Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Wejście AUX IN (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=76717)

maciekr7 18-09-2009 10:38

Odp: Wejście AUX IN
 
Cytat:

Napisał loop_77 (Post 1247267)
Ja wejście AUX mam, ale USB niestety nie,pomimo ,że auto z 2009 roku :(
Chyba ,że jakiś ślepy jestem :)

USB z tego co wiem nie jst w standardzie, tylko trzeba domawiać.
Niedługo się pochwalę audio (po montażu) - zestaw multimedialny Alpine z kablem do podłączenia iPod'a.

tygrysex 18-09-2009 11:50

Odp: Wejście AUX IN
 
No to jak ja zamawialem, to takiej opcji nie bylo...

elvis52 14-12-2015 11:13

Odp: Wejście AUX IN
 
Witam idzie do radia blaupunkt Travel pilot ex dolozyc kabel USB ? Znalazłem na allegro taki
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tedi_k 14-12-2015 18:25

Odp: Wejście AUX IN
 
To jest kabel do modułu BT/VC/USB a nie do radia. Navi EX nie umie obsługiwać modułów BT/VC z USB, tylko stare moduły BT/VC zaczynające się na "4" bez USB i oczywiście bez streamingu audio.

elvis52 14-12-2015 19:11

Odp: Wejście AUX IN
 
Czyli pozostaje mi tylko dolozenie audio boxa ?
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

dave990 19-02-2016 17:29

Odp: Wejście AUX IN
 
Cytat:

Napisał przemo* (Post 1227942)
Wieczorkiem zabrałem się za odkręcanie schowka. Pierwsza czynnością było zdjęcie kilka osłon które blokowały dostęp do śrub mocujących schowek. Następnie odkręciłem i wymontowałem go. Moim oczą ukazała się wtyczka nie wpięto w wejście "AUX IN" (tak w ogóle to są tam dwie wtyczki ale tylko jedna pasuje do AUX a druga nie wiem do czego może służyć).

Wielkie dzięki za podpowiedz "Kayu". Wreszcie mogę podłączyć zewnętrzne źródło z muzyczką (działa).

--
przemo*

Witam
Mam bardzo podobny problem w mojej Fiescie z 2009r. Podlaczam niby telefon przez AUX (kablem jack/jack 3,5mm) nastepnie klikam na radiu AUX i jakby nic sie nie dzieje. radio gra sobie dalej bez reakcji na moje przyciskanie klawisza AUX.
I teraz moje pytanie.
Czy problem moze wynikac z tego samego co post powyżej? Mam tylko podlaczenie AUX nie mam USB.
I kolejna sprawa, jesli wynika z tego samego to, czy podlaczenie AUX tez bedzie gdzies w miejscu schowka? Nie chce rozbierac samochodu jesli jest to w innym miejscu.

krzys1968 20-02-2016 12:28

Odp: Wejście AUX IN
 
Cytat:

Napisał dave990 (Post 2540311)
AUX (kablem jack/jack 3,5mm)

potrzebujesz minijack

DominoGdańsk 24-02-2016 11:21

Odp: Wejście AUX IN
 
Cześć, nie chciałem zakładać nowego wątku więc popytam tu może ktoś spotkał się z takim problemem. Mam S-maxa 2010 przed liftem z wyjściem USB w schowku i czasem dzieje się tak, że jak podłączam pendriva do usb to czyta odrazu a czasem szuka i szuka i nic nie działa i blokuje się moduł bluetooth i nie działa telefon. Gdy wyjmę pendriva to wtedy działa bluetooth. Czasem jest tak że usb działa normalnie parę dni i nagle gdy wsiadam do auta znowu nie działa. Trochę to jest denerwujace bo nie widomo od czego to zależy, a próbowałem na różne pendrivy i formatowałem i wgrywałem na nowo do pendriva i dalej tak samo. Czasem działa normalnie, a czasem nie. Czy ktoś miał taki problem albo ma pomysł o co chodzi. Dzięki


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.