Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=219669)

litek 13-02-2015 12:06

Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta
 
Co do jasnej ciasnej. Jakaś tajemnica ten MK5 czy co ? Wszystkie tematy zamykają.

Moje pytanie jest takie jak to się prowadzi w porównaniu do MK4 ? Twardy czy miękki ? Jak w zakrętach ? Czy kto już jeździł ?

kruger 13-02-2015 12:17

Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta
 
Cytat:

Napisał Atlis (Post 2351697)
Pre-Collision Assist to tylko rozbudowany system Active City Stop, który widzi pieszych, nic więcej.

Aktywny tempomat jest ogólnie super.

Ale nie jest dla mnie do końca jasne czy jak mam aktywny tempomat z Pre-Collision Assist to ma on funkcje Active Citi Stop czy muszę to dokupić, żeby od 0 do 40km/h zahamował w awaryjnej sytuacji.

patix 13-02-2015 12:27

Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta
 
Cytat:

Napisał litek (Post 2351698)
Co do jasnej ciasnej. Jakaś tajemnica ten MK5 czy co ? Wszystkie tematy zamykają.

Zamykają przez takie trole jak Ty.
Zapewne kolejny klon, gdyby któryś z moderatorów mógł sprawdzić czy wchodził w inne tematy poza tym. Jestem niemal pewien że nie...

lukaszek_socho 13-02-2015 12:31

Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta
 
Kolega tylko ten temat szczególnie sobie upodobał i na inne nie traci czasu :D Ja bym polecił jednak zapoznać się z regulaminem bo po co później ma być lament "czemu ost, ja nie wiedziałem, jestem nowy"
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Tobie Michał też polecam poczytać bo widzę, że jeszcze nie znalazłeś na to chwili. :D :D

Mediana 13-02-2015 12:46

Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta
 
Panowie, nie kasujcie dobrych tematów tylko banujcie "zawodników".
M...

lukaszek_socho 13-02-2015 13:14

Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta
 
Zacznijcie raportować tych "zawodników". Często jest tak, że temat się merytorycznie kładzie, a nikt nie złamał regulaminu. Jeśli będą raporty "kolega X rozwala temat, przeszkadza w dyskusji" to będzie podstawa do zdecydowanej reakcji. Jako moderator nie mogę dać Ci bana za to, że dyskutujesz nie po mojej myśli, ale jak 2-3 userów zgłosi, że rozwalasz temat to już mam podstawę do reakcji.

Kuskus 13-02-2015 16:11

Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta
 
Niech się dzieje wola nieba..zdecydowałem się na mondeło..mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie, bo czeka go ciężka służba.
Ponieważ musiałem brać coś z placu, to auto już jest więc lyzyng i może w następny łykend już będzie..
trochę się boję..bo to będzie przesiadka z full wyposażonego paska B7 z dcc 4motion dsg, dynaudio i inne...
Ale cóż..darmowozowi się w zęby nie zagląda..;-)

Atlis 13-02-2015 16:24

Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta
 
kruger - nie musisz nic dokupić. Dlatego mówię, że PCA to rozbudowany ACS. Wpisz w Google PCA i znajdziesz stronę Ford Media z opisem działania systemu.

Mediana 13-02-2015 16:44

Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta
 
Mondeo vs Passat vs Mazda 6
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Co mi się w Mazdzie nie podoba - to lekkie drzwi :), zdecydowanie za małe podłokietniki w drzwiach i tunel środkowy, który wygląda, jak BMW z lat 90tych, i szumy powietrza powyżej 110 km/h.
M...

biner 13-02-2015 17:20

Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta
 
A co ty byś chcial jak samochód takich rozmiarów waży 1330 kg ,blachy z puszki po piwie uszczelki z papieru a wygłuszenie chyba tawotem albo smołą.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.