Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   ZEDER zabezpieczenie przed kradzieżą -czy to takie dobre jak twierdzi producent? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=124675)

jasiek899 05-03-2011 15:11

ZEDER zabezpieczenie przed kradzieżą -czy to takie dobre jak twierdzi producent?
 
Witam.Jeśli zostało napisane w nieodpowiednim dziale to proszę o przeniesienie.Co sądzicie o systemie ZEDER ?Czy to rzeczywiście takie dobre jak twierdzi producent?Tutaj ich strona [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

galowy 05-03-2011 19:24

Odp: ZEDER-czy to naprawde takie dobre jak twierdzi producent?
 
wygląda solidnie, tylko ta cena :027:

Kubuch 05-03-2011 20:10

Odp: ZEDER-czy to naprawde takie dobre jak twierdzi producent?
 
Dobre czy nie - po co Ci to w starej Foce?

mkaminski100 05-03-2011 21:15

Odp: ZEDER-czy to naprawde takie dobre jak twierdzi producent?
 
Jest zabezpieczenie, jest obejscie....
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

resonal 05-03-2011 21:15

Odp: ZEDER-czy to naprawde takie dobre jak twierdzi producent?
 
Każde dodatkowe zabezpieczenie jest jak najbardziej wskazane i to bez różnicy czy nowy czy stary :)
pozdro

Kubuch 05-03-2011 21:34

Odp: ZEDER-czy to naprawde takie dobre jak twierdzi producent?
 
Cytat:

Napisał resonal (Post 1611932)
Każde dodatkowe zabezpieczenie jest jak najbardziej wskazane

Jak będą chcieli to ukradną nawet jak będziesz spał w środku. Ja mam AC i śpię spokojnie ;)

mkaminski100 05-03-2011 21:36

Odp: ZEDER-czy to naprawde takie dobre jak twierdzi producent?
 
Cytat:

Napisał Kubuch (Post 1611950)
J...Ja mam AC i śpię spokojnie ;)

Do czasu kiedy ukradna auto i ubezpieczalnia zacznie wyliczac ile tak naprawde bylo ono warte :P

Kubuch 05-03-2011 21:46

Odp: ZEDER-czy to naprawde takie dobre jak twierdzi producent?
 
Cytat:

Napisał mkaminski100 (Post 1611953)
Do czasu kiedy ukradna auto i ubezpieczalnia zacznie wyliczac ile tak naprawde bylo ono warte :P

Jednak zawsze coś dostanę a koledzy wydadzą kaskę na Zedery itp. a będą mieli figę z makiem :P

maureliusz 05-03-2011 22:00

Odp: ZEDER-czy to naprawde takie dobre jak twierdzi producent?
 
Jest tylko jedno, 100% pewne zabezpieczenie... własne, indywidualne zabezpieczenie. Wszelkie inne rozwiązania "masowe" wcześniej czy później są rozpracowane. LIPA

SMUTNYINDYK 05-03-2011 23:07

Odp: ZEDER-czy to naprawde takie dobre jak twierdzi producent?
 
Samochodów na F raczej nie kradną!!!

H0bbiT 06-03-2011 08:30

Odp: ZEDER-czy to naprawde takie dobre jak twierdzi producent?
 
Cytat:

Napisał mkaminski100 (Post 1611931)
Jest zabezpieczenie, jest obejscie....
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Dobre:)

Filmiki pokazały, ze warte to jest 20 zł.

galowy 06-03-2011 08:30

Odp: ZEDER-czy to naprawde takie dobre jak twierdzi producent?
 
Cytat:

Napisał galowy (Post 1611842)
wygląda solidnie, tylko ta cena :027:

dobrze napisałem, wygląda g:D i tylko tyle :D

mkaminski100 06-03-2011 09:15

Odp: ZEDER-czy to naprawde takie dobre jak twierdzi producent?
 
Cytat:

Napisał H0bbiT (Post 1612082)
Dobre:)

Filmiki pokazały, ze warte to jest 20 zł.

Ponoc poprawili design, ale jak widze na filmie Panow z pilnikami to nie dziwie sie, ze robia ten produkt z tolerancjami jak do ruru hydraulicznych...zreszta ponoc niektore elementy z nich sa zrobione.

Sam pomysl swietny, ale:
- wykonanie wg mnie takie, ze obejsc sie da latwo.
- kto bedzie zamykal takie cos przy kazdym wyjsciu z auta?
- nie jestem przekonany, ze to nie koliduje z rozwiazaniami bezpieczenstwa w nowszych autach.

jasiek899 16-08-2011 19:27

Odp: ZEDER zabezpieczenie przed kradzieżą -czy to takie dobre jak twierdzi producent?
 
Cytat:

Napisał H0bbiT (Post 1612082)
Dobre:)

Filmiki pokazały, ze warte to jest 20 zł.

Przecież to urządzenie to jest podróba(to z filmiku).Pisałem z kolesiem który miał okazje się z tym zapoznać i mi napisał że to z filmiku to jest podróba.

Ps.Odśnieżyłem temat z marca.

mouzes 19-08-2011 20:16

Odp: ZEDER zabezpieczenie przed kradzieżą -czy to takie dobre jak twierdzi producent?
 
również mam wątpliwości związane z bezpieczeństwem podczas wypadku. No chyba że rozpięte całkowicie wypina się z kolumny kierowniczej i nie pozostawia na niej żadnego elementu, który mógłby o coś zahaczyć podczas "sprasowywania" się kolumny ...

no i wygląd faktycznie jest porażka.

Oryginał czy nie oryginał, myslę że obydwa tak samo łatwo otworzyć. Z tego co widzę to jest to coś na bazie zamków do drzwi "gerdy"

jasiek899 13-09-2011 15:39

Odp: ZEDER zabezpieczenie przed kradzieżą -czy to takie dobre jak twierdzi producent?
 
Nawet na stronie piszą że to jest podróba

Zeder Polska 12-10-2011 11:43

Odp: ZEDER zabezpieczenie przed kradzieżą -czy to takie dobre jak twierdzi producent?
 
Szanowni Forumowicze,

W nawiązaniu do filmów z youtube, które zamieszczono na tym forum, chcielibyśmy Was uspokoić i wyjaśnić niejasności. Właśnie przed takimi sprawami ostrzegamy klientów na naszej stronie www.zeder.pl (FAQ), gdzie pokazujemy takie filmy. Tu podkreślamy fakt istnienia od jakiegoś czasu kopii Zedera na rynku słowackim (ostatnie dwa lata), a od tego roku również na rynku ukraińskim. Te tanie kopie ZEDERA różnią się, oprócz innych cech, wyglądem i konstrukcją od oryginału. Na filmach są pokazane kopie Systemu Zeder bez oryginalnego zamka, mające na celu oszukać widzów, iż są to prawdziwe Systemy Zeder i że można je łatwo otworzyć.
Walka z kopiami i falsyfikatami nigdy nie jest prosta, ale niestety nieunikniona, kiedy jest mowa o wyjątkowym i jakościowym produkcie, czy chodzi tu o odzież, biżuterię, technikę czy produkty takie, jak Zeder.
Duży problem stanowi również nadużycie takich kopii ze strony nielegalnej konkurencji, oszustów, itd. Ze strony naszej firmy staramy się asystować producentowi i właścicielowi marki przy prawnym zapobieganiu takiemu falsyfikowaniu i nadużyciu i w ten sposób uchronić klientów przed oszustwem i wprowadzaniem w błąd, co jednak nie zawsze jest możliwe.
Co dotyczy samego Zedera, proszę być całkowicie spokojnym, jeśli chodzi o ochronę Waszych samochodów. Przez wszystkie lata od kiedy Zeder jest w sprzedaży, do dzisiejszego dnia nie ukradziono ani jednego auta z zamkniętym Zederem. Mówimy oczywiście o oryginalnym systemie Zeder, który można kupić i zamontować tylko i wyłącznie w autoryzowanych serwisach.
Mamy nadzieję, że rozwialiśmy pewne wątpliwości, choć części z Was.

Z pozdrowieniami
ZEDER Polska

RobertoBerlin 07-10-2012 10:11

Odp: ZEDER zabezpieczenie przed kradzieżą -czy to takie dobre jak twierdzi producent?
 
Kradną, kradną.... właśnie ukradli mi pierwszy raz auto- Galaxy 1,9 tdi 2005 nie życzę nikomu takiej traumy. Całe szczęście na niemieckich papierach i z niemieckim ubezpieczeniem po 2 miesiącach dostałem kasę na nowe. Fakt nie tyle co bym chciał ale różnice ni blokuje mnie w kupieniu takiego samego. Nie zniechęca mnie też że w niemczecz wszystkie typy VW są kradzione chętnie bo właśnie tam spod domu a nie w Polsce auto mi zwinęli. Co do tematu zabezpieczenie przed kradzieża jak najbardziej indywidualne ale nie mam pomysłu więc może pokontynuujemy ten temat i ktoś ma jakieś pomysły najlepiej sprawdzone, oczywiście jak kupie autko zabezpiecze i tez podam moje pomysły, pozdrawiam

Magik123 07-10-2012 18:40

Odp: ZEDER zabezpieczenie przed kradzieżą -czy to takie dobre jak twierdzi producent?
 
Zwineli Ci auto a Ty chcesz porad jak je zabezpieczyc na publicznym Forum?:one:
Pomysł idealny dla tych co to szperają i szukają za przeproszeniem "jeleni" a słyszałem że na forach tez jest popyt, tak jak by rozpoznanie jakie auto w co wyposażone, zdjęcia, ludzie są sami winni, wystawiaja na forach, pisza wszystko o aucie, zamieszczaja zdjęcia, piszą o zabezpieczeniach i podaja adresy oraz gdzie czasem ich można spotkać. A dla złodziei to idealny towar.
Wiec chwal sie dalej to następne Ci zwiną i bedzie płacz. Ten Zeder Też jest guzik warty, producent zachwala bo jaki producent nie zachwala swojego towaru a z tym czy bez tego auto i tak zginie jeśli ktoś sie tym zajmuje. Gość pisze że żadne auto z tym nie zginęło, a kto normalny do auta wartego 100 czy 200 tyś pcha cos takiego to jak by założyć blokade biegów czy pedału sprzęgła.

Jedyne zabezpieczenie to ubezpieczenie, wolał bym żeby zwineli mi ubezpieczone auto z alarmem niz żeby mi zwineli nie ubezpieczone auto bo poskapiłem na poczet gów.... wynalazków które tylko obciążaja samochód.

Sory ale nie trzeba byc bystrzakiem żeby wiedzieć że kilkanaście lat temu było to samo z innymi wynalazkami, alarmy, blokady drążka biegów, pedału sprzęgłą, kierownicy i zawsze jakiś mądry od tego gadał że jest to nie do złamania :570: Dla mnie to naciąganie ludzi na kase, ktoś ogarnięty tego nie kupi a ten co myśli że 20 letniego trupa ktoś będzie kradł załozy to i bedzie spał spokojnie, do puki laweta mu autka nie zabierze.

jasiek899 25-04-2013 23:24

Odp: ZEDER zabezpieczenie przed kradzieżą -czy to takie dobre jak twierdzi producent?
 
Słyszałem, że zeder kiedyś ogłosił, że jesli uda się komuś otworzyć zedera dowolną metodą w przeciągu chyba 5 minut to dostanie nagrodę i podobno komuś się udało.Tak więc to nie warto wydawać tyle na blokadę którą można łatwo otworzyć.

Marek 28-04-2013 06:51

Odp: ZEDER zabezpieczenie przed kradzieżą -czy to takie dobre jak twierdzi producent?
 
Cytat:

Napisał jasiek899 (Post 2003037)
Słyszałem, że zeder kiedyś ogłosił, że jesli uda się komuś otworzyć zedera dowolną metodą w przeciągu chyba 5 minut to dostanie nagrodę i podobno komuś się udało.

Podobno Dratewka kiedyś smoka załatwił i też nagrodę dostał:P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.