Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|łódzka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=144)
-   -   Warsztaty w Łodzi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=82939)

Jarek_Lodz 22-01-2015 18:54

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
Panowie, wszedzie jest napisane, ze baza nie jest wspolna, na podstawie tego mozna wnioskowac, ze dostanie historie, ale z danego punktu serwisowego. Czyli np. Z Katowicami moze byc problem.

bartoszek 22-01-2015 21:40

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
Jarku, raczej problemu nie będzie. ASO jako ASO zadzwoni do Wrocławia im prześlą. Podstawa w ASO żeby uzyskać jakiekolwiek dane to albo znajomości albo dowód rejestracyjny.

majek32 22-01-2015 21:47

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
Cytat:

Napisał bartoszek_pl (Post 2338457)
Podstawa w ASO żeby uzyskać jakiekolwiek dane to albo znajomości albo dowód rejestracyjny.

Wiele zależy też od chęci tego z kim będziesz rozmawiał.
Miałem taka sytuację że doradca dzwonił do innego ASO i cokolwiek się dowiedział. Ale za to kierownik ASO przekazał mi wiecej informacji z sobie tylko znanych źródeł. Te drugi informacje były bardziej szczegółowe i przekresliły zakup auta prze kolegę.

Zorandel 22-01-2015 21:48

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
W sobotę będę miał dowód i auto na cały dzień do testów. Przejadę się wtedy na Brzezińską, bo tam było najwięcej akcji (tzn. całe dwie).

Jest jakaś specjalna 'procedura' wydawania takiej historii serwisowej? Trzeba jakoś specjalnie podejść ludzi tam pracujących, czy jest to w miarę standardowa prośba? Szykować się na jakieś koszta, czy bez przesady?

Maddragon 23-01-2015 09:45

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
Póki auto nie jest Twoja własnością mogą Ci robić problemy, żebyś dostał historie do "łapy". Natomiast nie powinni robić problemów co do udzielenia kilku informacji co do większych lub mniejszych napraw. Wszystko zależy od ludzi.

Jarek_Lodz 23-01-2015 14:06

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
OK, rozumiem, że to odmiana :

"łamałem ludzi nie hasła"

;)

bartoszek 23-01-2015 17:53

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
Cytat:

Napisał Jarek_Lodz (Post 2338772)

"łamałem ludzi nie hasła"

;)

Kevin Mitnick - Condor :)

zwirek1970 31-01-2015 19:57

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
witam wszystkich może ktoś mi pomorze do jakiego warsztatu podjechać, mam problem z galaxy 1.8 tdci auto traci moc objawia się to w nastepujacy sposób jadac autostrada wyciąga ni więcej niż 150km po paru km spada 120 po paru km spada na 100km lub jeździ normalnie , w miescie zachowuje się normalnie,na kompie nie pokazuje bledu ,filtr paliwa wymieniony

motorek26 01-02-2015 01:13

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
zadzwoń umówimy sie i zobaczymy co mu dolega

michal_ 07-03-2015 09:23

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
Witam, szukam warsztatu gdzie będę mógł podpięcia kompa który ma spore możliwość programowania. Mam problem z esp,


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.