Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Prośba o opinie Mondeo MK4 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=216541)

jacekn8 27-02-2015 14:41

Odp: Prośba o opinie Mondeo MK4
 
Z racji tego że już 2,5 roku jeżdzę MK4 2009 chciałbym jakiegoś odświeżenia. Czy warto zmienić auto na MK4 po lifcie, np 2011 ? Cały czas się zastanawiam czy gra warta świeczki, bo z jednej strony bardzo podoba mi się polift, a z drugiej mój samochód mam sprawdzony, dobrze wyposażony i dobrze utrzymany :). Polift to jakby nie patrzyć nowym wynalazkiem nie jest i trzeba liczyć 20 tyś zł dopłaty, tylko pytanie czy warto. Czy może lepiej potrzymać swojego, a np. nowe felgi dołożyć itp. Nad silnikami się jeszcze specjalnie nie zastanawiałem.
Pozdrawiam

kordyl 27-02-2015 14:54

Odp: Prośba o opinie Mondeo MK4
 
Zrób w tym chipa i będziesz miał nowe auto.

c-matix 27-02-2015 15:00

Odp: Prośba o opinie Mondeo MK4
 
zrób czipsa , a może da sie wymienic same tylnie lampy oraz przedni zderzak i juz ma prawie polifta.
20 tys wydać by mieć to samo tylko troszke w innym opakowaniu to bym nie dał , wolał bym odłożyć i zbierac by mnie było stać na MK5

jacekn8 27-02-2015 15:37

Odp: Prośba o opinie Mondeo MK4
 
Właśnie zapomniałem dopisać że celem jest MK5 a MK4FL byłoby coś w rodzaju przejściówką. Przerabiać moje MK4 na lifta też nie chcę bo nie ma sensu, lift podoba mi się bardziej ale to nie jest tak że na moje Mk4 nie mogę patrzyć :P, po prostu mi się tylko troszkę bardziej podoba.
Rzeczywiście chip chodzi mi po głowie + jakieś pełnoletnie felgi g:DD.

c-matix 27-02-2015 15:54

Odp: Prośba o opinie Mondeo MK4
 
Nie wiadomo skąd jesteś ale ty widze masz 115KM, moze wystarczy zrobić upgr. i będzie już 140 a i ładne aluski będą cię cieszyć z 1-2 lata wiec dokładka jakieś 2-3tyś. maks a zadowolenie ogromne. I ile pozostaje w sakiewce i ubezpieczenia tańsze.

jacekn8 27-02-2015 16:20

Odp: Prośba o opinie Mondeo MK4
 
100 km od KRK więc Heko i V-tech w pobliżu :). BTW Heko udostępniał wykresy z hamowni 2.0 TDCi 115KM na Siemensie i w serii robią ponad 140KM, co Heko potwierdził. :)

c-matix 27-02-2015 16:36

Odp: Prośba o opinie Mondeo MK4
 
Jeszcze sie dowiedz czy jest możliwość programowo zmiana softa i będzie 140km tedi na Ślazku takie coś robi za ok 200zł, ale to wszystko jest zależne od wersji, aut a i itp i czy da się w twoim tego nie jestem pewien.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.