Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Głosujmy na najlepszy Fanklub. FCP górą !!! (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=89833)

darnel 10-02-2010 22:53

Odp: Głosujmy na najlepszy Fanklub. FCP górą !!!
 
Głupawe kłotnie użytkowników w imie miejsca na liście jak juz komentowaliśmy sobie zakrawały na dziecinadę, głupotę i błazenadę... Teraz brak mi słow jakoś. No to jest zabawa to bawmy się, ok? W trakcie tej zabawy naszej ktos nam zabawki dmuchnął :shock: Racja slawko, przesadziłem ;) , nie wiem skąd tyle optymizmu :D

maciek911 10-02-2010 23:04

Odp: Głosujmy na najlepszy Fanklub. FCP górą !!!
 
Mail do AŚ napisałem.

Kupuję tą gazetę 15 lat i własnie chyba mi przeszło.

Jak coś napiszą - dam Wam znać.

Pzdr

darnel 10-02-2010 23:13

Odp: Głosujmy na najlepszy Fanklub. FCP górą !!!
 
ha, maciek... ja kupuję ją od 1997 roku... Wiesz, ja podobnie odczuwam, chyba mam dość auto świata... Nie dlatego, że fcp kiepsko wypada... dlatego że auto świat kiepsko wypada, żenująco wręcz... Szanowna redakcjo... Starsi koledzy chyba lepiej fason trzymali...

mrowca1 11-02-2010 00:15

Odp: Głosujmy na najlepszy Fanklub. FCP górą !!!
 
Cóż Panie i Panowie generalnie mówiąc AŚ dał ciała głosowałem z 4 różnych komputerów o stałych IP mogłem oddać po 1 głosie potem zostało zablokowane ..... po dzisiejszym czyszczeniu głosów FCP mogłem ponownie zagłosować z wszystkich 4 komputerów.
Ciekawe jaką mają definicję na tego typu „boty” ???
Żenada wydawało by się że poważne pismo .... Kij z wygraną, bo plac na zlot zawsze się znajdzie. Sądzę że ktoś w AŚ straci pracę i pewnie nie ten co powinien..... Dziwne tylko że faktycznie po usunięciu głosów oddanych nie prawidłowo w jeden dzień mieliśmy 11k potem było następne czyszczenie i zostało 3,5 k Farsa i tyle szkoda się nad tym rozczulać do kwietnia niedaleko ;)

darnel 11-02-2010 00:26

Odp: Głosujmy na najlepszy Fanklub. FCP górą !!!
 
Jest tak. Głosy nieprawidłowo oddane są usuwane codziennie...[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Stąd żenua i podobne... Jak są nie ok, to ok, ;) trzeba usunąć, ale jak cały czas były ok a dziś już nie to o co kaman??? Oczywiście, że zloty niezorganizowane przez AŚ są rewelacyjne, ale czemu tak bezczelnie nas traktują? A zloty i tak będą prześwietne... W kwesii głosowania - ja nie mogę głosować na fcp, mam net24 i chyba zmienne IP... nie znam się...

wrredusek 11-02-2010 07:10

Odp: Głosujmy na najlepszy Fanklub. FCP górą !!!
 
A może niech Jacek napisze maila z prośbą o wyjaśnienie u nas na forum dlaczego tak nagle okazało się, że FCP jest w oczach jednego człowieka z AŚ nieuczciwe. Rozumiem, że w każdym turnieju jest kilka osób jury i to one decydują o zwycięstwie, o łamaniu regulaminu, a tutaj jeden koleś pisze tylko na jednym forum o tym w jaki sposób weryfikuje punktację (oczywiście zakładając, że to napisał koleś z AŚ, a jeżeli nie, to tym bardziej szanowna redakcja powinna się tą sprawą zainteresować). My jako użytkownicy możemy sobie pisać maile i nas spokojnie oleją, ale Jacek jako administrator i osoba zgłaszająca klub mógłby zareagować.

bohunik 11-02-2010 07:47

Odp: Głosujmy na najlepszy Fanklub. FCP górą !!!
 
Piszmy maile kto ma jakieś wątpliwości, niech wysyła zapytanie, na pewno nam to już bardziej nie zaszkodzi, a jeżeli AŚ zależy na utrzymaniu dobrej opinii, to AŚ powinno odpisać na każdego maila, jeżeli tego nie zrobi to pokaże gdzie ma swoich czytelników, a czytelnicy na pewno nie zostaną obojętni i zakupią inne pismo motoryzacyjne.

mrowca1 11-02-2010 08:40

Odp: Głosujmy na najlepszy Fanklub. FCP górą !!!
 
Cytat:

Napisał bohunik (Post 1359571)
Piszmy maile kto ma jakieś wątpliwości, niech wysyła zapytanie, na pewno nam to już bardziej nie zaszkodzi, a jeżeli AŚ zależy na utrzymaniu dobrej opinii, to AŚ powinno odpisać na każdego maila, jeżeli tego nie zrobi to pokaże gdzie ma swoich czytelników, a czytelnicy na pewno nie zostaną obojętni i zakupią inne pismo motoryzacyjne.

Niestety AŚ ma czytelników a może nie czytelników tylko wszystkich w d.... bo ja zadawałem pytania na wskazany adres i bez odpowiedzi a było to tydzień temu :) pewnie mają tyle poczty że nie odp. oczywiście tak się będą tłumaczyć że nie sądzili że będzie taki odzew i w ogóle że będzie tyle Forum zgłoszonych itp. itd. i że następne głosowanie będzie wyglądać inaczej a kogo to :) Pokazali co potrafią i jak się traktuje ludzi !!

sterowiec68 11-02-2010 09:07

Odp: Głosujmy na najlepszy Fanklub. FCP górą !!!
 
No to dzisiaj okazało się że ja też mogłem oddać głos z IP z którego już wysyłałem. Czyli... Auto Świat jednak ma jakiś problem.

kameleon230 11-02-2010 09:49

Odp: Głosujmy na najlepszy Fanklub. FCP górą !!!
 
Auto świat zamiast się zareklamować, to przysporzył sobie odwrotny skutek :P, i to mnie najbardziej w tej sytuacji cieszy :D. Za brak kompetencji/konsekwencji w działaniu powinni odpokutować. Już nie kupię tej gazety :diabelek:, a kolekcja AŚ z paru lat pójdzie z dymem :619:. Dzisiaj kupiłem gazetę Motor.
Naprawdę szkoda że ten konkurs nie był zrobiony na odpowiednim poziomie, pomimo że nadal trwa do dla mnie i jak sądzę dla paru osób jest już skończony, nawet jakby jakimś cudem FCP wygrało.
Pozdrawiam wszystkie oszukane fankluby :one: i forum miłośników Passata


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.