Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|mazowiecka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=126)
-   -   Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=226831)

Hipos 25-06-2015 19:37

Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Mogę śmiało polecić Grzegorza Zarzyckiego z Solid Garage
specjalizacja Ford,
al Jerozolimskie 228 W-wa,
tel 502 472 028
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

RobekK4 22-10-2015 11:01

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Dodam, że p.Grzegorz wcześniej pracował w ABS Car, a teraz poszedł "na swoje".

GregReg 26-10-2015 07:59

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
czy to ten Grzegorz, który rządził tam mechaniką, mistrz serwisu ?

Cytat:

Napisał waldekch (Post 1913430)
Witam forumowiczów
Jestem pierwszy raz na tym forum i może najpierw sie przedstawię:
Waldek Chmielewski rocznik 1961 wykształcenie:Technikum samochodowe,Politechnika Warszawska - Istytut Transportu ,aktualnie właściciel abscar.Dziekuję wszystkim za opinie na temat firmy bo jest to znaczący sygnał dotyczący pracy całego zespołu.Aktualny profil mechaników firmy:
1.Grzesiek rocznik 1982,Technikum Samochodowe, w abscar od 2006 mistrz serwisu,specjalizacja: elektronika Ford.
2.Przemek rocznik 1984,Technikum Samochodowe, w abscar od 2008,specjalizacja:sprzęgła Ford.
3.Tomek rocznik 1986,Technikum Samochodowe, w abscar od 2008,specjalizacja:zawieszenia Ford.
4.Łukasz rocznik 1990,Technikum Samochodowe, w abscar od 2010,specjalizacja:rozrządy Ford.
5.Krzysiek rocznik 1990,Zasadnicza Samochodowa, w abscar od 2012
To nie są chłopcy na posyłki tylko profesjonalny zespół wyszkolony i pracujący pod nadzorem najlepszego mechanika jakiego spotkałem w swojej wieloletniej praktyce - czyli Grześka.
Na koniec dobra wiadomość dla Pana z powyrzszego postu: może Pan przyjeżdżać w dowolnych godzinach bo ja zajmuje się obecnie kontaktami z flotami i koordynacją zespołu a Grzesiek diagnostyką.
Pozdrawiam Wszystkich
Waldek Chmielewski

-----

28.10.2015


dziś oddałem moją foczkę 1.8 tdci na pełny rozrząd (kaseta) do [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...], sporo się naczytałem o Panu Grzegorzu (kiedyś ABSService), i faktycznie mimo iż młodym człowiekiem jest to pierwsza rozmowa rozwiała wszystkie moje niepewności co do kompetencji tego mechanika ... w piątek odbieram, zdam relację

majuDJ 25-11-2015 16:06

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Ja również polecam Solid Garage przy Aleja Jerozolimskich 228.

Serwisuje tam swoje auto służbowe Ford Mondeo MK4 z 2008r 2.0 TDCI 140KM.

Jestem mega zadowolony z cen oraz poziomu obsługi klienta.

Byłem tam już w tym warsztacie na uszczelnienie klimy (wada fabryczna i sącząca się woda z tunelu środkowego na wycieraczkę pasażera), montazu czujników VALEO.

Ostatnio zostałem mile zaskoczony przy przeglądzie podstawowym co 20 tys km. Przy odbiorze moje auto zostało nawet umyte. A koszt podstawowego przegladu + wymiana klocków na oryginały Motorcraft w tej samej cenie co u konkurencji sam przegląd. POLECAM.

motatu 21-01-2016 19:58

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Dzisiaj odebrałem swojego maxa od P. Grzegorza i jestem bardzo zadowolony:lol:, obsługa jak należy, terminowo, wszystko z uzgodnieniami:one:, chociaż było co robić:

- przegląd rozszerzony (wg FORD), olej, filtry + filtr paliwa
- kompletny rozrząd + pompa wody
- tuleje wahaczy (komplet 14 szt)
- końcówki i drążki kierownicze
- świece (2 padły) i akumulator (przestał dawać radę przy -10st:mad:)
- geometria
- wypalanie DPF
- samochód oczywiście umyty

a wszystko w dobrej cenie :one: Polecam, ja tam na 100% wrócę, chociażby na przegląd.. wolę unikać innych powodów do wizyt w Solid Garage:P (a w kolejce czekają już żarniki:570:)

daniel66 18-02-2016 13:28

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Witam serdecznie!
Także MOGĘ śmiało polecić ten serwis. Obsługa fachowa, miła i terminowa.

Dla potomnych:
Al. Jerozolimskie 228 W-wa,
tel 502 472 028
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

luu1986 24-02-2016 05:50

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Cytat:

Napisał daniel66 (Post 2539336)
Witam serdecznie!
Także MOGĘ śmiało polecić ten serwis. Obsługa fachowa, miła i terminowa.

Dla potomnych:
Al. Jerozolimskie 228 W-wa,
tel 502 472 028
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Orientuje się ktoś z was jaki jest koszt przeglądu ? Czytam opinie i mam swój sprawdzony serwis, ale wiadome jest, ze lepszy jest ten wyspecjalizowany w konkretnej marce Auta.

daniel66 24-02-2016 07:37

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Telefon / mail i chętnie odpowiedzą.

luu1986 26-02-2016 07:00

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Cytat:

Napisał daniel66 (Post 2543692)
Telefon / mail i chętnie odpowiedzą.

Pisałem. I powiem tak szkoda, że nie znalazłem wcześniej bo bym zaoszczędził na dwumasie + komplet sprzęgła ok 530 zł. U nich SACHS a ja robiłem LUK-a w innym warsztacie. :/

Abscar Chmielewski 11-03-2016 00:06

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
to cytat z 2012 roku ,oj dawno temu w ameryce...

Bump: witam
moze poszedł,a moze nie miał innego wyjscia
pozdrawiam :(

luu1986 12-05-2016 07:19

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Na stronie dobry mechanik ich nie było może dlatego nie znalazłem. Zobaczę jak będzie przegląd okresowy jak z usługami oraz ceną.

slawomirro 17-05-2016 00:28

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Byłem u niech dziś (w sumie już wczoraj :D) i takie moje małe podsumownie:

+ łatwy dojazd do warsztatu, bo blisko obwodnicy S2
+ znają sie na rzeczy
+ szybka ocena
+ amortyzatory Kayaba do Fiesty mieli od ręki - wow
+ geometrię można też zrobić. 120zł taka przyjemność.
+ można u nich zaprogramować komputer (GEM) - 150zł (nie robiłem, ale kiedyś tak)
+ dzwonią że auto gotowe (co oczywistością nie jest)
+ można płacić kartą
+ dobrze robią, mogę polecić

- zadupie, choć koło obwodnicy. Jeżdzi tylko autobus 717 i to czasami.
- trzeba zamawiać taxi
- nie ma opcji by czekać na miejscu na naprawę, bo nie ma gdzie, chyba że w pobliskim McD.
- nie dają żadnego wydruku po naprawie, tylko paragon

Mimo, że komunikacyjnie (po oddaniu samochodu i jadąc po odbiór) to porażka i taxi niestety to konieczność, to polecam z czystym sumieniem i na pewno tam wrócę jeśli będzie jakaś potrzeba :)

actchris 18-05-2016 10:14

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Cytat:

Napisał slawomirro (Post 2596788)
- zadupie, choć koło obwodnicy. Jeżdzi tylko autobus 717 i to czasami.
- trzeba zamawiać taxi
Mimo, że komunikacyjnie (po oddaniu samochodu i jadąc po odbiór) to porażka i taxi niestety to konieczność, to polecam z czystym sumieniem i na pewno tam wrócę jeśli będzie jakaś potrzeba

Bez przesady, mam 10 min spacerkiem do domu :) pamiętaj że miejsce zawsze zależy od tego gdzie się mieszka a nie gdzie jest dany punkt :)

Lukasp85 18-05-2016 12:13

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Dla mnie, jako że mieszkam w Piastowie, to też jest całkiem blisko. Robiłem u nich klocki przód, geometrię, olej w skrzyni i na razie wszystko ok. Teraz w Focusie ojca coś stuka z przodu w rytm kręcącego się koła, zobaczymy co zdiagnozują.

rychu.zychu 18-05-2016 12:26

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Cytat:

Napisał slawomirro (Post 2596788)
- nie ma opcji by czekać na miejscu na naprawę, bo nie ma gdzie, chyba że w pobliskim McD.

Przesadzasz :) W recepcji są całe cztery krzesełka , a na zewnątrz piękna drewniana ławeczka :D

kendes 18-05-2016 23:13

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Do Ursusa na ryżowa jeżdżą busy bez przesady a potem 10 min spacerkiem dojść

Nadano z 4Galaktyki

madamaszek 19-05-2016 10:22

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Dla tych co mają problem z dojazdem / dojściem jest opcja wynajęcia samochodu zastępczego za smiesznie niskie stawki (50gr/km). Ja mam do nich 30km i już 2 razy tak korzystałem. Warsztat również polecam z czystym sumieniem.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

rychu.zychu 19-05-2016 12:35

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Dla leniwych mają też usługę odprowadzenia samochodu po naprawie pod dom klienta 24h/7 dni w tygodniu.

luu1986 21-05-2016 07:12

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Pisałem z recepcją i dostałem o nich maila

WAKACYJNA PROMOCJA NA BEZPŁATNE SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO TWOJEGO FORDA
Od dziś do końca wakacji nasi serwisanci BEZPŁATNIE sprawdzą stan techniczny Twojego auta przed weekendową lub wakacyjną podróżą. Skontrolujemy przede wszystkim elementy mające wpływ na bezpieczeństwo:

układ kierowniczy;
układ hamulcowy;
zawieszenie;
stan ogumienia;
oświetlenie zewnętrzne.

Chyba się dzisiaj przejadę zobaczyć jak wygląda ten warsztat :roll:, jakość usługi oraz przykładowe ceny. Ode mnie jet ok 25 km obwodnicą :). Mam już*inny warsztat z którego jestem zadowolony, jest znacznie bliżej i też solidnie robią jak nie "rżną" na żywca z kasy.

Bump:
Cytat:

Napisał Lukasp85 (Post 2597516)
Dla mnie, jako że mieszkam w Piastowie, to też jest całkiem blisko. Robiłem u nich klocki przód, geometrię, olej w skrzyni i na razie wszystko ok. Teraz w Focusie ojca coś stuka z przodu w rytm kręcącego się koła, zobaczymy co zdiagnozują.

A jaka cena za wymianę oleju w skrzyni i klocków ?

rychu.zychu 21-05-2016 11:05

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Zwykły blaszak z plandekami powieszonymi pod sufitem :P

jarowo 22-05-2016 17:43

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Wybieram się do nich na wymianę rozrządu w 1.8 tdci, mają promocję za 1600zł, chyba ze jest w W-wie inny warsztat gdzie taniej to zrobię.

paoloWawa 22-05-2016 20:07

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Byłem na wymianie rozrządu i oleju w ramach przeglądu podstawowego. Polecam z czystym sumieniem, swojego Mondka chyba będę tu już serwisował na stałe. Ja akurat mam całkiem dobry dojazd (obwodnicą), a możliwość wzięcia auta zastępczego za 50gr/km też jest świetna.

Polecam :)

actchris 23-05-2016 09:34

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Cytat:

Napisał jarowo (Post 2599670)
Wybieram się do nich na wymianę rozrządu w 1.8 tdci, mają promocję za 1600zł, chyba ze jest w W-wie inny warsztat gdzie taniej to zrobię.

700 zł za robociznę to troszkę sporo, można poszukać dużo taniej.

rychu.zychu 24-05-2016 16:15

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Cytat:

Napisał jarowo (Post 2599670)
Wybieram się do nich na wymianę rozrządu w 1.8 tdci, mają promocję za 1600zł, chyba ze jest w W-wie inny warsztat gdzie taniej to zrobię.

Identyczną cenę masz w ABSCAR.pl na instalatorów.

Cytat:

Napisał actchris (Post 2599968)
700 zł za robociznę to troszkę sporo, można poszukać dużo taniej.

Według S. G. koszty gratów to 1300 zł , czyli robocizna to 300 zł ;)

actchris 25-05-2016 09:38

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Ceny oryginałów:

Rozrząd – 1.8 TDCi * TDDi – komplet oryginalny FORD 1201255
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Cena z VAT : 235,00 zł

Napęd kaseta rozrządu - pompy wtryskowej - rozrząd dolny 1.8 TDCi 1562244 FORD
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Cena z VAT : 675,00 zł

Uszczelniacz wału korbowego - przedni 1.8 TDDi / TDCi - 1198045 FORD
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Cena z VAT : 53,00 zł

Nie jest to 1300 zł a 963 zł + koszta wysyłki.

rychu.zychu 25-05-2016 18:54

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
S. G oraz ABSCAR wymieniają trosze więcej części :
  • pasek rozrządu - góra silnika + napinacz
  • pasek rozrządu - dół silnika (tzw. kaseta rozrządu) oryginał Ford + napinacz
  • uszczelka pompy oleju oryginał Ford + uszczelka pokrywy zaworów
  • uszczelniacze / simmeringi: wału korbowego przód, pompy wysokiego ciśnienia
  • śruba koła pasowego (oryginał Ford).

Dolną kasetę (oryginał FORD) kupisz na alledrogo za 520 zł
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Golson 26-05-2016 11:51

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Całkiem niedawno za 1600 można było wymienić kompletny rozrząd z pompą wody w ASO.

luu1986 06-06-2016 05:45

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Ja byłem w sobotę w serwisie. Nabijałem klimatyzacje oraz miałem darmowy w ramach ich promocji wszystkich niezbędnych elementów wpływające na bezpieczeństwo na drodze. Panowie wszystko skrupulatnie sprawdzili, powiedzieli co może być ewentualnie do wymiany przy następnym przeglądzie. Bardzo spodobało mi się, że wszystko było na papierze i informacje jakie są zbierane są elektronicznie więc wiadomo z czym w razie co mam się zgłaszać.

A w ramach zachęty za free przeprogramowali mi komputer. Dodali mi RDS, Czujnik ciśnienia w oponach, autoryglowanie drzwi podczas ruszania, poprawili żarówkę oraz hamulce które piszczały mimo, że miały nowe klocki i tarcze! Wcześniejszy serwis w jakim byłem mimo mojej prośby nie uporał się z tym problemem tylko mówił ten typ tak może mieć.. Ja polecam i będę tam wracać :)

dblazejek 14-06-2016 12:12

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Do Grzegorza przyjechałem z błędem p132b oraz uszkodzonym uszczelniaczem skrzyni biegów (powershift). Wymiana uszczelniacza profesjonalnie wykonana, dodatkowo otrzymałem pełną dokumentację zdjęciową dla swojego ubezpieczyciela. Błąd p132b okazał się bardziej problematyczny, wyeliminowanie go zajęło podejrzewam kilkanaście godzin, może więcej ale w końcu się udało! Dodatkowo poprosiłem o zainstalowanie oryginalnego wyłącznika poduszki powietrznej pasażera i full serwis klimy, co też zostało zrobione. Wszystko kosztowało względnie mało, a obsługa na najwyższym poziomie! Bardzo polecam Grześka!

fanpage Solid Garage - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

maniaq1 16-06-2016 00:04

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Zawitałem w SG na pierwszy "po zakupowy przegląd" = filtry + olej. Kontakt i terminy ok, Wszystko sprawdzone i opisane. Autko zdrowe, więc za dużo nie było do roboty. Ale dolany płyn chłodniczy, bo go było lekko poniżej min, wymieniona żaróweczka. Autko umyte przed odbiorem. Błąd z pamięci kompa zczytany i wykasowany.

Dobre wrażenie pozostało :) Pierwsze wrażenie ponoć najważniejsze ;) Polecam i dziękuje innym, że pofatygowali się, by pochwalić się, swoimi doświadczeniami.

detomasso007 16-06-2016 08:48

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Również przyłączam się do pozytywnej opinii, jaką wywarła na mnie wizyta w Solid Garage u Pana Grzegorza. Pojechałem tam z rozklekotanym przednim zawiasem (zaliczona dziura na poboczu - skutek: pęknięta sprężyna i wylany olej z amo) i na wymianę kompletu rozrządu w moim FF MK2 2.0 TDCI (_DA). Podczas wizyty wymienione zostały:
- kompletny rozrząd (pasek, napinacze, rolki, pompa wody, śruba koła pasowego, uszczelka wału korbowego od strony paska, płyn chłodniczy),
- łączniki stabilizatora tylnego zawieszenia 2 szt.,
- amortyzatory przód 2 szt.,
- łożyska amortyzatorów, osłony, odboje - komplet,
- sprężyna przód prawa.
Dodatkowo pokusiłem się o wymianę żarników ksenonowych (jeden z nich się już wypalił na pomarańczowo). Ceny bardzo przystępne, a jakość usług na najwyższym poziomie. Bardzo zaskoczył mnie fakt, że auto odebrałem umyte. Wrócę tam na pewno. Polecam.

kombokombo 18-06-2016 13:19

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
W środę będę i ja. Zdam relacje po serwisie.

slawomirro 20-06-2016 00:17

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Cytat:

Napisał kombokombo (Post 2613270)
W środę będę i ja. Zdam relacje po serwisie.

Spotkania userów forum w serwisie... a podobno to tylko tak Fiat ma :D :D :D
Też będę najbliższą środę w Solid Garage.

Baku84 20-06-2016 07:54

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Byłem również w Solid Garage w ubiegłym tygodniu. Coś mi `dzwoniło` z prawej strony. Okazało się że do wymiany jest sprężarka klimatyzacji (diagnoza była natychmiastowa prawie że na słuch :) oczywiście po podniesieniu auta i dokładnym sprawdzeniu się potwierdziło). Jako że mam blisko, podjechałem w sumie żeby umówić się na termin naprawy, jednak samochód od razu został, odebrałem za 2 godz. Wszystko fachowo i profesjonalnie.
Także również szczerze polecam ! :)

Pozdrawiam,

jarowo 20-06-2016 08:06

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Też byłem, również jestem zadowolony. Gdy ponownie wybierałem się do nich zadzwoniłem wcześniej żeby dowiedzieć jaki koszt samej robocizny za wymianę poduszki skrzyni -wycenili na 100 zł, czy dużo nie wiem, więc zadzwoniłem do innego warsztatu pod szyldem Ford i tam koszt wymiany 40 zł. Czas wykonania usługi 10 minut.

slawomirro 23-06-2016 11:39

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Cytat:

Napisał jarowo (Post 2614084)
Też byłem, również jestem zadowolony. Gdy ponownie wybierałem się do nich zadzwoniłem wcześniej żeby dowiedzieć jaki koszt samej robocizny za wymianę poduszki skrzyni -wycenili na 100 zł, czy dużo nie wiem, więc zadzwoniłem do innego warsztatu pod szyldem Ford i tam koszt wymiany 40 zł. Czas wykonania usługi 10 minut.

^^

Ciekawe. Właśnie m.in mi wymieniali wczoraj w tym warsztacie poduszkę skrzyni. Koszt wymiany - 50zł.

A tak swoja drogą to koszt innych usług jaki miałem to:
- wymiana bębnów, szczęk, cylinderków
- wymiana linki hamulca ręcznego
- wymiana łożysk obu kół tylnych


Łącznie zapłaciłem 450zł za całość usług (hamulce[części moje]+poduszka skrzyni).

btw odkryłem w odległości 1,5km od serwisu autobus 401 dowożący do metra.

jarowo 23-06-2016 11:44

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
To może masz inne układy albo dlatego ze jeździsz mniejszym autem :)
Mi zaproponowali za całą wymianę 170 zł (100 robota, 70 poduszka)

kombokombo 23-06-2016 12:51

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
No i po wizycie w Solid Garage. Co prawda nie miałem kontaktu z panem Grzegorzem ani z panem Jarkiem, ale pani Basia jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Opinie o tym serwisie są jak najbardziej słuszne, pełen profesjonalizm. Forda zostawiłem rano, dostałem auto zastępcze a wieczorem wypucowanego Eśka przyprowadzono mi pod same drzwi. Brawo!
S-max przeszedł kompleksowy przegląd, wymiana wszystkich filtrów, olej Motul, tarcze/klocki przód Zimmermann/Ferodo, tył klocki TRW, wymiana rozrządu.
Teraz mogę spokojnie odsapnąć i cieszyć się z jazdy.

Lukasp85 29-06-2016 17:22

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Ja jestem po wymianie amorów przednich w swojej Foce, bo od nowości był chyba oryginalne, założyli mi Kayaba w cenie podobnej do cen internetowych. Niestety czeka mnie serwis sprężarki klimy, koszta bolą, same amory już bolały, ale cóż.:(

wilhelmsson 14-07-2016 12:26

Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam
 
Wymiana amortyzatorów z przodu, przegląd, olej, filtry, klima, płyn hamulcowy, pasek, itd.
Ogólnie faktura na ponad stronę A4, pozycji od groma.
Cena na fakturze wg mnie do przyjęcia, podejście do klienta, szczególnie w sposobie przekazywania informacji o samochodzie oraz tempo pracy godne pozazdroszczenia.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.