Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=99836)

Ramzik 03-12-2010 11:23

Odp: nowa kuga
 
Cytat:

Napisał Tommi30 (Post 1548924)
Właśnie KUGA też mi sie podoba, ale z zewnątrz. Bo środek po pół roku sprawia wrażenie "smutnego". I jeżeli za 3 lata nie będzie znaczącego liftu to zdecyduje sie na Q7 2008-09 rok. No a porównanie Kugi do Q7 ....g:D

No tak Kugi i Q7 nie ma co porównywać, tak jak i kosztów ich utrzymania i eksploatacji

Savage78 03-12-2010 12:48

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
W nowych Kugach obecnie produkowanych zmienione zostało otwieranie tylnej klapy , otwarcie całej klapy umieszczone jest pod tablicą rejestracyjną a otwieranie górnej części w miejscu wcześniejszego otwarcia całej klapy czyli pod tylnym znaczkiem Ford

Zielnik 03-12-2010 14:22

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Cytat:

Napisał Savage78 (Post 1551483)
W nowych Kugach obecnie produkowanych zmienione zostało otwieranie tylnej klapy , otwarcie całej klapy umieszczone jest pod tablicą rejestracyjną a otwieranie górnej części w miejscu wcześniejszego otwarcia całej klapy czyli pod tylnym znaczkiem Ford

chyba ukłon w stronę naszych kobiet, którym unoszenie całej klapy do góry przychodziło zwykle z dużym trudem... przynajmniej z mojego doświadczenia :)
... za to wygląd koszmarny!

Przemeq 03-12-2010 18:09

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
W tym wątku są zdjęcia klapy: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ramzik 03-12-2010 18:24

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Jak już wcześniej pisałem odbierałem moją Kugę w listopadzie i mam właśnie otwieranie klapy pod tablicą rejestracyjną. Jak to zobaczyłem byłem zaskoczony tą zmianą bo nic o tym nie wiedziałem. Okazało się, że jest to już wersja 2011. Widzę, że większości się to otwieranie nie podoba, ale to jest rzecz gustu. A w praktyce ... okazuje się, że takie otwieranie jest o wiele bardziej wygodne i praktyczne - oczywiście moim zdaniem.

kubaq 03-12-2010 19:40

Odp: nowa kuga
 
Cytat:

Napisał takitam (Post 1433227)
dla właścicieli firm nowa kuga praktycznie nie istnieje,!!!!
KUGA 2.0 TDCI 160 koni NIE MA HOMOLOGACJI :568: wiec lipa , cieszymy sie tym co mamy:619:

jak nie ma jak moja ma:569:

takitam 03-12-2010 20:42

Odp: nowa kuga
 
Cytat:

Napisał kubaq (Post 1551718)
jak nie ma jak moja ma:569:


po co wracasz do wątku z maja, homologacja wiadomo że będzie tylko w maju nikt nie wiedział kiedy :569:

zbig67 12-01-2011 15:15

Nowy model - następca
 
A tu prezentacja następcy naszego autka
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ciekawe co zniknie w wersji ostatecznej. :wink:

b@rth 12-01-2011 15:55

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
z boku bardzo przypomina dzisiejsze audi q5/q7...

ciekawe co bedzie i najwazniejsze pytanie ... kiedy bedzie ...

... a tu pare fotek w lepszej rozdzielczosci [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

AXO 12-01-2011 19:47

Odp: Nowy model - nowinki , zmiany
 
Całkiem ładny wozio. Warto by go kupić choćby dla samych obłędnych felg. :wink:
Niestety w modelu produkcyjnym to właśnie felgi i sportowe fotele padną najpewniej łupem oszczędnych księgowych.
Ciekawe czy w Vertrek będzie miał przyciemniane tylne szyby? Na zdjęciach tego nie akcentują, może celowo nie chcą go nadmiernie upodabniać do Kugi.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.