Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=256329)

tedi_k 23-09-2018 19:05

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
Cytat:

Napisał Karwos00 (Post 3033393)
... dam znać wcześniej.

Ogarniasz kwestie techniczne?
- posiadanie pendrive min 32GB;
- formatowanie w exFAT albo NTFS
- ściąganie zawartości z netu
- nagrywanie na pendrive
- wkładanie pendrive do portu USB
- czekanie tak niecałą godzinę...

Jeśli dajesz radę, to Internet stoi otworem:one:

Włoski kolega jest tu bardzo pomocny... [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Karwos00 24-09-2018 15:16

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
Żeby to jeszcze po angielsku było :D. Nawet nie rozumiem od czego zacząć poza sformatowaniem pendriva na eX :)Czy po prostu mam wrzucić na pena to sync3v3,2 greconate z folderów z nawigacją ?
I po co uczyłem się angielskiego jak mi teraz włoski by się przydał :D

Ale nawet jeżeli dobrze kombinuję - to jak potem dograć mapę PL Jeżeli się oczywiście da.

Bump: I najważniejsze - z tego co udało mi się potłumaczyć - ma być wyłączony silnik a niżej że można robić to nawet podczas jazdy. To jak to z tym jest.

Bump: Generalnie wygrała się aktualizacja po 15 min. Ale niestety nadal jest sync3 version 1.0.
Geeconate ver 1.1.1.1319
Co zrobiłem nie tak?

tedi_k 24-09-2018 15:55

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
Cytat:

Napisał Karwos00 (Post 3033786)
...
Co zrobiłem nie tak?

Z telepatią to generalnie trochę słabo...:568:
Kiedyś już to pisałem wyraźnie - jak chcesz mieć to zrobione bez jeżdżenia po Polsce to poświęcasz 15 minut na demontaż Sync3, pakujesz sam APIM (bez ekranu i kabelka), wysyłasz kurierem do mnie i na trzeci dzień roboczy masz to odesłane i gotowe do montażu. W pełnej wersji EU z navi i najnowszymi mapami. Opcjonalnie przerobione na pełną wersję EU (64GB).

Alternatywnie oczywiście możesz jeździć po Polsce jak chcesz...:one: Wyjdzie dłużej i pewnie drożej...:568:

Karwos00 24-09-2018 16:03

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
W sumie to bardzo chętnie bym to zrobił. Ale chociażten update do 3.2 by się przydało samemu zrobić. Szczegół ie że demontowac ciężko będzie aktualnie . Chyba że to idzie sprawnie i podeslalbyc jakieś screeny jak zdemontowac i co wysłać.

tedi_k 24-09-2018 16:15

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
Cytat:

Napisał Karwos00 (Post 3033805)
...że to idzie sprawnie ...

Napisałem - w C-max i w Escape/Kuga demontaż Sync3 to 15 minut góra. Jak coś - wystarczy zadzwonić to wytłumaczę.
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] jeśli będziesz chciał wyjmować ten Sync3 to kup wcześniej te ściągacze plastikowe. Generalnie przydają się, więc za te pieniądze nie poniesiesz jakichś wielkich strat...
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

leszcz 24-09-2018 16:58

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] pisałem Ci ,że do opanowania w Białymstoku ... wymontowane/zamontowane będzie też :)

Bump:
Cytat:

Napisał Karwos00 (Post 3033805)
Ale chociażten update do 3.2 by się przydało samemu zrobić

tego raczej nie wgrasz sam ;)

tedi_k 24-09-2018 17:05

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
Cytat:

Napisał Karwos00 (Post 3033805)
...bardzo chętnie bym to zrobił. ....

Jak będziesz to robił, to nie zapomnij zapisać sobie ESN (numer seryjny) swojego Sync3 i sprawdzić czy po operacji masz taki sam. Szczególnie po ewentualnym update na 64GB.
Warto zwracać uwagę na szczegóły, bo serwery Forda i owszem zwracają na to uwagę...:568:

Karwos00 24-09-2018 17:14

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
Wysłałem PRIV. Jeździć nie mam kiedy:)A samemu wolę nie namieszać :)

robo007 24-09-2018 18:17

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
tedi_k podałeś link kolegi z Włoch - jest tam wersja 3.2 - czy to jest wersja przygotowana pod nasz obecny sync 3.0

leszcz 24-09-2018 18:57

Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto
 
3 załącznik(i)
Cytat:

Napisał robo007 (Post 3033853)
jest tam wersja 3.2 - czy to jest wersja przygotowana pod nasz obecny sync 3.0

nie wgracie 3.2 do obecnych (starych) S3 ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.