Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] "Przedłużenie" nadkola plastikowego (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=298673)

Kuroyasami 21-07-2019 20:08

"Przedłużenie" nadkola plastikowego
 
1 załącznik(i)
Witam,

Mam pewien problem. Mianowicie nie zauważyłem, że wypięło się przedłużenie prawego nadkola i wytarło się ono od opony. Na 7zap nie mogę tego znaleźć. Prosiłbym o pomoc w zlokalizowaniu numeru części, bądź też jak to jest fachowo nazywane. W załączniku obraz z zaznaczoną częścią, o którą mi chodzi(co prawda lewe, a nie prawe, ale to żeby było wiadomo o co mi chodzi).

Za wszelką pomoc wielkie dzięki.

Zbyniu123 21-07-2019 20:31

Odp: "Przedłużenie" nadkola plastikowego
 
To jest czesc calego nadkola wiec raczej potrzebujesz cale nadkole

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Kuroyasami 22-07-2019 07:25

Odp: "Przedłużenie" nadkola plastikowego
 
Na pewno? Wkleiłem numer nadkola w Google i nie.pokazuje mi tej dokładki. A w rzeczywistości to jest to jakby osobno mocowane na parę spinek.

Antej 22-07-2019 09:56

Odp: "Przedłużenie" nadkola plastikowego
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Kuroyasami 22-07-2019 12:21

Odp: "Przedłużenie" nadkola plastikowego
 
Dzięki @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Nie wiedziałem, który numer odpowiada mojemu, więc spróbowałem po numerze VIN. I tutaj zonk, bo po numerze VIN nie pokazuje żadnej opcji. Na szczęście znalazłem na allegro aukcję, gdzie ktoś sprzedaje właśnie tą dokładkę(na samej dokładce opis jako TYRE SPOILER). Także temat mogę uznać za zamknięty. Dzięki wszystkim za odzew :D

Bump:

RadioZet 05-02-2024 21:51

Odp: "Przedłużenie" nadkola plastikowego
 
Aktualny temat? Mam podobny problem.

Bump: Poszukuję gumy do nadkola lewego (znajduje się na zderzaku przed oponą). Serwis twierdzi że guma jest przynitowana ale ewidentnie jest to element który można wyciągnąć. Oczywiście twierdzą że konieczna jest wymiana całego nadkola. W internecie pojawiły się aukcje lecz są stare albo dotyczą prawnego nadkola.

Zdjęcie części
Bump: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Właśnie chodzi o takie coś. Ewidentnie są otwory aby zdemontować część.

Bump: Tylko problem z dostępnością niestety��

Bump: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Bump: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.