Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Co myślicie o takim spoilerze?? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=129380)

mariuszmuda 25-04-2011 17:14

Co myślicie o takim spoilerze??
 
5 załącznik(i)
Witam,
chce sobie sprawić spoiler na tylną klapę dlatego proszę o opinie co o nim myślicie, może ktoś widział na żywo jak to się prezentuje i powie czy warto montować czy raczej szpeci auto. Poniżej umieszczam kilka zdjęć z aukcji na której chce kupić spoiler.

pozdrawiam
Mariusz

Kubus88 25-04-2011 17:23

Odp: Co myślicie o takim spoilerze??
 
Osobiście uważam, że jest ok. Widziałem na żywo taki albo podobny i wygląda dobrze a na pewno nie szpeci. Przypomina mi ten z ST220 a to co oryginalne albo chociaż upodobnione do oryginału na pewno będzie dobrze wyglądać. Tylko w kolor to...

berek1903 25-04-2011 17:56

Odp: Co myślicie o takim spoilerze??
 
osobiscie to mi sie ten typ podoba ale wiadomo kwestia gustu [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

djmatheo 25-04-2011 19:20

Odp: Co myślicie o takim spoilerze??
 
Maly, dyskretny spoiler :) Mialem okazje widziec taki na zywo i przyznam ze fajnie sie prezentuje :) tez taki planuje kupic i do tego dolozyc chromowany grill i kilka innych chromowanych dodatkow i naprawde super :)

SrebnaStrzała 25-04-2011 19:47

Odp: Co myślicie o takim spoilerze??
 
Cytat:

Napisał berek1903 (Post 1644278)
osobiscie to mi sie ten typ podoba ale wiadomo kwestia gustu [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ten jest ohydny, ale ten pierwszy jest ok:)
Masz jakaś dobrą cenę na niego?

wojtekdg 25-04-2011 19:58

Odp: Co myślicie o takim spoilerze??
 
Cytat:

Napisał mariuszmuda (Post 1644257)
Witam,
chce sobie sprawić spoiler na tylną klapę dlatego proszę o opinie co o nim myślicie, może ktoś widział na żywo jak to się prezentuje i powie czy warto montować czy raczej szpeci auto. Poniżej umieszczam kilka zdjęć z aukcji na której chce kupić spoiler.

pozdrawiam
Mariusz

Ładny, delikaty. Gdybym miał sedana to bym montował.

mariuszmuda 25-04-2011 20:53

Odp: Co myślicie o takim spoilerze??
 
Cena nie jest jakaś super 150zł + przesyłka ale spróbuje coś utargować ;D

photos 25-04-2011 21:16

Odp: Co myślicie o takim spoilerze??
 
ktos pisal ze kupil taki i wyrzucil go. Chodzi o to ze nie bardzo chce sie ukladać i odstaje w niektorych miejscach. Niestety to nie oryginal. A moze taki mu sie trafil, ewentualnie to kwestia wlaściwego montażu, nie wiem. Taka opinie slyszalem wiec pisze. Sam spojler jest oczywiscie gustowny.

SrebnaStrzała 25-04-2011 21:25

Odp: Co myślicie o takim spoilerze??
 
Cytat:

Napisał mariuszmuda (Post 1644412)
Cena nie jest jakaś super 150zł + przesyłka ale spróbuje coś utargować ;D

pomalowany?

mariuszmuda 26-04-2011 06:42

Odp: Co myślicie o takim spoilerze??
 
nie do pomalowania, stan surowy


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.