Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|łódzka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=144)
-   -   Gdzie założyć gaz w Łodzi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=208100)

bartuchna29 13-07-2014 18:39

Gdzie założyć gaz w Łodzi
 
witam chce założyć w mondeo 2.0litry gaz oczywiście sekwencję gdzie założyć w łodzi najlepiej.

Bartek

sarachen 13-07-2014 20:12

Odp: zalozenie gazu
 
Ja zakładałem na Złotno 25, narazie ok, mechanicy raczej nie ściemniają.

libekgz 13-07-2014 22:33

Polecam BLOKMAN, właśnie na Złotno 25, w poprzednim aucie robiłem u nich serwis gazu, a kolega od 3 lat ma ich instalację - BRC

SnejX 14-07-2014 07:07

Odp: zalozenie gazu
 
a ja założyłem instalacje BRC w Eko-Auto na Rokicińskiej 32 i już prawie 2 lata bezawaryjnej pracy.

eRBe_ 14-07-2014 18:27

Odp: Gdzie założyć gaz w Łodzi
 
Nagaz ma dobre opinie. Znajomy montował tam instalację do BMW e36 i śmiga bez problemowo już przez dziesiątki tysięcy km. Gdy pojawił się drobny problem to serwis nie umywał rąk tylko poprawiał to bez mrugnięcia okiem w czasie gwarancji, mają naprawdę dobre podejście do klienta. Wg mnie śmiało możesz się nimi zainteresować :)

Yaca50 14-07-2014 19:44

Odp: Gdzie założyć gaz w Łodzi
 
Witam. Sprawdź na tym forum: http://lpg-forum.pl/lodzkie-t17777.html
Ja zakładałem do alfy 156 w "Filartech" na Wólczańskiej, długi czas oczekiwania, autko trochę u nich też postało ale za to wystrojenie idealne i dobrze dobrana instalacja.
Drugi serwis to "Kołomax" na Wrocławskiej, tam stroili mi inne auto, też podczas jazdy,
była to instalacja 2 generacji, z którą autko zakupiłem. Strojenie trwało prawie 1,5 godziny a wynik rewelacja. I tak naprawdę w Łodzi liczą się tylko te dwa serwisy. Pozostałe , przykro to pisać, to zaledwie namiastki a najczęściej partacze, włącznie z tymi znanymi.

Przema 15-07-2014 15:48

Odp: Gdzie założyć gaz w Łodzi
 
Cytat:

Napisał Yaca50 (Post 2241512)
Witam. Sprawdź na tym forum: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Ja zakładałem do alfy 156 w "Filartech" na Wólczańskiej, długi czas oczekiwania, autko trochę u nich też postało ale za to wystrojenie idealne i dobrze dobrana instalacja.
Drugi serwis to "Kołomax" na Wrocławskiej, tam stroili mi inne auto, też podczas jazdy,
była to instalacja 2 generacji, z którą autko zakupiłem. Strojenie trwało prawie 1,5 godziny a wynik rewelacja. I tak naprawdę w Łodzi liczą się tylko te dwa serwisy. Pozostałe , przykro to pisać, to zaledwie namiastki a najczęściej partacze, włącznie z tymi znanymi.

pierwsze co to lpg forum

zakładałem również w kołomaxie:
+ dobrze mi wszystko pozakładali
+ znają sie na robocie
+ mam tylko 2,5KM i 4Nm straty na lpg
- 2 lata temu jak zakładałem to musiałem czekać miesiąc na montaż, teraz to się raczej nie zmieniło - umawiając się na przegląd znowu muszę miesiąc czekać
- nie wiem czy 180zł za wymianę filtrów i jazdę z kompem to nie za dużo? wcześniej płaciłem 150zł to nawet raz afr mi podłączyli - przegląd gwarancyjny

p.

Pan Kleks 16-07-2014 16:48

Odp: Gdzie założyć gaz w Łodzi
 
kolejne moje auta "gazowałem" i serwisowałem u Mariusza na Żelaznej 11
42 674 59 58
Zawsze wracam zadowolony

pozdrawiam - Pan Kleks

Maddragon 18-07-2014 09:13

Odp: Gdzie założyć gaz w Łodzi
 
Cytat:

Napisał Przema (Post 2241911)
nie wiem czy 180zł za wymianę filtrów i jazdę z kompem to nie za dużo?

Dla mnie to ździerstwo! Ja za wymianę filtrów i regulację płacę 80 PLN. Umawiam się z dnia na dzień.

eRBe_ 22-07-2014 23:01

Odp: Gdzie założyć gaz w Łodzi
 
Panowie a jaki zakład polecacie na wymianę filtrów i regulację? Konkretnie chodzi mi o instalację Prins i niestety mało zakładów się podejmuje tematów z nią związanych


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.