Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=80658)

kinciol1976 27-04-2010 14:39

Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1
 
WITAM!Czy mogę bez żadnych przeróbek zamienić radio SONY 6CD na navigację Blaupunkt NX w Fordzie Mondeo mk4?Czy "kości "przyłączeniowe będą pasowały?Proszę o odpowiedż

Leonzaw 27-04-2010 15:25

Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1
 
1 załącznik(i)
niestety co do kości to nie wiem ... aczkolwiek wydaje mi się ze tak, ponieważ w Navi w jednej kostce podawane jest wszystko łącznie z sygnałem z klimatyzacji (jest zintegrowana) ... poniżej znajdziesz zdjęcie kostki, jak masz radio to możesz ją przyrównać ...

ale na pewno będziesz musiał zmienić ramkę maskującą na kokpicie, ponieważ mają inne kształty ... tak jak pisałem w navi masz klimatyzację zintegrowaną.

kinciol1976 27-04-2010 19:42

Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1
 
Czyli będzie działać navi i klima?!(pytam ,bo nie wiem czy zakupić sprzęcik)

Alecki 27-04-2010 20:31

Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1
 
Cytat:

Napisał kinciol1976 (Post 1424246)
WITAM!Czy mogę bez żadnych przeróbek zamienić radio SONY 6CD na navigację Blaupunkt NX w Fordzie Mondeo mk4?Czy "kości "przyłączeniowe będą pasowały?Proszę o odpowiedż

Do NX jest też moduł rozpoznawania głosem z zestawiem głośnomówiącym i wejściem AUX/USB. - Oprócz modułu trzeba będzie wsadzić mikrofon i dźwigenkę "tel+VOICE".

...trzeba chyba przerobić antenę dachową na model z GPS i pociągnąć dodatkowy kabelek.

Nie wiem, czy radio nie jest wprogramowane po CANie z resztą auta.

Pozdrawiajka,
Alek

Leonzaw 04-05-2010 12:08

Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1
 
Cytat:

Napisał kinciol1976 (Post 1424470)
Czyli będzie działać navi i klima?!(pytam ,bo nie wiem czy zakupić sprzęcik)

działąć to będzie, tylko mówię że sterownik, u Ciebie jest osobno a tu jest zintegrowany wiec na pewno ramka jest do wymiany ... no i oczywiście jak chcesz korzystać z VC to dźwignia jest to wymiany (tam też jest odbieranie i kończenie rozmów ale nie jest to konieczne bo tak samo można odbierać i kończyć z kierownicy, co jest wygodniejsze)

a co do anteny, to musiałbyś się zorientować, bo bardzo możliwe ze masz już taką zamontowaną, tak często sie dzieje, tylko po prostu jest nie podłączona

grzegorz914 30-05-2010 07:57

Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1
 
Już w krótce kolejna aktualizacja do Blaupunkta NX sp6

Alecki 30-05-2010 09:44

Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1
 
Cytat:

Napisał grzegorz914 (Post 1446231)
Już w krótce kolejna aktualizacja do Blaupunkta NX sp6

...może w końcu doczekamy się przesuwania mapy.

Pozdrawiajka,
Alek

grzegorz914 30-05-2010 10:11

Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1
 
Przesówanie mapy jest już dawno co prawda nie bezpośrednio lecz po wybraniu opcji wyboru celu z mapy.

lll 14-06-2010 11:58

Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1
 
Czy ktos ma juz Blaupunkta NX sp6? A moze wiadomo cos na temat mapy
ford nx 2010 western europe -turkey; dealerzy sa ciagle w swiecie map 2009.
serdeczności
lll

PRZEMO5 21-06-2010 14:53

Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1
 
jestem nowym urzytkownikiem więc witam wszystkich
mam problem z nawigacją nx od kilku dni nawigacja mnie "wyprzedza" czy wiecie coś o takiej usterce
posiadam mapy z 2008 i sp5,0


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.