Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   JAKIE AUTO KUPIĆ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=20414)

Marek_Bog 26-01-2007 16:15

Cytat:

Napisał wara99
chyba jednak bede zmuszony kupic mondka bo passaty sa w h... drogie i 0 wypasu , a co do tematu gaz czy ON to chyba faktycznie sie oplaca bardziej gaz tera sekwencja 2400zl

co do tego gazu to sprawa wyglada tak ze co roku ktos straszy kolejna "super" zmiana i ze gaz podrozeje do ceny benzyny - i jakos nic z tego nie wyszlo jeszcze (odpukac). wiec poki co jazda na gazie wydaje sie byc znacznie tansza nic na ON, tyle tylko ze wiaze sie to z pewnymi niedogodnosciami. tym niemniej ja jakbym mogl zamontowac tansza instalacje to bym sie nie zastanawial i ja zamontowal. jezdzilem tyloma samochodami na gazie i ZAWSZE wszystko bylo ok, ale warunek taki zeby instalacji nie zakladal i nie regulowal partacz - to tak to szkoda fatygi.

llechu 26-01-2007 20:26

Pełna zgoda. Lepiej fachowcowi dać 300zł więcej niż potem mieć kłopoty.

abuser 27-01-2007 07:39

to ja powiem z innej beczki...

a moze kupic sobie rower? dobrze i na zdrowie wyjdzie :fcp26 ja juz jezdze od ponad 10 lat uwazam ze to tez swietny alternatywny srodek lokomocji i w dodatku ekologiczny :fcp26

llechu 27-01-2007 09:58

abuser, gdybym miał sensowną ścieżkę rowerową do swojej roboty to bym jeździł rowerem. Czasem szybciej by mi wyszło te 13km rowerem niż samochodem. Ale sorry, ale nienawidzę jeździć rowerem drogą, na której wyprzedza mnie 150 samochodów na minutę. No i wątpię czy taka jazda komukolwiek na zdrowie wychodzi. :-)
Tak więc rowerek tylko po pracy albo w weekendy.

fazerwml 28-01-2007 21:42

ja zamienilem mazde 323 na mondka mk2 1,8td fajne autko czasami kaprysne ale ma swój urok

zegarek2006 29-01-2007 16:09

Cytat:

Napisał fazerwml
ja zamienilem mazde 323 na mondka mk2 1,8td fajne autko czasami kaprysne ale ma swój urok

chodzi o mondeo czy mazde?

czytając niektóre posty sam niewiem dlaczego niektórzy mi polecają mondeo kombi
niechce "karawana" tylko wygodny, bezpieczny i oszczędny samochód
nawet sedan mi sie nie podoba tylko hatchback bo jest praktyczny i mozna złożyć tylnie siedzenia i cos większego przewieść
wiec tak szukam mondeo mk1 hatchback
moze bym sie skusil na mk2 ale czy warto? np za rok kupić mk2? jakie różnice są?
a tak z ciekawości sie spytam czy jesli oba mondea mają takie same silniki tylko jeden hatchback drugi kombi to który więcej spali?

llechu 29-01-2007 16:16

zegarek2006, chyba normalne, że kombiak spali więcej bo jest to auto cięższe i mające większe opory powietrza. A tak w ogóle - chcesz kupić mojego? Jest w nim kilka drobiazgów do zrobienia ale części do tego w większości jeżdżą już w bagażniku.

jagrall 30-01-2007 17:03

Cytat:

Napisał llechu
chyba normalne, że kombiak spali więcej bo jest to auto cięższe i mające większe opory powietrza

racja, ale i tak różnica w spalaniu duża nie będzie


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.