Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Znane i nieznane tricki (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=68273)

totek2 23-04-2018 09:04

Odp: Znane i nieznane tricki
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał winciuncio (Post 2969542)
Masz zasięg bo używasz jednej karty

używam dwóch kart.

winciuncio 23-04-2018 09:41

Odp: Znane i nieznane tricki
 
Cytat:

Napisał totek2 (Post 2969543)
używam dwóch kart.

O to ciekawostka. W moim przypadku,a używałem telefonów: Samsung A3,Nokia Lumia, Alcatel idol przy używaniu dwóch kart nie pokazywało zasięgu. Dopiero zasięg był przy używaniu jednej karty.
Czy radio pokazuje Ci zasięg 1 slotu karty sim czy może tego na który akurat przełączysz w telefonie? Wiadomo dwóch nie pokarze.
Wynika z tego,że wszystko jest zależne od wersji software w telefonie,a być może w radiu.
A może dlatego,ze używasz dwóch kart tego samego operatora. Ja akurat mam dwóch innych.
Później puszczę zdjęcie jak to u mnie wygląda.

totek2 23-04-2018 09:43

Odp: Znane i nieznane tricki
 
Cytat:

Napisał winciuncio (Post 2969565)
Czy radio pokazuje Ci zasięg 1 slotu karty sim czy może tego na który akurat przełączysz w telefonie?

tego nie wiem, nie zwracałem na to uwagi. Jak nie zapomnę to przy okazji sprawdzę.

sir_jack1 23-04-2018 10:11

Odp: Znane i nieznane tricki
 
Nie mam dual sim. Po prostu pi zmianie aparatu na nowszy nie pokazuje zasięgu.

Speedo 23-04-2018 12:42

Odp: Znane i nieznane tricki
 
ja mam już z dziesiąty telefon dual sim i zawsze mi pokazuje, xiaomi, szajsung czy chińska egzotyka, bez problemu, telefony są zwykle dual sim dual standby czyli w danym momencie tylko jedna karta jest aktywna

totek2 27-04-2018 18:44

Odp: Znane i nieznane tricki
 
Właśnie siedze w aucie to sprawdziłem i u mnie wyświetla zasięg karty nr 2, czyli tej z której mam internet o ile ma to znaczenie.

Kendi 20-11-2018 17:58

Odp: Znane i nieznane tricki
 
Cześć zamieniłem pilot który dostałem od sprzedającego i teraz nie mam opcji otwierania i domykania szyb z pilota . Pomożecie?

eclipse 21-11-2018 08:16

Odp: Znane i nieznane tricki
 
Napisałeś niezrozumiale , na co zamieniłeś ..... na organki ?..
Instrukcja obsługi S MAX może warto poczytać .

bukox 28-11-2018 11:54

Odp: Znane i nieznane tricki
 
Ja bym jeszcze wrócił do ikonki zasięgu. Mam oryginalne radio FX i ikonka zasięgu pojawia się tylko przy podpiętym telefonie Samsunga (stary Galaxy Trend). Testowałem inne telefony (LG, Xiaomi, Motorola - różne wersje Androida) i żaden nie udostępnia zasięgu. Od czego to może zależeć?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.