Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=162521)

mayak 29-09-2013 18:03

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
a mi się zdawało, że ten wątek jest właśnie o włączeniu wyświetlania chwilowego spalania w komputerze pokładowym FF2 :D
czyni się to właśnie zaznaczając "Trip Computer" w HEC w ELMConfigu

raf1k 29-09-2013 18:20

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
No to moim FF2 jest to fabrycznie zaznaczone ale tylko i wyłączenie jako średnie spalanie a nie chwilowe i inaczej nie będzie?

Dodam że autko z 2004

mayak 29-09-2013 19:58

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
jeśli mimo zaznaczenia 'trip computer' nie masz chwilowego, to znaczy, że Twoje zegary tego nie potrafią - zmień na nowsze np. z 2007 lub najlepiej poliftingowe :)

Grinch 29-09-2013 20:38

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
Po załączeniu "trip computer" pojawiają się dwie pozycje w zegarach obie nazywają się: średnie spalanie ale każda pokazuje co innego: jedna średnie spalanie a druga chwilowe ;)

void-tech 30-09-2013 13:08

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
Cytat:

Napisał Grinch (Post 2083049)
Po załączeniu "trip computer" pojawiają się dwie pozycje w zegarach obie nazywają się: średnie spalanie ale każda pokazuje co innego: jedna średnie spalanie a druga chwilowe ;)

No dokładnie tak jest u mnie. I w zasadzie, w tym drugim które robi za chwilowe - głupoty się wyświetlają.

greg32gw 04-10-2013 22:06

Witam,
Mam focus z 2008 po fl, 1.6 100 kw, wersje z małym wyświetlaczem, bez fabrycznego komputera pokładowego. Próbowałem elm-em uruchomić "trip computer" I spalanie chwilowe nie działa. Czy można uruchomić na mojej foce spalanie chwilowe? Czy aby to zrobić konieczna jest wymiana manetki kierunkowskazów, na tą z przyciskami do komputera pokładowego? Jakie opcje powinienem zaznaczyć w elmconfig, aby cieszyć się spalaniem chwilowym?
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.


Wysłane z mojego IdeaTab S6000-H za pomocą Tapatalk 2

tedi_k 04-10-2013 22:12

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
Jeśli masz zegary z resetem przebiegu dziennego na przycisku w zegarach, to nic nie zwojujesz. Potrzebne są porządne zegary z menu oraz manetka kierunkowskazów z maipulatorem i przyciskiem.

mayak 04-10-2013 22:42

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
Masz zegary BEZ komputera wiec nie oczekuj od nich funkcji komputera

Trzeba wymienic zegary na poliftingowe z komputerem - jest o tym watek

greg32gw 04-10-2013 22:44

Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2085532)
Jeśli masz zegary z resetem przebiegu dziennego na przycisku w zegarach, to nic nie zwojujesz. Potrzebne są porządne zegary z menu oraz manetka kierunkowskazów z maipulatorem i przyciskiem.

Mam właśnie takie zegary. Dzięki za szybką odpowiedź.

Wysłane z mojego IdeaTab S6000-H za pomocą Tapatalk 2

FilipG 23-12-2013 21:51

Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe
 
Witam

Czy ktoś w Poznaniu może mi włączyć chwilowe spalanie? Auto Focus MK2 1,8 benzyna z 2006 r
Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.