Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|mazowiecka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=126)
-   -   Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!! (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=19767)

hans01 09-12-2023 23:27

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Motocars ul. Surowieckiego 12, Ursynów - ktoś ma jakieś doświadczenia, opinie?

RUMAK 08-02-2024 10:34

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Czesc,
kompenium wiedzy spoko, ale dla włascicieli TRANSITÓW byłoby przydatne, jakiej wielkości maja wjazd/ brame garażową w danym warsztacie.
Jestem szczęśliwie pierwszym właścicielem auta FORD TRANSIT 2,0 TDDI kontener 8 palet. wysokość od ziemi 3,10 m .
I cały czas mam problem z warsztatami:bus za duży , za długi.
Ci, co maja duży wjazd narzekaja , ze podnośnik zajmuje i problem.
Ostatnio w jednym warsztacie/ na Woli/ przywiozłem auto na 8.00 rano , licząc na szybka akcję, a do 15.30 nawet nie wjechał na halę./ bo nie było wolnego podnosnika, a hala ma ze 20m dł/
Kiedyś byłem w takim warsztacie z niebieskimi bramami. waski wjazd przy płocie na duzy plac. Właściciel sympatyczny, duży chłop.
Może ktoś kojarzy? /oczywiście Warszawa i nie Kobiałka 28/
Pozdrawiam.

MarekWas 11-02-2024 18:42

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Cytat:

Napisał stomi5 (Post 3452821)
Panowie, gdzie wymienie cukierki tylnego zawieszenia w s maxie- tarchomin i okolice? Jest jakiś polecany zakład?

Witam
I gdzie robiłes cukierki ? Polecisz miejsce?

pozdr
M

jarowo 14-03-2024 13:53

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Przegląd forda tzn. wymiana olejów i filtrów. Gdzie polecacie?
Do tej pory stołowałem się w Solid Garage, ale ostatnio krucho z terminami, więc szukam innej miejscówki, najlepiej bielany, bemowo.

faraon31 14-03-2024 17:39

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
a ursus pasuje?[694715600]

Krzycho77 16-03-2024 17:32

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Cześć. Szukam warsztatu który dobrze się zaopiekuje moim niedawno kupionym focusem. Zależy mi na kimś kto ma doświadczenie z tą marką. Solid Garage ma tu dobre opinie ale terminy odległe więc może inny? Mieszkam na wschodnich obrzeżach.

ozon_pl 28-03-2024 13:10

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Witajcie, szukam warsztatu, który ogarnie założenie kamer i czujników parkowania/przód tył z podłączeniem pod sync3 i pod przycisk (u mnie tylko zaślepka). Mam s-max mk2, najchętniej Praga-Południe/Wawer.

mateuszstce 31-03-2024 10:48

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Cześć, szukam serwisu (warsztatu) w Warszawie, w którym mógłbym wymienić rozrząd (łańcuch) w Mondeo mk IV 2.0 duratec 145 km 2011 rok. Z góry dziękuję!

Ps. Czytałem o SolidGarage, Zibicar. Czy nadal są godni polecenia?

slawomirro 06-04-2024 22:45

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Cytat:

Napisał ozon_pl (Post 3489036)
Witajcie, szukam warsztatu, który ogarnie założenie kamer i czujników parkowania/przód tył.

Ostatnio szukałem by ojcu czujniki parkowania w jego aucie założyć. Zakłada Bosh w swoich serwisach, ale tylko swoje części, nie bierze części klienta. Obdzwaniałem kilka innych i nic, więc finalnie jest niewielki serwis na Mokotowie - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] w poniedziałek rano przetestuję ten serwis. Umówiłem się na 300zł za montaż (nowe czujniki - pikacze, kupiłem na Allegro za 100zł, polakierowane już pod kolor auta)

EDYCJA:

czujniki założone, działają doskonale, mogę serwis polecić

JL2009 05-05-2024 09:19

Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!
 
Czy serwis na Szczotkarskiej 62a to już na amen zamknięty, bo takie info google pokazuje. Może Ktoś wie czy Panowie się gdzieś przenieśli? Może jakiś namiar na nich??


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.