Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] Wyciek z przewodu pompy wspomagania kierownicy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=84890)

Fulara 17-10-2021 17:15

Odp: cieknący przewód pompy wspomagania
 
nie uszczelnisz tego
to jak przewód hamulcowy
uszczelnienie polega na tym, że żeńska końcówka zaciska się z męską. tylko tak jak ma być.

SRS 17-10-2021 18:14

Odp: Pompa wspomagania 2002 1.8tddi
 
Cytat:

Napisał Fulara (Post 3374541)
nie uszczelnisz tego

poszukaj , doczytaj , a dopiero pisz z sensem
Cytat:

Napisał Kamil 5992 (Post 3374537)
tą nakręrką z gwintem która dociskal takowy przewod do pompy może ma ktoś jakiś pomysł jak uszczelnić.

proszę bardzo F33C-3F656-BA nakrętka przewodu wsp. kier. istotne jest też stan samego przewodu

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Fulara 17-10-2021 19:11

Odp: Pompa wspomagania 2002 1.8tddi
 
Cytat:

Napisał SRS (Post 3374559)
poszukaj , doczytaj , a dopiero pisz z sensem proszę bardzo F33C-3F656-BA nakrętka przewodu wsp. kier. istotne jest też stan samego przewodu

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

nie wierze. nie wierze. poprostu nie wierze.

podajesz nową nakrętkę, gdzie ja mówię, że tego nie uszczelni, oraz, podajesz informację o stanie przewodu, że jeśli kupa, to kupa.

to właśnie napisałem. nowa nakrętka i nowy przewód to nie odkryłeś hameryki.

nie wierze. poprostu nie wierzę.

klepanko pleców widzę jest

SRS 17-10-2021 20:00

Odp: cieknący przewód pompy wspomagania
 
Cytat:

Napisał Fulara (Post 3374573)
podajesz nową nakrętkę, gdzie ja mówię, że tego nie uszczelni, oraz, podajesz informację o stanie przewodu, że jeśli kupa, to kupa.

chyba nikt Ci tego jeszcze nie napisał NIE ZNASZ SIĘ A WIELKIEGO FACHOWCA UDAJESZ byle więcej punkcików było na liczniku,
Cytat:

Napisał Fulara (Post 3374541)
to jak przewód hamulcowy uszczelnienie polega na tym, że żeńska końcówka zaciska się z męską. tylko tak jak ma być.

to jest twoja ostatnia cała wypowiedź , a budowa tej nakrętki jest taka że wewnątrz nakrętki jest oring , który uszczelnia przewód a na sam gwint dodatkowo uszczelnia podkładka teflonowa.

reinildo 10-07-2023 17:33

Uciekający płyn od wspomagania i pytanie o przewód
 
Witam

Od jakiegoś czasu ucieka mi płyn od wspomagania. Niby nie jest, to jakiś duży wyciek, ale zawsze wyciek to wyciek. Zdiagnozowałem, że płyn ucieka od tego przewodu, który idzie od zbiorniczka, aż po chłodnice od klimy. Przy chłodnicy jest on mocno zaolejony, od strony pasażera. Nie mają obecnie takich części w katalogach i zostaje tylko szrot. Czy przewód z tej aukcji jest odpowiedni, czy to jednak coś innego? Wiem, że drogi, ale chce się dowiedzieć, czy o ten przewód chodzi.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.