Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] Elektrycznie składane lusterka boczne (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=261481)

zmulim 31-03-2017 23:25

Elektrycznie składane lusterka boczne
 
Witajcie. Chciałem zapytać czy ktoś z was próbował wykonać takie cudeńko jak właśnie elektrycznie składane lusterka boczne? Z tego co się dokopałem w necie to focus mk1 nie miał takiej opcji w wersji na Europę ale na Azję podobno tak, jest nawet filmik jak to działa. Do tego jest inny regulator lusterek z opcją składania. Pytanie tylko jak to zmontować i czy są u nas dostępne takie lusterka z siłownikami, bo ja jakoś nigdzie nie znalazłem... Ktoś miał już z tym doświadczenie?

Tomaszstn 01-04-2017 16:46

Odp: Elektrycznie składane lusterka boczne
 
Też mi to chodziło po głowie. Przełącznik będzie pasował z mondeo mk3 tylko pytanie co z lusterkami?

J@colo 02-04-2017 00:41

Odp: Elektrycznie składane lusterka boczne
 
Niektóre fiesty mk6 miały elektrycznie składne lusterka, może by dało to jakoś poskładać.

zmulim 02-04-2017 09:10

Odp: Elektrycznie składane lusterka boczne
 
No tak, znalazłem nawet takie z fiesty, tylko pytanie jak ten silniczek składania zaadaptować do lusterka z focusa?

sado28 02-04-2017 11:34

Odp: Elektrycznie składane lusterka boczne
 
bedzie trudno bo w fiescie odpowiada modul w drzwiach i sterownik GEM
Podlaczone sa do centralnego z mozliwoscia konfiguracji w radiu.
A jak juz chcemy skladane luterka to trzeba wykonac jakis uklad wykonawczy ktory bedzie dzialal na zasadzie czasu potrzebnego do zlozenia (rozlozenia) luserek.
A dla chetnych lusterka z opcja skladania sa 8-pinowe

zmulim 02-04-2017 13:32

Odp: Elektrycznie składane lusterka boczne
 
Kwestię elektryczną myślę że udało by się jakoś ugryźć tu na forum, schematy focusa są ogólnodostępne, pewnie trzeba by dodać przekaźnik z włącznikiem czasowym. Najgorsze wydaje mi się wpasowanie samego silniczka składania w lusterko... Tutaj mam właśnie najwięcej obaw...

sado28 02-04-2017 16:35

Odp: Elektrycznie składane lusterka boczne
 
musisz cale lusterka zmienic i adoptowac do foki.
Bo orginalne z maja blokade zeby latwo sie nie skladaly a w fiescie trzyma je silnik z zebatkami

zmulim 02-04-2017 20:24

Odp: Elektrycznie składane lusterka boczne
 
Czyli generalnie mega rzeźbienie i brak pewności że to w ogóle zadziała :( Niestety nawet na ebayu nie ma tych lusterek do Focusa z Chin.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.