Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=99836)

Marcin-Prezes 17-10-2013 13:29

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
tak zegar zaczyna odliczać:)

boncio 17-10-2013 13:33

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał vpw (Post 2091749)
No cóż - cena. Tiguan z wyposażeniem Kugi to jakieś 5-8 tys więcej.

No przestań, czym jest 5-8 tyś przy ponad 100 za auto. Przecież to już pomijalnie mało, zwłaszcza że miałbyś to czego Ty oczekujesz, a tak będziesz się musiał męczyć w tej strasznej Kudze :027:

jankowalski973 17-10-2013 13:40

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał vpw (Post 2091749)
No cóż - cena. Tiguan z wyposażeniem Kugi to jakieś 5-8 tys więcej.

Ale z Twoimi wymaganiami może warto by było dopłacić bo na zadowolonego z Kugi nie wyglądasz, dużo masz uwag a to przecież nowy samochód. Co będzie za kilka lat?

Marcin-Prezes 17-10-2013 14:13

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
zegarek został uruchomiony odliczamy czas:)

vpw 17-10-2013 17:02

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał jankowalski973 (Post 2091759)
Ale z Twoimi wymaganiami może warto by było dopłacić bo na zadowolonego z Kugi nie wyglądasz, dużo masz uwag a to przecież nowy samochód. Co będzie za kilka lat?

No niestety już po ptokach. Zauważ, że wszystkie te uwagi odnoszą się do sposobu działania dodatków a nie do ich istnienia. Niestety dopiero używanie samochodu odkrywa jego mankamenty. Będzie nauczka na przyszłość. Niestety bardzo łatwo jest się przyzwyczaić do dobrych rzeczy. Gdybym mógł i chciał wydać na samochód kolejne 10 tysięcy to pewnie bym się zastanawiał nad innym modelem. Jednak w tej cenie jest to optymalnie wyposażone auto, które pewnie pokarze swoje dobre strony jak tylko śnieg spadnie.

Zresztą trudno mi się odnosić do Tiguana bo nigdy nim nie jeździłem i nie wiem jak to auto się sprawuje. Tak jak napisałem, odnoszę się do tych samych dodatków z vw passata i po prostu sposób ich implementacji w Kudze mocno odstaje od możliwości tych systemów.

Gostek_ 17-10-2013 17:38

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Bo w nowej Kudze jest dużo gorzej niż w poprzedniej - brak schowków, śmieszna roleta bagażnika itp.

b@rth 17-10-2013 20:29

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał Gostek_ (Post 2091876)
Bo w nowej Kudze jest dużo gorzej niż w poprzedniej - brak schowków, śmieszna roleta bagażnika itp.

I tu niestety sie z kolega zgodze...
Poprzednia byla pod tym wzgledem rewelacyjna... :027:

jankowalski973 17-10-2013 21:49

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał vpw (Post 2091861)
Zauważ, że wszystkie te uwagi odnoszą się do sposobu działania dodatków a nie do ich istnienia.

Wiesz czego chcesz lub oczekujesz i tego szukasz. Piszesz o konkretnych rzeczach które przed zakupem mogłeś sprawdzić. Niezrozumiałe jest dla mnie narzekanie typu „bo tam to było a tu nie ma”.
Ja nie miałem możliwości testować, co ja mówię zobaczyć nowego auta ale instrukcję przewertowałem wcześniej, radia porównałem i silnik przetestowałem w Focusie.

Cytat:

Napisał vpw (Post 2091861)
Tak jak napisałem, odnoszę się do tych samych dodatków z vw passata i po prostu sposób ich implementacji w Kudze mocno odstaje od możliwości tych systemów.

Kupując Tiguana prawdopodobnie większość funkcji i ich działanie było by takie same. Zmieniając markę niestety trzeba się z takimi rzeczami liczyć.

Cytat:

Napisał Gostek_ (Post 2091876)
Bo w nowej Kudze jest dużo gorzej niż w poprzedniej - brak schowków, śmieszna roleta bagażnika itp.

Roleta - fakt, nawet potrafi się zwinąć w czasie wyboistej jazdy

RafałB 18-10-2013 13:28

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Przyznać się kto wczoraj był w Turbo kamerze w TVN Turbo i była sprawa że dealer nie chce wydać leasingowanej Kugi II ? :)

Jakoob 18-10-2013 13:46

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Też to widziałem :)

Ten człowiek jest na forum, pisał o tym tutaj ale jakoś nie mogę znaleźć teraz tematu, w którym się wypowiadał.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.