Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] Jak naprawić wypadający przycisk klaksonu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=85229)

grzegorz79 03-12-2009 11:25

Jak naprawić wypadający przycisk klaksonu
 
Jak w temacie-można to jakoś naprawić,wymienić ten element z blaszką?Czy może zostaje tylko klej-jeśli tak ,to jaki polecacie?Z góry dziękuję za jakieś sugestie.http://img37.imageshack.us/img37/3060/img0292p.th.jpg

muflon137 03-12-2009 11:28

Odp: Jak naprawić wypadający przycisk klaksonu
 
ja użyłem kropelki ale jak dobrze się orientuję to można przycisk dokupić w serwisie forda

RafałB 03-12-2009 12:35

Odp: Jak naprawić wypadający przycisk klaksonu
 
Miałem to samo,ale nie dotykałem sie bo wypadał tylko jak dotykałem tego,ale jakiś mocny klej powinien pomóc.

kristoof 03-12-2009 19:28

Odp: Jak naprawić wypadający przycisk klaksonu
 
Ja sobie poradziłem z taśmą dwustronna, nie chciałem zeby było na stałe ponieważ planuje zakupic ten element w Fordzie, kiedys:) jest napewno dostepny bo pytałem,chyba na dwie strony. Ja sie przyzwyczaiłem,że klaksonu uzywam prawa reką:)

wacek_pl 03-12-2009 21:13

Odp: Jak naprawić wypadający przycisk klaksonu
 
Jak można to dołączę do tematu, z tym że ja chciałbym wyciągnąć ten przycisk, ponieważ od kupna jest wciśnięty i jakoś zablokowany może ktoś wie jak go wyciągnąć?

Bandzior80 03-12-2009 21:44

Odp: Jak naprawić wypadający przycisk klaksonu
 
Dokładnie mam to samo jest wciśniety i nic nie idzie z nim zrobić....Prawy działa idelanie...
Nie wiem czy jest sens to rozbierać... A po drugie jak się do tego zabrać żeby nie rozwalić do końca ??

albert 53 04-12-2009 13:53

Odp: Jak naprawić wypadający przycisk klaksonu
 
U mnie prawego przycisku nie było więc nie wiem czy da się jakos to naprawic, w serwisie mozna kupic tylko komplet (lewy i prawy) cena ok 50 zł. Ja odkupiłem od innegi forumowicza któremu potrzebny był akurat lewy i prawy mu został.
Do wymiany na nowy trzeba odkręcic poduszke powietrzną, z wyjęciem pozostałej części (obudowy) nie nie miałem problemu ponieważ i tak nie miałem przycisku więc nie miałem co uszkodzic, przy wyjmowaniu ciągnijcie lub raczej podważcie tą obudowę bo inaczej można pourywac spinki od przycisku.

radzioradzio 19-06-2010 12:15

Odp: Jak naprawić wypadający przycisk klaksonu
 
Qrcze wyskoczył mi lewy przycisk klaksonu. Co najgorsze to spinki które go trzymają ukruszyły się. Co teraz zrobić. Czy w ASO mają komlety razem z obejmą i tymi spinkami?.
Czy spinki są częścią kierownicy.
Prawy przyciska mam zblokowany, nie działa tylko lewy działał.
Może ktoś rozbierał to i wie jak jest zbudowane. Nie chcę kupować w ciemno samych przycisków jak okaże się że uchwyty które trzymają go są częścią kiery. Wtedy będzie do wymiany cała kierownica.

grzegorz79 19-06-2010 18:42

Odp: Jak naprawić wypadający przycisk klaksonu
 
Ja naprawiłem wklejając przycisk na silikon(dokładnie na masę uszczelniającą)Wygląda idea i klakson działa,bo masa jest elastyczna.

radzioradzio 24-06-2010 14:43

Odp: Jak naprawić wypadający przycisk klaksonu
 
OK ale jak urwały się 3 zatrzaski trzymające klawisz i ta blaszka trzyma się tylko na 1 zatrzasku a klawisz na 1 już się nie chce trzymać.? Głównie chodzi mi o to czy w komplecie kupując przyciski będą też elementy z tymi zatrzaskami i w jaki sposób to się wymienia? Inaczej tego nie wiedzę jak wymiana całości.


OK kupiłem komplet w ASO. Obyło sie bez odkręcania poduchy.
Podlutowałem kabelki do nowego kompleciku i smiga.
pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.