Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Światła do jazdy dziennej - podłączenie elektryczne (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=107269)

pieter029 15-08-2015 00:34

Odp: Światła do jazdy dziennej - podłączenie elektryczne
 
Cytat:

Napisał maijkel (Post 2441576)
Włącznik świateł cofania. Tam jest napięcie po zapłonie:)

hmmm, a przypadkiem przekaźnik od tego nie jest w środku za bezpiecznikami?

Cytat:

Napisał taxidriver (Post 2441605)
na alternatorze masz, po stacyjce albo weź miernik i szukaj nie masz miernika weź żarówkę na kabelkach i macaj.

hmm, w sumie są dwie żyły które nie są połączone bezpośrednio z akumulatorem, sprawdzę je.

taxidriver 15-08-2015 10:05

Odp: Światła do jazdy dziennej - podłączenie elektryczne
 
Cytat:

Napisał pieter029 (Post 2441610)
hmmm, a przypadkiem przekaźnik od tego nie jest w środku za bezpiecznikami?



hmm, w sumie są dwie żyły które nie są połączone bezpośrednio z akumulatorem, sprawdzę je.

Czemu kombinujesz masz na pierwszej stronie post #6 napisane schemat jak podpiąć jak chcesz to jeszcze raz napisze całość .
Po lewej stronie zdejmujesz zaślepkę deski masz dostęp do przewodów, potem bierzesz przekaźnik za 2 pln i podpinasz wg schematu z postu nr 6. Wyjęcie włącznika świateł jest banalnie proste ale podam jeszcze raz na tacy po to są fora . Wciskasz włącznik i przekręcasz do tyłu tak jak byś wyłączał światła. Najpierw sobie pooglądaj włącznik na fotkach a jeszcze lepiej gdzieś na złomie. Jak by coś pisz ....Ale chodzi ci o mk 2

pieter029 19-08-2015 12:39

Odp: Światła do jazdy dziennej - podłączenie elektryczne
 
Cytat:

Napisał taxidriver (Post 2441666)
Czemu kombinujesz masz na pierwszej stronie post #6 napisane schemat jak podpiąć jak chcesz to jeszcze raz napisze całość .
Po lewej stronie zdejmujesz zaślepkę deski masz dostęp do przewodów, potem bierzesz przekaźnik za 2 pln i podpinasz wg schematu z postu nr 6. Wyjęcie włącznika świateł jest banalnie proste ale podam jeszcze raz na tacy po to są fora . Wciskasz włącznik i przekręcasz do tyłu tak jak byś wyłączał światła. Najpierw sobie pooglądaj włącznik na fotkach a jeszcze lepiej gdzieś na złomie. Jak by coś pisz ....Ale chodzi ci o mk 2

kolego czytanie ze zrozumieniem się kłania, napięcie pozycji wziąłem bezpośrednio z lampy, nie chciałem wchodzić z kablami do środka, a podajesz mi lokalizację bezpieczników i przekaźników. Tak samo nie pytałem się jak podłączyć przewody do przekaźnika bo to jest błahostka, potrzebowałem przewodu pod maską na którym pojawia się napięcie po przekręceniu kluczyka i o to pytałem...

wracając do tematu światła założone i działają :) pod maską nic nie znalazłem, udało mi się przeprowadzić przewód do panelu z bezpiecznikami, dodatkowo korzystając z możliwości dałem na światła dzienne oddzielny bezpiecznik (wszystko założone jak z fabryki :) )

taxidriver 19-08-2015 13:00

Odp: Światła do jazdy dziennej - podłączenie elektryczne
 
Cytat:

Napisał pieter029 (Post 2441610)
hmm, w sumie są dwie żyły które nie są połączone bezpośrednio z akumulatorem, sprawdzę je.

Cytat:

Napisał pieter029 (Post 2443470)
napięcie pozycji wziąłem bezpośrednio z lampy, nie chciałem wchodzić z kablami do środka, a podajesz mi lokalizację bezpieczników i przekaźników.

,
Cytat:

Napisał pieter029 (Post 2443470)
udało mi się przeprowadzić przewód do panelu z bezpiecznikami

, a czy przypadkiem z włącznika nie jest to samo napięcie i ta sama żyła ( przewód) . A pod maską jak weźmiesz miernik znajdziesz kilka przewodów po stacyjce tylko trzeba poszukać????


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.