Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=219669)

Robert 68 16-02-2023 15:38

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
Cytat:

Napisał niko123 (Post 3445069)
Czy aby na pewno masz te auto ?

Cytat:

Napisał niko123 (Post 3445080)
ty cx60 na oczy nie widziales

@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] witaj w klubie "bajerantów" ;) :)

Matych 16-02-2023 16:06

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
Cytat:

Napisał Hansolo (Post 3445076)
Fanatyzm, ekstremizm, zauroczenie , głupota, miłość. Do wyboru do koloru :P

Żebyś wiedział Radosław,zamawiając ten śmietnik CX5 2,5 4x4 full trafiłem na te fora-Jak u Ruskich -dawno tylu o niskiej sprawności intelektualnej fundamentalistów nie widziałem.Ale kretynizm to cecha przewodnia tego wspaniałego narodu.Nawet się tam nie udzielam bo mnie pobiją:>

Cytat:

Napisał niko123 (Post 3445080)
Foni jedno jest pewne , osmueszasz sie bo ty cx60 na oczy nie widziales.

"osmueszasz" Się raczej ty pisząc tak o koledze który nią jeżdzi, a ty nie masz dowodów że jest inaczej.Sam natomiast piszesz nieprawdziwe informacje zarówno o Mażdzie jak i innych markach.

siebek 16-02-2023 16:47

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] współczuję. Dobrze, że służbowy, bo jakbyś wydał na takie g@wno własne pieniądze to pewnie by mocno bolało :P

foni 16-02-2023 21:59

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
W innym wątku zaproponowałem koledze @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] taki układ, że ja dostarczam dowód użytkowania CX-60 i tym samym rozwiewam jego wątpliwości. Jednocześnie, biorąc pod uwagę jego zacietrzewienie ocierające się o fanatyzm marki Mazda, po spełnieniu jego prośby usunie się z tego forum i poprzestanie na pisaniu na forach dotyczących Mazdy.

@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] mam propozycję, Może być dowolne zdjęcie auta, jego elementu, na tle wybranego przez Ciebie tła, konfiguracji przedmiotów, pory dnia itp.... Możesz też poprosić dowolnego forumowicza z Poznania aby się ze mną spotkał. Co więcej...niech się przejedzie i sam zda relację, czy to co ja piszę jest prawdą obiektywną, czy tylko moim wymysłem.
Możesz też wpierw poczytać fora w UK czy w DE i mieć refleksję. Co więcej...nie musisz przepraszać. Wystarczy się przyznać, że nie wiedziałeś.

Do kolejnych wad dodam zbiornik paliwa. Pomimo deklarowanej pojemności 50 litrów nie da rady zatankować więcej jak 45. Owszem...można dolać te 5 litrów, ale trwa to kilka minut bo trzeba powolutku dolewać z wyciągniętym z wlewu pistoletem. Po zatankowaniu do pełna komputer nigdy nie pokazał mi nigdy więcej jak 380km zasięgu. Kolejny zonk.

kaan1 16-02-2023 22:19

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
Tak czytam Panowie o tej Mazdzie i silniku diesla R6. Od kogo oni to zapożyczyli? Aż nie mogę uwierzyć, że Mazda zaprojektowała taki silnik w ostatnich latach. Dla jakiego rynku i klienta? Co oni mieli na myśli?

Matych 17-02-2023 00:04

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
Cytat:

Napisał foni (Post 3445174)
W innym wątku zaproponowałem koledze @niko123 taki układ, że ja dostarczam dowód użytkowania CX-60

Odpuść,szkoda pary na takich zawodników- pszczołom nie przystoi udowadnianie muchom że miód jest lepszy od g...a.

Hansolo 17-02-2023 05:35

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
Młodzi nazywają to trollowaniem, a starsi .... no nie wypada bo dostanę pochwałę od moda ;)

Woytas 17-02-2023 19:37

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
na pewno nie można odmówić @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] pełnego fanatyzmu do marki mazda :D

a YT-bowi "testerzy" uzależnieni od weekendowych czy tygodniowych pojeżdżawek takich rzeczy nie powiedzą :D a @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] kawa na ławe i niech Ci bozia w zdrowiu wynagrodzi za rzeczywistą opinię i może ominięcia miny przez potencjalnych kupujących ... a gó... nianym prowadzeniu nawet "testerzy" wspominali wiec jak to auto jeszcze "zmiękczą" to tylko będzie gorzej :D

Bump: przy okazji , co do wyciszenia i systemów asystujących ... miałem ostatnio możliwość testowania G30 LCI ... skrzynia ZF bajka , wyciszenie ( i tu po MK5 jeeeeszcze ciszej ) system asystujący kierowcy w wersji prof ...pełen zachwyt , jazda po łukach z dużymi prędkościami na s-ce , czy też samoistne pełzanie w korku przez kilka km nie dotknąłem gaz/hamulca/ kierownicy ..dopóki auto się nie domagało rewelacja , nie wspominając o prowadzeniu , tanio nie jest ale można i czuć duużą różnicę na plus :D ... co do spalania to nie było najmniejszego problemu w osiągnięciu przy 530xi 8-9 l ... więc te plug-in z bateriami po 200 KG to naprawdę mogą se w d... wsadzić :D

piotrek305 18-02-2023 13:07

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
Cytat:

Napisał Woytas (Post 3445302)
na pewno nie można odmówić @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] pełnego fanatyzmu do marki mazda :D

a YT-bowi "testerzy" uzależnieni od weekendowych czy tygodniowych pojeżdżawek takich rzeczy nie powiedzą :D a @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] kawa na ławe i niech Ci bozia w zdrowiu wynagrodzi za rzeczywistą opinię i może ominięcia miny przez potencjalnych kupujących ... a gó... nianym prowadzeniu nawet "testerzy" wspominali wiec jak to auto jeszcze "zmiękczą" to tylko będzie gorzej :D

Bump: przy okazji , co do wyciszenia i systemów asystujących ... miałem ostatnio możliwość testowania G30 LCI ... skrzynia ZF bajka , wyciszenie ( i tu po MK5 jeeeeszcze ciszej ) system asystujący kierowcy w wersji prof ...pełen zachwyt , jazda po łukach z dużymi prędkościami na s-ce , czy też samoistne pełzanie w korku przez kilka km nie dotknąłem gaz/hamulca/ kierownicy ..dopóki auto się nie domagało rewelacja , nie wspominając o prowadzeniu , tanio nie jest ale można i czuć duużą różnicę na plus :D ... co do spalania to nie było najmniejszego problemu w osiągnięciu przy 530xi 8-9 l ... więc te plug-in z bateriami po 200 KG to naprawdę mogą se w d... wsadzić :D

oo czyli jest auto, które mogłoby być następcą po mk5 ?:027:

Woytas 19-02-2023 08:05

Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta
 
Były, są i będą ... kwestią decydującą są piniądze :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.