Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fusion (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=100)
-   -   [Fusion] taka historyjka na koniec... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=190109)

newoytek 18-09-2013 22:23

taka historyjka na koniec...
 
Po 9 latach bezproblemowej eksploatacji srzedałem dziś moją Fuzję.Jakież było moje zdziwienie przy oględzinach przez kupującego ,że moja bryka (kupiona u oficjalnego dilera Forda w Rybniku jako nówka)była przed moim zakupem domalowana...tzn.lewy bok ,tylna klapa i dach.Na dachu o zgrozo woziłem farby powyżej 350 mikro, i co wy na to ???Dla mnie niby nic bo sprzedałem tylko w kieszeni jakoś mniej o co najmniej 3-4 tysie.Myślę że mój nowy zakup jest faktycznie nowy..pozdrawiam

kubaw20055 18-09-2013 22:36

Odp: taka historyjka na koniec...
 
No cóż, tak niestety bywa...
Na przyszłość warto pamiętać, żeby wyposażyć się w miernik grubości lakieru przed odbiorem nowego auta z salonu :572:;)

Atlis 18-09-2013 22:50

Odp: taka historyjka na koniec...
 
nie jest to rzadkosc, zdarza sie, ze auto zostanie w transporcie uszkodzone... ale jest to przykre.

kacper69 19-09-2013 05:55

Odp: taka historyjka na koniec...
 
Ja znam też autentyczny przypadek tego typu.
W 3-letnim bezwypadkowym mondeo ( pierwszy właściciel od nowości) zaczęły rdzewieć prawe drzwi ( auto oczywiście na gwarancji powłok lakierniczych).
Po zgłoszeniu się do dilera , u którego auto było kupione i serwisowane , okazało się że warszawski diler odmówił uznania tej naprawy jako gwarancyjnej, bo wykrył , że te drzwi były lakierowane "inaczej niż fabrycznie" .
Prawda że miło?

emonkey 19-09-2013 12:20

Odp: taka historyjka na koniec...
 
Tak z ciekawości, 1.4 benzyna czy diesel? Jaki przebieg i za ile sprzedałeś? :) Bo może zmienię fiestę na fusię :)

I dodam trzy grosze od siebie, tak naprawdę warto wykonać przed zakupem przegląd przedzakupowy auta, jednakże do fachowości takiego przeglądu można mieć niekiedy wątpliwości, ojciec przy zakupie auta miał wykonany taki przegląd a nie wykryli lakierowania drzwi tylnych, od dołu do listwy, które były malowane, bo według wskazania miernika sprzedającego była druga powłoka lakieru. Także, chyba warto zakupić miernik, ja przed zmianą auta na pewno to uczynię.

Pozdrawiam

newoytek 19-09-2013 14:20

Odp: taka historyjka na koniec...
 
1.4 benzyna przebieg 100 tys,z ledwością wyciągnąłem 10 tys

Krespo 19-09-2013 18:47

Odp: taka historyjka na koniec...
 
faktycznie mało:X ja dałem 9600 za 130kk disela 1.4 2002 :) (miał olej wymieniany,rozrząd , klocki z tarczami nówki)
wiec chyba warto:P

pawel182 20-09-2013 20:47

Odp: taka historyjka na koniec...
 
Cytat:

Napisał newoytek (Post 2078121)
1.4 benzyna przebieg 100 tys,z ledwością wyciągnąłem 10 tys

Powiedz lepiej na co się teraz przesiadłeś :) Dalej jakiś Ford?

sebo2876 22-09-2013 15:35

Odp: taka historyjka na koniec...
 
Cytat:

Napisał newoytek (Post 2078121)
1.4 benzyna przebieg 100 tys,z ledwością wyciągnąłem 10 tys

Szkoda , ogłaszałeś się tu ? Szukam auta do 15 tyś , coś z forda właśnie


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.