Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=219669)

Woytas 15-05-2024 15:36

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
Cytat:

Napisał Matych (Post 3493041)
To jest komedia.Za 16 tys.to ten samochód można 2 razy polakierować,jak kolor się znudzi i to o wiele lepszym lakierem niż fabrycznym oraz 2 x grubiej.Ale co tam trzymanie pilota w toebce foliowej w narodzie widzę się utrzymuje.


cóż nie chciałem być tak burtalny :D ... o ceramice mam dokładnie takie samo zdanie jak nie gorsze , poza tym to jest auto a nie obiekt muzealny

Hansolo 15-05-2024 16:53

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
Cytat:

Napisał Matych (Post 3493041)
samochód można 2 razy polakierować,jak kolor się znudzi i to o wiele lepszym lakierem niż fabrycznym oraz 2 x grubiej

Bardzo słuszne słowa. Szczególnie od użytkownika Mazdy :one:

Nie pomalujesz auta lepiej niż w fabryce , bo nie wygrzejesz lakieru tak jak fabryka. Żeby to zrobić, trzeba wybebeszać wszystko z nadwozia, bo od wygrzewania popłynie. Jak lakiernik mówi że zrobi jak fabryka to po prostu opowiada bzdury.

Cały czas mnie zastanawia , co Wam do tego że ktoś okleja auto za swoje ?

paoloWawa 15-05-2024 18:22

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Gratulacje Panowie!!

Cytat:

Napisał Matych (Post 3493041)
To jest komedia.Za 16 tys.to ten samochód można 2 razy polakierować,jak kolor się znudzi i to o wiele lepszym lakierem niż fabrycznym oraz 2 x grubiej.Ale co tam trzymanie pilota w toebce foliowej w narodzie widzę się utrzymuje.

No jasne, już widzę jak biegniesz do randomowego lakiernika lakierować całe nowe auto, potem po dwóch latach kolejny raz, a potem sprzedajesz komuś takie auto z trzecią warstwą lakieru ;) Swoją drogą gdzie lakiernik za 8k polakieruje całe auto, chyba w popularnym ostatnio Mińsku?

Ja już to kiedyś tu pisałem - sam wydałem niecałe 12 bo nie robiłem full body a ograniczyłem się do frontu i wszystkich drzwi (przód wiadomo, a drzwi żeby nie obijali na parkingu), więc tylna część auta jest bez folii. To moje pierwsze nowe auto z salonu i po prostu miałem taki kaprys, żeby jak najdłużej auto wyglądało jak fabrycznie nowe (po roku absolutnie zero odprysków, jakby wyjechało dopiero z salonu). Na szczęście to nie jest karalne. Też w rodzinie głód z tego powodu nie zapanował.

Cytat:

Napisał Woytas (Post 3493042)
o ceramice mam dokładnie takie samo zdanie jak nie gorsze

Akurat co do ceramiki się zgadzam, ona nie ma kompletnie sensu. Albo nic nie robisz albo folię, takie moje zdanie po wczytaniu się w szczegóły.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

menen2 15-05-2024 19:05

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
Ceramika ma sens jedynie wtedy, kiedy nakładamy ją sobie sami. Warunkiem jest zrobienie tego umiejętnie w odpowiednich warunkach.

piotrek305 15-05-2024 22:01

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
Cytat:

Napisał Hansolo (Post 3493037)
To Twój i jesteś jedynym właścicielem, czy Twój firmowy ?

A co to ma do rzeczy?
Akurat konfigurowałem go pod siebie, mam prawo pierwokupu po 45 miesiącach i zamierzam to zrobić :) co może być lepszego jak kupno nowego auta nie za swoja kasę, firma spłaca Ci raty a Ty potem go sobie wykupujesz? o karcie paliwowej nie wspominam :)

Także no hmm.. tak, Ty masz lepiej bo masz SWOJE mk5 ;)

Bump:
Cytat:

Napisał paoloWawa (Post 3493055)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Gratulacje Panowie!!

No jasne, już widzę jak biegniesz do randomowego lakiernika lakierować całe nowe auto, potem po dwóch latach kolejny raz, a potem sprzedajesz komuś takie auto z trzecią warstwą lakieru ;) Swoją drogą gdzie lakiernik za 8k polakieruje całe auto, chyba w popularnym ostatnio Mińsku?

Ja już to kiedyś tu pisałem - sam wydałem niecałe 12 bo nie robiłem full body a ograniczyłem się do frontu i wszystkich drzwi (przód wiadomo, a drzwi żeby nie obijali na parkingu), więc tylna część auta jest bez folii. To moje pierwsze nowe auto z salonu i po prostu miałem taki kaprys, żeby jak najdłużej auto wyglądało jak fabrycznie nowe (po roku absolutnie zero odprysków, jakby wyjechało dopiero z salonu). Na szczęście to nie jest karalne. Też w rodzinie głód z tego powodu nie zapanował.



Akurat co do ceramiki się zgadzam, ona nie ma kompletnie sensu. Albo nic nie robisz albo folię, takie moje zdanie po wczytaniu się w szczegóły.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Dziękuje :) Twoja E Klasa tez jest kozak :)

Hansolo 15-05-2024 22:26

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Zupełnie nic to nie ma do znaczenia. Ale skoro zareagowałeś tak "nerwowo" to widocznie Ty uważasz inaczej. Używasz co chwilę słowa "moje" , więc chciałem się dowiedzieć . Tyle i aż tyle.

Karta paliwowa mnie urzekła. Nie zasnę przez kilka nocy.

piotrek305 16-05-2024 09:52

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
Cytat:

Napisał Hansolo (Post 3493081)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Zupełnie nic to nie ma do znaczenia. Ale skoro zareagowałeś tak "nerwowo" to widocznie Ty uważasz inaczej. Używasz co chwilę słowa "moje" , więc chciałem się dowiedzieć . Tyle i aż tyle.

Karta paliwowa mnie urzekła. Nie zasnę przez kilka nocy.

Ogarnij się, kiedyś można było z Tobą normalnie pogadać a teraz czepiasz się w tym wątku wszystkiego i wszystkich. Moje, nie moje.. co Cie to obchodzi człowieku? 80% nowych aut nie jest użytkowników tylko finansujących ale jest cos takiego jak wykup, prawo pierwokupu itp.. wiec o co Ci chodzi? Juz widzę jakbyś nie chciał skonfigurować sobie nowego mk5 załóżmy dwa lata temu, jeździć nim za nic nie płacąc a potem moc go wykupić ;) nie no pewnie, lepsza jest opcja wyłożenia np 80 tys zł za używkę :) Yhyyyym :)

Niepotrzebna dyskusja która wywołałeś Ty.. wiec teraz się nie dziw ze tak odpowiadam.

Hansolo 16-05-2024 10:42

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
Pogadać ? Czytając ciągłe pytania " jaki rocznik, jaki przebieg " . No w pytę merytorycznie.
Jak dziecko się zachowujesz, widząc proste jak drut pytanie.
Reasumując , nie napinaj się bo Twoje nerwy ucierpią.

Tymczasem ciesz się Swoim , autem. Bezawaryjności i radości życzę.




Wysłane z mojego Infinix X678B przy użyciu Tapatalka

mskgs 16-05-2024 12:24

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
Cytat:

Napisał piotrek305 (Post 3493078)
A co to ma do rzeczy?
Akurat konfigurowałem go pod siebie, mam prawo pierwokupu po 45 miesiącach i zamierzam to zrobić :) co może być lepszego jak kupno nowego auta nie za swoja kasę, firma spłaca Ci raty a Ty potem go sobie wykupujesz?

Z czystej ciekawości i bez złośliwości - co jak w ciągu tych 45 miesięcy cię zwolnią albo sam się zwolnisz?

piotrek305 17-05-2024 11:41

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
Cytat:

Napisał mskgs (Post 3493124)
Z czystej ciekawości i bez złośliwości - co jak w ciągu tych 45 miesięcy cię zwolnią albo sam się zwolnisz?

mogę przejąć finansowanie na siebie


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.