Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Zloty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=123)
-   -   IV ZLOT FCP-pierwsze wrażenia i opinie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=12841)

misiek 04-05-2006 16:39

mikruss, no coz... tym razem nie dane nam bylo wypic i pogadac :) ale na pewnoe bedzie jeszcze okazja :fcp27

Jacek 04-05-2006 23:16

Cytat:

Napisał robal
Aha, i gdzie wszystkie zdjęcia są na jednej kupie, bo Jackowy ftp nie bangla? A skakać po linkach mi się nie chce :)

Jak nie jak tak? :fcp13
Bangla bangla :D

robal 05-05-2006 06:26

Cytat:

Napisał Jacek
Jak nie jak tak?
Bangla bangla

No dżizas. Nie bangla :D. Przynajmniej u mnie na TC. Widzi pusty katalog "pub", a poza nim śladów jpg-ów brak :)

Slawko 05-05-2006 06:29

robal, przez strone www nie wejdziesz. musisz mieć klienta FTP i połaczyć sie nie jako anymous tylko podać login taki jak podał Jacek.

robal 05-05-2006 06:30

Cytat:

Napisał Slawko
robal, przez strone www nie wejdziesz. musisz mieć klienta FTP i połaczyć sie nie jako anymous tylko podać login taki jak podał Jacek.

No przeca tak też robię. Przez Total Commandera :). Trza klienta innego zainstalować i obaczymy :)

Aaaa... już bangla. Nie zauważyłem, że gupi TC pomimo podania loginu/hasła jako anonymous mnie logował :D

Slawko 05-05-2006 06:32

nie innego klienta, tylko odhaczyc "anymosusa" i wpisać login.

żonka-waldek11 05-05-2006 07:16

Serdecznie pozdrawiam uczestników byłego już zlotu w Grzymku. Było mi niezmiernie miło Was poznać. Jednocześnie wielkie podziękowania dla ROBACZKA za "catering" zlotu.
Pogoda choć deszczowa to nie zepsuła pobytu, a i ptaki z rozdartymi "mordami" mi zbytnio nie przeszkadzały, choć spać nie dawały. Chrapanie mojego męża wespół z buldogiem dawało gorsze odczucia.
Pozdrawiam morską bryzą...

Flu1d 05-05-2006 15:20

Cytat:

Napisał Slawko
strone www nie wejdziesz. musisz mieć klienta FTP

proponuje spróbować tak
Click Here To Register...]@gagat.kylos.pl/" target="_blank">ftp://[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]@gagat.kylos.pl/
Internet Explorer tego nie łyka, Opera i Firefox powinny sobie poradzić
można jeszcze inaczej, w IE wpisać adres ftp://gagat.kylos.pl/ zobaczyć pusty pub ;D
wybrać z menu plik opcje "Zaloguj jako..." wpisać login -> [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i zaznaczyć zapamiętaj hasło, w ten sposób można lookać po ftpie przez przeglądarke www (za pierwszym razem może nie złapać, po ponownym logowaniu już wpuszcza)
oczywiście metoda przez TC jest dużo wygodniejsza
pozdrawiam

daloo 05-05-2006 18:09

Witam
Ze zdjęć widzę ze omineła mnie niezła zabawa, ale na V zlocie to juz z małym Mikołajem przyjedziemy.
Zdjecia w dość wygodnej formie mozna także ogladać na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] w podkatalogu IVzlotFCP.
Dla chcących umiescic tu swoje zdjecia podesle na priva loginy i haslo.

elektrykl 05-05-2006 18:32

Witam Adi ale mnie uwieczniłeś ,nawet niepamientam kiedy tak spałem :fcp27 :fcp29 :fcp27


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.