Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2018- ] Zalety, wady i usterki (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=294774)

forger 08-09-2019 18:30

Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.
 
Są np. oferty wyłączenia tego systemu dla Mini, BMW, VW i Audi dla Forda nie widziałem.

bernikrk 08-09-2019 18:31

Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.
 
Cytat:

Napisał AdoKrycha007 (Post 3171717)
Wiem, ale ja chcę wyłączyć ten system start-stop na stałe ! A tutaj po każdym uruchomieniu auta muszę go wyłączać ręcznie przyciskiem za każdym razem. Kuriozum tego jest takie, że dokładnie obok tego przycisku przy lewarku jest drugi przycisk - do wspomagania ruszania na wzniesieniu - i jego jak raz wcisnąłem i włączyłem, to komputer pamięta i po ponownym odpaleniu auta nie muszę go znów wciskać tylko jest już cały czas aktywny.

Mi w salonie od razu powiedzieli że tego nie da się wyłączyć na stałe, poza tym chyba w każdym samochodzie z tym systemem tak jest, przynajmniej sprawdzane w VW i Honda :)

Może trzeba było dłużej pojeździć samochodem testowym przed zakupem ? :)

Bump: A tak z innej beczki. Czy ktoś z was wymieniał już żarówki mijania w MK4? trochę nie pasuje mi żółta barwa świateł mijania do białych ledów, ktoś może polecić jakieś fajne żarówki o białej barwie i legalne przede wszystkim :D

konieczko5 08-09-2019 20:09

Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.
 
W każdym aucie można wyłączyć na stałe start-stop. Czasami łatwo, a czasami trzeba zajechać do tunera. @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Kupujesz żarówki 6000K lub jak niektórzy piszą xenon

boncio 09-09-2019 15:21

Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.
 
Cytat:

Napisał konieczko5 (Post 3171881)
Kupujesz żarówki 6000K

I z kumatym policjantem lub diagnostą tracisz DR.

AdoKrycha007 09-09-2019 15:25

Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.
 
Cytat:

Napisał konieczko5 (Post 3171881)
W każdym aucie można wyłączyć na stałe start-stop. Czasami łatwo, a czasami trzeba zajechać do tunera.

czasami nawet podpięcie do kompa nie pomaga, dlatego pytam, czy ktoś ma przetestowaną już tą rzecz w MK4? chętnie podjadę i dam na flaszkę za całkowite wyłączenie tego badziewia, bo bez podpinania do kompa trzeba niestety przyciskiem przy lewarku biegów wyłączać na nowo po każdorazowym odpaleniu silnika.

hindus 09-09-2019 15:37

Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.
 
Cytat:

Napisał bernikrk (Post 3171811)
Czy ktoś z was wymieniał już żarówki mijania w MK4?

Skoro są H7 to co to za różnica czy w Focusie Mk4 czy czymkolwiek innym? ;)
Możesz poczytać od końca moje i kolegów doświadczenia w temacie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

AdoKrycha007 09-09-2019 15:41

Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.
 
konstrukcja reflektora i badziewi pod maską jest "trochę" inna...

hindus 09-09-2019 15:44

Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.
 
Ale mówimy o kolorze oświetlenia który jest dopuszczalny do ruchu ulicznego. A to możemy ugrać wyłącznie przez zwiększanie temperatury żarnika - zwiększając jasność i odcień światła. Czyli w grę wchodzą żarówki +X% od renomowanych producentów. Konstrukcja reflektora nie ma w tym wypadku nic do rzeczy.

AdoKrycha007 09-09-2019 15:51

Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.
 
chodziło mi o ewentualną samodzielną wymianę.

hindus 09-09-2019 16:08

Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] (uwaga, 39MB) - strona 230


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.