Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Fusion - Mondeo USA] dołożenie czujników PDC (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=264362)

tedi_k 23-09-2022 19:18

Odp: dołożenie czujników PDC
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał leszcz (Post 3425876)
a ja wymyślił i kupił ...

Zaczym mocno żałować, że nie było mi dane wykonać tak złożonej operacji myślowo-logistycznej...:(
Niestety wzięło i przypłynęło razem z autem...:shock:

Cytat:

Napisał slav-kiler (Post 3425880)
... potem dokładam ładowarkę indukcyjna ....

Radzę dobrze się przyjrzeć ile miejsca jest pod tą "półeczką" we wnęce tunelu pod deską...
U mnie ładowarka WACM leży ciągle w garażu, bo ten rodzaj rzeźby, jaki jest niezbędny do jej umieszczenia w sensowny sposób uznałem za "nie na moje nerwy/siły"...
Można popytać Pawła @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - jemu się chciało tę rzeźbę doprowadzić to końca w swoim Fusionie...

slav-kiler 23-09-2022 19:58

Odp: dołożenie czujników PDC
 
Mam kompletną tą półeczkę z kugi z wiązką i doprowadzę to do końca . Wytnę otwór w mojej , gwinty/ mocowania przełożę z tej od kugi do swojej , ktoś kto sprawa plastik mówił ze zrobi bez problemu to . Sprawdzę to miejsce , mam to rozebrane , jak się nie zmieści to przeniosę to do podłokietnika , tej pierwszej płytkiej półeczki .

fatall1ty 24-09-2022 17:47

Odp: dołożenie czujników PDC
 
Chcę dołożyć czujniki parkowania do swojego fusiona.
Kupiłem wiązkę o oznaczeniu fg9t-15k867-ja, ale różni się wtyczkami od czujnika temperatury oraz rolety no i nie ma czujnika zamknięcia maski.
Nie bardzo chcę niszczyć swoją starą wiązkę, bo jest w 100% sprawna i może udałoby się ją sprzedać. Czy zna ktoś numery wtyczek żeby można było je podmienić?

Brakuje mi też wiązki z tunelu środkowego do podłączenia przycisków. Czy jest gotowa wiązka?

slav-kiler 24-09-2022 18:23

Odp: dołożenie czujników PDC
 
Wiązki tunelu mam 2 w zapasie

abarhc 26-09-2022 14:51

Odp: dołożenie czujników PDC
 
Cześć posiadam forda fusion z 2019 roku z czujnikami tylko z tyłu i chciałbym dołożyć sobie jeszcze czujniki z przodu. Czy możecie mi polecić kogoś z okolic Warszawy kto by mógł to zrobić?

Anjko 14-01-2023 12:34

Odp: dołożenie czujników PDC
 
Podepnę się pod temat ponieważ potrzebuję informacji na temat kodowania ale w drugą stronę :)
Jak zakodować APIM żeby zapomniał o module PAM?
Nie mam czujników ani z przodu ani z tyłu mam tylko kamerę i nie mogę zakodować że jest tylko kamera czyli (2) ponieważ wyskakuje komunikat niepoprawna suma kontrolna.
No i APIM ma błąd brak komunikacji z PAM.

sabaciontko 14-01-2023 21:15

Odp: dołożenie czujników PDC
 
Zakoduj APIM z fabrycznego build. Będziesz miał to co z fabryki dali.

kln1920 14-01-2023 21:33

Odp: dołożenie czujników PDC
 
No to wpisz poprawną sumę kontrolną, albo pozwól, żeby forscan wpisał parametry z niepoprawną sumą kontrolną, łyknie to

sawoj 15-01-2023 10:24

Odp: dołożenie czujników PDC
 
Witam
Coś się porobiło i czujniki przód nie włączają się automatycznie. Wszystko działało do czasu aż został spolszczony licznik (2 monitory po bokach i jeden zegar). Wszystko działa oprócz włączania automatycznego czujników przód, tył się włącza. Muszę ręcznie włączyć i działa do czasu zgaszenia auta. Auto fusion tylne czujniki fabryczne, przód dokładny.
Jak to rozwiązać ?

slav-kiler 15-01-2023 10:35

Odp: dołożenie czujników PDC
 
Pewnie źle zakodowany licznik. Albo zły soft w liczniku.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.