Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2008-2011] Fabryczne światła dzienne - mijania - wyłączenie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=108550)

Mocarz274 02-10-2022 20:23

Odp: Fabryczne światła dzienne - mijania - wyłączenie
 
Tak, poposiłem w sklepie typu audio car o konektory ISO i dali mi coś takiego
https://centrumelektroniki.pl/img/p/39339.jpg?type=
Dali mi to i działa :)

Erro 02-08-2023 09:33

Odp: Fabryczne światła dzienne - mijania - wyłączenie
 
Przeczytałem 92 strony postów. Nie znajduję konkretnej odpowiedzi co do uruchomienia automatycznie świateł.
Mam fabryczny czujnik zmierzchu, na AUTO światła się odpalają po zakryciu czujnika. Chciałbym aby w trybie AUTO zapalały się zawsze bez względu na pogodę. Jeden sposób już znalazłem, czyli zaklejenie sensora. Jak mogę aktywować zapalanie się świateł bez zaklejania sensora, dodatkowych drucików itp. w aucie C-Max FL?

konieczko5 02-08-2023 10:46

Odp: Fabryczne światła dzienne - mijania - wyłączenie
 
To słabo czytałeś, bo musisz wyjąć czy tam włożyć 1 bezpiecznik...

Speedo 02-08-2023 12:01

Odp: Fabryczne światła dzienne - mijania - wyłączenie
 
poza tym to dość słaby wydaje się pomysł (zwłaszcza zimą w dieslu), bo po przekręceniu kluczyka zapalają się wszystkie światła w aucie, nie lepiej doczytać dokładniej i zrobić same mijania?

hindus 02-08-2023 12:07

Odp: Fabryczne światła dzienne - mijania - wyłączenie
 
Cytat:

Napisał Speedo (Post 3465523)
poza tym to dość słaby wydaje się pomysł (zwłaszcza zimą w dieslu)

Jak jest wyjątkowo zimno a akumulator słaby to wystarczy przełączyć na pozycyjne przed przekręceniem kluczyka i już mamy niski pobór. Też początkowo myślałem, że to będzie dużo większy problem, niż okazał się w rzeczywistości.

Erro 02-08-2023 13:05

Odp: Fabryczne światła dzienne - mijania - wyłączenie
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] wiesz ale nie powiesz?


@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] chętnie bym tak zrobił ale wypowiedzi jest tak wiele i do tego rozbieżnych. Może na urlopie przetestuję każdą z osobna.

konieczko5 03-08-2023 09:28

Odp: Fabryczne światła dzienne - mijania - wyłączenie
 
Jak u siebie przerabiałem to przeczytałem wątek, zamiast dublować. Chyba bezpiecznik 10A trzeba było wyciągnąć. Który to musisz poszukać.

SRS 03-08-2023 13:38

Odp: Fabryczne światła dzienne - mijania - wyłączenie
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Panowie Proszę o zachowanie spokoju i trochę kultury , następnym razem na początek będzie miesiąc tylko czytania Forum.

Florian111 04-05-2024 13:13

Odp: Fabryczne światła dzienne - mijania - wyłączenie
 
Witam. Czy udało się komuś zrobic te światła Auto żeby paliły się niezależnie od czujnika światła?
(Metodą inną niz zaklejanie czujnika)
Mam fokus mk2 lift z 2009r niestety w moim gemie nie ma pinów do przekaźnika i bespiecznika 135
Nie chciał bym go wymieniacć tylko żeby światła zapalały sie po stacyjce
Mam orginalnie przełącznik z funkcją auto i czujnikiem światła

konieczko5 06-05-2024 06:12

Odp: Fabryczne światła dzienne - mijania - wyłączenie
 
Tak. Można zrobić, że w dzień palą się mijania, a jak czujnik wykryje noc, to zapala dodatkowo pozycyjne. Jest opisane w tym wątku.
Pisze się "Nie chciałbym". Są też inne błędy (brakuje znaków interpunkcyjnych).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.