Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=13111)

viruss21 23-05-2009 13:50

[Mk3] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach
 
Witam!
Będę wymieniał żaróweczki w zegarach i moje pytanie jest następujące. Czy przed tym zabiegiem powinienem odłączyć akumulator? Czy można to zrobić bez jego odłączania?

Grumete 23-05-2009 14:16

Odp: [Mk3] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach
 
nie trzeba odpinać aku.

Marasss_w 13-06-2009 21:56

Odp: [Mk3] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach
 
Witam wszystkich , mi też się spaliła żarówka wskaźnika poziomu paliwa i częściowo prędkościomierza i tu mam pytanie , czy muszę całkiem wyciągać zegary i wypinać wtyczkę żeby ją wymienić? Z góry dzięki za wyjaśnienia i odpowiedź na moje pytanie.

1olek 13-06-2009 22:15

Odp: [Mk3] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach
 
przeczytaj wszystki strony z tego tematu to bedziesz wiedzial ;)

Tbjpsz 14-06-2009 08:56

Odp: [Mk3] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach
 
Nie potrzeba wyjmować zegarów , wystarczy TYLKO zdjąć dolną osłonę , pochylić oparcie kierowcy jak najmocniej i zanurkować głową pod kolumne kierownicy a tutaj już tylko wprawne ręce i latareczka do poświecenia , mi się tak udało.Można sobie pomóc małym płaskim kluczem chyba że ktoś ma mocny ścisk w palcach do odkręcenia plastikowej oprawki.Pozdrawiam.

Bebejt 14-06-2009 09:40

Odp: [Mk3] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach
 
Cytat:

Napisał Marasss_w (Post 1184938)
Witam wszystkich , mi też się spaliła żarówka wskaźnika poziomu paliwa i częściowo prędkościomierza i tu mam pytanie , czy muszę całkiem wyciągać zegary i wypinać wtyczkę żeby ją wymienić? Z góry dzięki za wyjaśnienia i odpowiedź na moje pytanie.



zaden problem odpiac wtyczke. Po co sie meczyc i zginac i uzywac latarki itd :/ Ladnie sobie wypiac zegar wymieinc zapiac i tyle :) Zadnego stresu.. zadnego kombinowania... :)

Marasss_w 14-06-2009 10:17

Odp: [Mk3] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach
 
Hehehheh, nie o to mi chodziło źle się wyraziłem ,chodzi mi o to czy jak wypnę wtyczkę to nie poprzestawia mi się licznik itd.

1olek 14-06-2009 11:09

Odp: [Mk3] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach
 
Nie, wypinaj smialo ;)

Bebejt 14-06-2009 11:22

Odp: [Mk3] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach
 
Cytat:

Napisał Marasss_w (Post 1185100)
Hehehheh, nie o to mi chodziło źle się wyraziłem ,chodzi mi o to czy jak wypnę wtyczkę to nie poprzestawia mi się licznik itd.


Skasuje Ci sie tylko "ile km przejechales" ten licznik taki ktory sobie sam mozesz skasowac :)


Co mozna nim mierzyc dlugosc trasy itd ;-) No wiesz o co mi chodzi ;-)

1olek 14-06-2009 11:23

Odp: [Mk3] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach
 
o licznik dzienny ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.