Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2020- ] Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=311212)

angelz 27-02-2024 09:54

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne
 
Załatwisz to sam forscanem

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Pablo1972 01-03-2024 14:19

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne
 
Cytat:

Napisał wrzoch (Post 3486275)
Biorąc pod uwagę, że fabryka jest w Walencji w Hiszpanii ten scenariusz jest mało prawdopodobny. Raczej drogą kolejową/lądową przybędzie.

Mój był opóźniony 2 miesiące, gdyż... foteli AGR nie było.

Skutkiem czego zamiast sprzedawać stary na gwarancji jeszcze i rok młodszy...

Ale jak na auto pod zamówienie to i tak krótko się czeka na Forda. Volvo, Hyundai ponad rok.

Nie jest to pocieszenie, dealer też nie potrafi powiedzieć kiedy dojedzie, zamówiony w listopadzie 23 bez AGR :).
VIN nadany już 4 tygodnie temu a samochodu brak.

benykuleczka1 03-03-2024 12:07

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne
 
Ja samochód wyprodukowany w listopadzie odebrałem na koniec stycznia a do połowy stycznia dealer nie potrafił określić kiedy będzie auto.

somer1 12-03-2024 18:48

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne
 
Czy ktoś znalazł filtr powietrza K&N do kugi 2,5 hevi ? Przekopuje internety i nigdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi co pasuje.

smokeh 13-04-2024 08:56

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne
 
Auto świeżo po przeglądzie w ASO. Jest już info od serwisu, że jak jak ktoś ma 1.5 Ecoboost i zrobioną akcję serwisową na wtryskiwacze (rurka odpływu oleju) to ma wbite 15 lat gwarancji na wtryskiwacze. Zobaczymy. Jak narazie 41kkm bez problemów.
Pozdro.

xyz2 17-04-2024 07:15

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne
 
Podpowie ktoś co robię nie tak. Chciałem zaktualizować Sync 3. Wziąłem pena 32GB, sformatowałem go do exFAT pod Windowsem, następnie rozpakowałem do niego zawartość paczki NU5T-14G381-AD.zip. Po uruchomieniu auta podłączam pena do USB i otrzymuję komunikat: "To urządzenie USB nie jest obsługiwane. Usuń je". Jakiś rok~dwa lata temu robiłem aktualizacje i poszło bez problemu a teraz takie kwiatki.

smokeh 17-04-2024 19:55

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne
 
Użyj innego Pendrive albo portu jeśli możesz. Jak miałem Focusa z SYNC3 to średnio co rok wymieniałem kable do AAuto i pendrive z Muzą bo przestawał rozpoznawać. A w kompie było ok.

xyz2 18-04-2024 07:01

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne
 
Udało się rozpocząć aktualizację sync. Na pendrive był układ dysku GPT a trzeba było zmienić na MBR.

angelz 22-04-2024 21:05

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne
 
Zdażył się Wam komunikat:
Cytat:

Auto StartStop Manualny start konieczny
?
Teoretycznie miało by to oznaczać, że Układ Start-Stop nie działa i trzeba po prostu odpalić samochód ale:
- zdażyło mi się to przy odpalaniu po 3 dniowym postoju - od razu gasł i pojawiał sie ten komunikat (kilka prób odpalenia, ciągle to samo)
- Start-Stop mam automatycznie wyłączany po każdym odpaleniu więc i tak nie mogłby się zgasić z tego powodu.
Sprawę rozwiązało przytrzymanie gazu, od tego czasu odpala bez problemu.
Akumulator OK (o dziwo...), błędów brak.

somer1 15-05-2024 08:44

Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne
 
czy ktoś miał problemy z błędem EGR w kuga hybryda 2.5 . Auto stoi 1,5 miesiąca w serwisie w ramach przedłużonej gwarancji, a oni ciągle badają EGR i nie wiedzą co jest przyczyna błędu. Masakra. Przy okazji omijajcie serwis Rencar w Rybniku. Totalna masakra i zlewanie klienta. Na infolinii Ford to samo. Naprawa może trwać w nieskończoność , bo w ramach przedłużonej gwarancji, która według nich, nie jest gwarancją, tylko ubezpieczeniem. Jedyny plus, ze łaskawie dostałem pume w zastępstwie. ( podobno też nie muszą dawać).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.