC (Post 3296046)
Chce teraz wgrać firmware update BCMii, ABS, TCM RCM

Panowie... zaraz będzie warzywo i będzie z tego konkretny zarobek za odratowanie,więc kto ma blisko może już się powoli szykować.

BLACKYLUC 14-11-2020 16:32

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Bardzo mocno wątpię aby miał ktoś blisko ponieważ przebywam w Dolnej Saksonii a na marginesie jak ktoś mi pomoże to nie straci na tym

Bump:
Cytat:

Napisał Antej (Post 3296053)
Panowie... zaraz będzie warzywo i będzie z tego konkretny zarobek za odratowanie,więc kto ma blisko może już się powoli szykować.

Dzięki za wsparcie Antej normalnie tylko strzelić sobie w łeb

koszka 14-11-2020 16:38

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Spokojnie naladuj porzadnie akumulator to po pierwsze.
Po drugie jesli rozkodowaly ci sie kluczyki tzn nie mozesz nimi otworzyc auta z pilota to trzeba go na nowo zaprogramowac
Moze znajdz jakis konkretny kabel bez dziwnych przelacznikow np viaken.
Skasuj wszystkie bledy
I pisz co sie dzieje.
Do wgrywania konfiguracji w bcm sluzy elmconfig.

BLACKYLUC 14-11-2020 16:49

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Elmconfig też mam i kicha a kabelek jest kupiony z forum Forda do programu forscan

Bump: Akú już założyłem nowe że sklepu

Antej 14-11-2020 17:05

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Zapowiadasz że chcesz coś aktualizować kablem którym ja bym się bał czytać błędy, albo robił to z wielką ostrożnością.

Poliftowe mondeo, do jakichkolwiek zabaw obowiązkowo stabilny kabel (z odpowiednią prędkością działania) i dobrze skonfigurowane programy.

Jak zgubił się tylko centralny (w co wątpię) to jeszcze można programować.

Jak BCM stracił klucze to sam sobie tego nie zrobisz nawet viakenem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.