Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   co sazicie o tych felgach (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=97959)

Icemaster 18-04-2010 11:52

co sazicie o tych felgach
 
Hej. Wlasnie kupilem sobie felgi do Fokusa. Co o nich sadzicie.

http://i153.photobucket.com/albums/s...N/DSC_0154.jpg

ślizki 18-04-2010 12:04

Odp: co sazicie o tych felgach
 
może jak założysz do samochodu to będą wyglądały trochę lepiej:D ale to kwestia gustu co komu się podoba więc jedni Ci będą pisać ze są beznadziejne a drudzy, że fajne... Chcesz się dowartościować tym czy jak?

resonal 18-04-2010 12:09

Odp: co sazicie o tych felgach
 
Fele fajne, jak założysz, to wrzuć fotki.
pozdro

Icemaster 18-04-2010 12:14

Odp: co sazicie o tych felgach
 
Cytat:

Napisał ślizki (Post 1416893)
może jak założysz do samochodu to będą wyglądały trochę lepiej:D ale to kwestia gustu co komu się podoba więc jedni Ci będą pisać ze są beznadziejne a drudzy, że fajne... Chcesz się dowartościować tym czy jak?

Felgi juz kupione, ale chcialem zobaczyc co inni sadza.

ślizki 18-04-2010 12:19

Odp: co sazicie o tych felgach
 
Ja czekam na zdjęcie jak już będą założone w samochodzie. Wtedy może zmienię zdanie.

bercolek 18-04-2010 12:34

Odp: co sazicie o tych felgach
 
bardzo fajne, gratuluję i nie przejmuj się gadaniem zazdrośników i malkontentów
http://forum.fordclubpolska.org/imag.../menu_open.gif

tomiscorpio 18-04-2010 14:19

Odp: co sazicie o tych felgach
 
Cytat:

Napisał bercolek (Post 1416927)
bardzo fajne, gratuluję i nie przejmuj się gadaniem zazdrośników i malkontentów

Akurat felgi nie kazdemu musza sie podobac , wiec nie zaraz zazdrosnicy i malkotenci ,

osobiscie mi sie tylko ten srodek nie podoba wystajacy jak od rywaniu asterixa i obelixa.

Sa dosyc oryginalne . A najchetniej bym zobaczyl foty juz na aucie.


Wiec takie glupie komentarze zostaw kolego dla siebie.

Hetfield 18-04-2010 14:27

Odp: co sazicie o tych felgach
 
Hehe, kupiłeś to masz jak tobie się podobają to git.Innym nie muszą.Osobiście nie jestem zwolennikiem alu w Polsce - za dużo dziur i za wysokie krawężniki.

tomiscorpio 18-04-2010 14:57

Odp: co sazicie o tych felgach
 
Cytat:

Napisał Hetfield (Post 1417020)
Hehe, kupiłeś to masz jak tobie się podobają to git.Innym nie muszą.Osobiście nie jestem zwolennikiem alu w Polsce - za dużo dziur i za wysokie krawężniki.

ehh bredzisz :D

Hetfield 18-04-2010 15:01

Odp: co sazicie o tych felgach
 
Ale w jakim temacie Tomi? O alusach w Polsce?Może trochę, ale gdybym miał to bym auto postawił pod domem.:D i nie jeździł hehe.

tomiscorpio 18-04-2010 15:54

Odp: co sazicie o tych felgach
 
no o alusach , moje po polskich drogach smigaja 15 lat zima/lato

1 prostowana po dziurce , raz malowane.

Duzo osob krzywi kola bo widza dziure , automatycznie na hamulec , to jak sie wpadnie na hamulcu w dziure ... to nawet kolo pelne wykonane ze stopu tytanu i pylu kosmicznego z domieszka kewlaru nie wytrzymaja :D :D

opony typu 205/55 to spokojnie wybieraja .

Fakt ze w clio mialem 195/45 r15 i to juz za niska opona , ale 195/50 daje rade.

arturek 18-04-2010 16:03

Odp: co sazicie o tych felgach
 
Cytat:

Napisał Icemaster (Post 1416882)
Hej. Wlasnie kupilem sobie felgi do Fokusa. Co o nich sadzicie.

Pytanie to się zadaje PRZED a nie PO zakupie
Czy oczekujesz zachwytów?
Czy jeśli powiemy zgodnie z prawdą, że są obleśne i nie pasują do focusa to je sprzedasz?

Daj tytuł wątku "chwalę się" i bedzie wszystko jasne.

Arturek

Icemaster 19-04-2010 10:38

Odp: co sazicie o tych felgach
 
wiesz stary, nie wiedzialem ze tu na tym forum jest taka zazdrosc. Chcialem tylko zobaczyc co ludzie sadza, ale najwyrazniej sa tu sami kozacy.

Hetfield 19-04-2010 10:44

Odp: co sazicie o tych felgach
 
Witam, Icemaster. Niestety Arturek ma rację.Tytuł twojego tematu powinien być inny. Czy felgi są ładne to rzecz gustu, jak napisałem wyżej jeśli tobie się podobają to dobrze. Nie sądzę aby wypowiedź kolegi Arturka była podyktowana zazdrością.Widocznie jemu się nie podobają a pytałeś o ich ocenę.Pozdro

ślizki 19-04-2010 11:40

Odp: co sazicie o tych felgach
 
Cytat:

Napisał Icemaster (Post 1417727)
wiesz stary, nie wiedzialem ze tu na tym forum jest taka zazdrosc. Chcialem tylko zobaczyc co ludzie sadza, ale najwyrazniej sa tu sami kozacy.

Widocznie kolega nie wie do czego służy forum. Forum jest po to, żeby różni ludzie mogli wymieniać ze sobą poglądy poprzez wyrażanie własnego zdania. Jak napisałem na samym początku tego tematu nie widzę sensu na zakładanie tego wątku PO zakupie. Mi te felgi si nie podobają i powiem szczerze, że nawet do swojego Ursusa bym nie założył(żeby uciąć wszelkie dywagacje i docinki wiem, że byłby one za małe:D)

zielak1999 19-04-2010 15:32

Odp: co sazicie o tych felgach
 
Szczerze mówiąc to są marne , a do fokusa nie będą pasowały zupełnie

Andrzej 19-04-2010 16:47

Odp: co sazicie o tych felgach
 
ale go zjechaliście... ale przecież z drugiej strony pytał o opinie...

Icemaster 19-04-2010 22:23

Odp: co sazicie o tych felgach
 
Þið eruð allit fávitar

tomiscorpio 19-04-2010 23:11

Odp: co sazicie o tych felgach
 
tez sie dziwie postrzeganiem tematu , to tak jak nasze auta?? co chwalicie sie ze macie czy co??

Pojechali po gosciu jak po lysej kobyle , zmieszaliscie go z gownem bo pokazal felgi...

A ja chcialbym kolego zobaczyc fotki na aucie , na pw podaj linka albo gdzies bo tutaj to raczej nie pisz .

co za narod , ludzie ogarnijcie sie troche

Josh 20-04-2010 07:38

Odp: co sazicie o tych felgach
 
M. in. ta nasza narodowa cecha powoduje, iż jesteśmy bardzo "lubiani" w Europie i na świecie :D

kamila8995 27-04-2010 19:54

Odp: co sazicie o tych felgach
 
witam jestem tu nowy i mam pytanko czy te felgi [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] spasuja do forda galaxy 97 roku nie koniecznie 17" bo niewiem czy wejda bardziej by mi pasowaly 16" a no i jakie opony czy 205/55 to dobry wybur?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.