Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Schemat elektryczny TDCi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=10953)

Pitek 22-02-2006 12:23

Schemat elektryczny TDCi
 
Potrzebny schemat elektryczny Mondeo MK III TDCI od roku 2001.12

Skolmi 22-02-2006 12:28

Taka moja dobra rada, to napisać czego konkretnie schematu poszukujesz.
Bo całość to około tysiąca stron :twisted:

frazir 24-02-2006 18:58

Hehehe pracuje w fabryce VW produkujace wiazki elektryczne i plan wiazki zajmuje 8 na 35m a to tylko taka ciekawostka :)

Pitek 28-02-2006 08:42

Potrzebuje schemat instalacji tempomatu w Mondeo MK III

yyyurek 24-02-2009 18:19

Odp: Schemat elektryczny
 
Witam podepnę sie pod ten temat poszukuję schematu mondeo III z 2004 r a konkretnie chodzi o światła cofania

aira 05-04-2009 14:23

Odp: Schemat elektryczny TDCi
 
Witam, poszukuję schematu sterowania silnika? Konkretnie sterowanie zaworem recylkulacji spalin. Zresztą cała elektronika silnika TDCI mile widziana. Pozdrawiam.

dzajacost 17-10-2009 20:27

Odp: Schemat elektryczny TDCi
 
Witam.Szukam schematy elektryczne do podgrzewania foteli i tylna wycieraczka.
Pomóżcie

corneliusab 17-10-2009 22:28

Odp: Schemat elektryczny TDCi
 
Mam schemat kostek, przelotek i takich tam bajerow w mk3 ale od poczatku produkcji do stycznia 2004 i jeszcze po niemiecku, jak jestes zainteresowany, daj maila, plik w formacie pdf.

Pozdrawiam

olimp00 19-10-2009 07:54

Odp: Schemat elektryczny TDCi
 
Czolgiem
po odpaleniu silnika i wlaczeniu swiatel zrobil sie tzw black-out :shock:
wymiana "wiadra" bezpiecznikow i Mondeo MkIII 2002 90KM kombi znowu dziala.
PRAWIE... :(
nie ma swiatel krotkich i drogowych.
bardzo prosze o jak najbardziej szczegolowy schemat instalacji el. ww.

z gory wielkie dzieki !
Pawel / [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tlopuc 19-10-2009 08:59

Odp: Schemat elektryczny TDCi
 
A nie można całego schematu wrzucić na ftp'a ? Jeżeli ktoś ma.

jendrekmak 07-03-2010 20:57

Odp: Schemat elektryczny TDCi
 
odświeżam temat bo poszukuję schematu elektrycznego podłączeń pompy abs/esp po zmianach w 2004 roku.

Macu 26-12-2010 14:15

Odp: Schemat elektryczny TDCi
 
Przepraszam, że przeszkadzam : )

potrzebuję się dowiedzieć z czym dokładnie łączy się w mondeo mk3 2.0 tdci 130km bezpiecznik od świec żarowych (60A żółty kostkowy mini żeński). Wywala mi go i auta nie mogę odpalić.

Jakby ktoś wiedział coś więcej proszę o pomoc - bezpośredni link do tematu:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Jeżeli ktoś ma schemat tej części elektryki i byłby na tyle miły aby mi go przesłać to proszę pisać na: biuro(małpiszon)michalmac.pl

Dziękuję bardzo za pomoc!

jendrekmak 26-12-2010 18:10

Odp: Schemat elektryczny TDCi
 
Cytat:

Napisał tlopuc (Post 1268220)
A nie można całego schematu wrzucić na ftp'a ? Jeżeli ktoś ma.

no nie można bo co mondek to jakaś różnica. poszczególne elementy są przy odpowiednich tematach. ale jak można stwierdzić na przykładzie podgrzewacza elektrycznego cieczy jest kilka opcji w instalacji w pojeździe. niektórzy mają fragment elektryki ale podgrzewacza brak, inni nie mają nic. podobnie jest z wieloma elementami plus dochodzą różnice w samej elektryce między liftami i przy zmianie ESP z cyfrowego (4 piny w żyroskopie) na analogowe (6 pinowy żyroskop).

Cytat:

Napisał Macu (Post 1565192)
potrzebuję się dowiedzieć z czym dokładnie łączy się w mondeo mk3 2.0 tdci 130km bezpiecznik od świec żarowych (60A żółty kostkowy mini żeński).

podaj numer bezpiecznika to może coś się znajdzie

Macu 27-12-2010 10:44

Odp: Schemat elektryczny TDCi
 
Cytat:

Napisał jendrekmak (Post 1565281)
podaj numer bezpiecznika to może coś się znajdzie

Jak się nie mylę: F3 - 60A - Diesel Engine Heater

jendrekmak 27-12-2010 10:56

Odp: Schemat elektryczny TDCi
 
łączy się bezpośrednio z szyną zasilającą a w drugą stronę idzie jednym kablem (przekrój ok. 5 mm kw.) do 2 przekaźników za mcphersonem, pod tą blachą która jest na mcphersonie od strony kierowcy. innych obwodów nie zasila tylko podgrzewacz. od przekaźników schodzi w dół 2 kablami do świec w podgrzewaczu. schemat elektryczny znajdziesz w temacie o podgrzewaczu PTC [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] na samym końcu

stmlynarski 11-08-2015 18:07

Odp: Schemat elektryczny TDCi
 
Witam Kolegów !
Jestem na tym forum nowy. Mam poważny problem z odszukania schematu złączy w skrzynce pod kierownicą C501 , C502 i C503
Bardzo proszę gdyby ktoś z Kolegów posiadał taki schemat ( rozpiskę )o zamieszczeniu na tym forum , lub przesłał na mego email [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] . Dotyczy Mondeo kombi MK3 TDCI 131 KM 2004 rok - po liftingu .Serdecznie Pozdrawiam - Stanisław

Bump: Witam Kolegów !
Jestem na tym forum . Mam poważny problem z odszukania schematu złączy w skrzynce pod kierownicą C501 , C502 i C503 .
Bardzo proszę gdyby ktoś z Kolegów posiadał taki schemat ( rozpiskę )o zamieszczeniu na tym forum , lub przesłał na mego mail [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] . Serdecznie Pozdrawiam - Stanisław

arek1973 27-04-2018 07:49

Odp: Schemat elektryczny TDCi
 
Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum i proszę i o schemat mondeo mk3 kombi 2.2 tdci 2005 chodzi mi o wszystkie elementy od stacyjki do rozrusznika gdyż zdążyło się że rozrusznik był martwy przez kilka godzin, po przekręceniu kluczyka kompletna cisza nawet przekaźniki nie klikały, pozatym chcę założyć podgrzewacz cieczy i gniazdo 12v w bagażniku. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

Jerzy1Wu 19-05-2019 11:32

Odp: Schemat elektryczny TDCi
 
Witam.

Pada mi nadmuch w mk3 kombi. Działa tylko przy stojącym silniku a po jego uruchomieniu się wyłącza.
Może ktoś ma schemat tego obwodu ?

Pozdrawiam :)

darnel 26-02-2020 06:52

Odp: Schemat elektryczny TDCi
 
Potrzebuję schemat podłączenia EGR mondeo 2,2 tdci 2007. Ktoś pomoże?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.